Hipnoza?

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Upravo sam gledao neki snimak na yt o hipnozi, ne bih to verovatno ni gledao da nisam video ispod komentare da im hipnoza pomaže ili da se čudno osećaju.

Pustim i ja, stavim slušalice, sedeo sam na stolici što me na kraju dovelo da i ugasim pred kraj, ostalo još 5-6 min, ali mi se kičma ukočila.

Prvih verovatno desetak minuta se i ne oseća neka promena osim sve veće opuštenosti, a vrhunac sam doživeo kada je pomenula da mi se oči sve više zatvaraju i da sve više tonem u podsvest, osećao sam se tako neverovatno da pod tim utiskom i otvaram ovu temu, što je više pričala osećao sam se lakšim od vazduha, u jednom trenutku zamalo da zaspem, ali kao da se svest i dalje opirala, kako je ispričala ono 10,9,8... itd do kraja stepenica, moguće da sam tada očekivao kraj pa je hipnoza počela da slabi, osećao sam bol u kičmi i žuljanje slušalica, i na kraju odustao.

Sad se osećam opuštenije nego ikada u životu i vrlo srećno.
Prosto sam zapanjen :eek:


Kako vi objašnjavate ovo?
Ako hoćete probajte, ali bolje sedite na fotelju ili nešto udobnije i ako imate velike sluške, ove za mob su me žuljale pred kraj...
 
Sukurac mani se toga, sekta je to bajo moj.

- - - - - - - - - -

Inace, meni se isto desava sa meditacijom od 20-30 min. Budem potpuno opusten.

Doduse nema veze sa hipnoznom, ali kad spominjes tu opustenciju i srecu eto samo da ti napomenem da te navucem na dark side :lol:
 
Ni hipnoza ni sekta-meditacija...Uz sugestiju,naravno...
E sad...Sugestija je tu suvišna i koćnica za stizanje do nirvane...
Ybg,kad hoće da zarade malo na ovom...:lol:
Morali smisliti nešto novo-visak više ne prolazi...:mrgreen:
 

Back
Top