ОБНОВА ПОДЕЛА ИЗ ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: ОБНОВА ПОДЕЛА ИЗ ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ОБНОВА ПОДЕЛА ИЗ ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА

Приметијо сам да су поделе из другог светског рата тотално замрле, да се више нико не дели на партизане и четнике, и то је стварно лоша ствар. Зашто? Зато што је средина постала учмала, нема нових идеја, нема креативности.

Време је да се опет врати стара добра подела на партизане, четнике и љотићевце, то ће дефинитивно ојачати Отечество. Јавиће се нова компететивност и нова динамика, тако да не видим коме би то сметало.

Четници би били наравно СНС и остале Србске патриоте, партизани би били СПС и Вулин. док би љотићевци били жутаре и ЛДП.

Та подела би била сјајна ствар која би препородила комблетан економски и друштвени живот, Три фракције би се такмичиле ко ће боље, ко ће лебше, ко ће више да РАДИ, да привређује, ко је већи патриота, и од тога би сви имали користи.

Због свега тога стојим на становишту да је крајње време да Срби обнове старе добре поделе из 2.светског рата које су нажалост замрле.

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ОБНОВА ПОДЕЛА ИЗ ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА

Naravno da nije,i ja se tome ostro protivim,jer su nas podele i dovede dovde ,potrebno je jedinstvo naroda i konacno da se rodi bratska solidarnost,Srbo nemo me razocaras a taman si mi postao simpa.

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Срба Србић Pogledaj poruku
    Приметијо сам да су поделе из другог светског рата тотално замрле, да се више нико не дели на партизане и четнике, и то је стварно лоша ствар. Зашто? Зато што је средина постала учмала, нема нових идеја, нема креативности.

Време је да се опет врати стара добра подела на партизане, четнике и љотићевце, то ће дефинитивно ојачати Отечество. Јавиће се нова компететивност и нова динамика, тако да не видим коме би то сметало.

Четници би били наравно СНС и остале Србске патриоте, партизани би били СПС и Вулин. док би љотићевци били жутаре и ЛДП.

Та подела би била сјајна ствар која би препородила комблетан економски и друштвени живот, Три фракције би се такмичиле ко ће боље, ко ће лебше, ко ће више да РАДИ, да привређује, ко је већи патриота, и од тога би сви имали користи.

Због свега тога стојим на становишту да је крајње време да Срби обнове старе добре поделе из 2.светског рата које су нажалост замрле.
    Броблем је у партизанима јербо се слабо крећу, зарђала им колица а Алекс Муслију им смањио пемзије.

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bankai Pogledaj poruku
    Naravno da nije,i ja se tome ostro protivim,jer su nas podele i dovede dovde ,potrebno je jedinstvo naroda i konacno da se rodi bratska solidarnost,Srbo nemo me razocaras a taman si mi postao simpa.
    Оћеш да дођеш да ми скуваш чај и да ме измасираш? Нисам добро, имам грозницу, требала би ми помоћ.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Четници би били наравно СНС и остале Србске патриоте
    Moraš da naučiš da prepoznaš momenat kada parodija preraste u laž, obmanu i neukus.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Време је да се опет врати стара добра подела на партизане, четнике и љотићевце.
    Не треба да се делимо више. Ми љотићевци нисмо за поделе. Али мора да се зна да су партизани зло чинили српском роду..
    Poslednji put ažurirao/la Владан : 01.05.2015. u 15:08

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.11.2013., 16:54
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.05.2012., 18:41
  3. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 31.12.2011., 14:38
  4. Најбољи тенк другог светског рата
    Autor LIBERTY 3.1 u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 09.04.2007., 19:57