Drugarski seks?

Pa bre slusaj, kako se uzme. Ako se dogovorite na ono kako bi se reklo " seks bez obaveze " moze to da potraje.
Ali bez emocija.. jer ako se emocije u to umesaju onda vise nije drugarski ..
 
Razumem sto je primamljivo, malo se druzite, malo se kresete (malo vise kresete ako cemo pravo).
Ipak ja sam tu malo staromodan, a i verujem da bih razvio neke emocije, pod uslovom da mi je ta osoba zaista prijatelj, koja deli iste vrednosti i ciljeve u zivotu.
 
Nesto sto je nekome igra, drugom nije. U principu, nisam protiv, ali pod uslovom da su obe strane od starta upoznate sa realnim stanjem stvari. I da su obe osobe dovoljno zrele da shvate sta sex bez obaveze podrazumeva.
 
ma kakav crni drugarski seks,kad te devojka ubaci u friendzone sekciju,nes pi**ke videti.svuda,gde god bio sa njom,uzivo,na drustvenim mrezama,na slikama,uvek ce napisati u opisu slike nesto kao 'druggg najlepsiii <3',da ne pomisli neko slucajno da si joj decko...mora se znati ko je ko,nema tu. :P a to sto nama muskima pada na pamet vrlo cesto,nema nista od toga.to ima samo na filmovima,mozes samo mastati.samo ne gresiti u jednoj stvari,ne placaj joj pice ili sta god,ako ti je samo drugarica.jer nemas nista od toga. :P
 

Back
Top