Redosled

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Kaže jedna mudra izreka naslovljena ovako Žena u srcu

"Uvek je isto: najpre se žena ima u srcu, zatim u ruci, pa na kolenima, pa najzad na vratu"
..
Ako sam ja razumela ovo dobro iz pozicije muškarca, neka žena treba da mu omili prvo u srcu, pa da je ima u ruci metaforično jel' da ju je osvojio, pa da joj je izbio tlo pod nogama ili se ona možda žena sama spustila na ta kolena :lol:
Ali taj prelaz sa kolena pa do vrata, nekako deluje baš rasponski velik :lol: ...kako do toga dolazi i kad?
..
Mislim koliko je kod vas taj prelaz obično trajao, odnosno vašim izabranicama u srcu?

I jel' ovaj redosled uopšte valjan? :think:
 
Kaže jedna mudra izreka naslovljena ovako Žena u srcu

"Uvek je isto: najpre se žena ima u srcu, zatim u ruci, pa na kolenima, pa najzad na vratu"
..
Ako sam ja razumela ovo dobro iz pozicije muškarca, neka žena treba da mu omili prvo u srcu, pa da je ima u ruci metaforično jel' da ju je osvojio, pa da joj je izbio tlo pod nogama ili se ona možda žena sama spustila na ta kolena :lol:
Ali taj prelaz sa kolena pa do vrata, nekako deluje baš rasponski velik :lol: ...kako do toga dolazi i kad?
..
Mislim koliko je kod vas taj prelaz obično trajao, odnosno vašim izabranicama u srcu?

I jel' ovaj redosled uopšte valjan? :think:
kod mene to ne ide tako jer nijedna nije stvorena za sve,ako si dobar prema njoj ona ce biti skot,ako je tretiras ko stoku docices malu macu i opet je imas odmah na kolenima
 
Znači, poenta a i mudrost je da se preko brzopotezne prve dve stavke, ženu trajno zadrži na trećoj "na kolenima" poziciji :lol:

samo žena srlja, žuri, hoće do visina...baš problem :lol:

- - - - - - - - - -


i to bez pesmice prošlo :lol:
nastrada čovek, ali nije mu žao, kad je zbog ljubavi :lol:

- - - - - - - - - -

voljena zena je na prvom mestu.fakat! :zaljubljena:

na prvom mestu, pa taman se i na vrat kačila :rotf:
..
e moj Slonče..šta ti je ljubav :lol:
 
Kaže jedna mudra izreka naslovljena ovako Žena u srcu

"Uvek je isto: najpre se žena ima u srcu, zatim u ruci, pa na kolenima, pa najzad na vratu"
..
Ako sam ja razumela ovo dobro iz pozicije muškarca, neka žena treba da mu omili prvo u srcu, pa da je ima u ruci metaforično jel' da ju je osvojio, pa da joj je izbio tlo pod nogama ili se ona možda žena sama spustila na ta kolena :lol:
Ali taj prelaz sa kolena pa do vrata, nekako deluje baš rasponski velik :lol: ...kako do toga dolazi i kad?
..
Mislim koliko je kod vas taj prelaz obično trajao, odnosno vašim izabranicama u srcu?

I jel' ovaj redosled uopšte valjan? :think:

Više deluje kao paćenička no mudra izreka. Hoće to kod nesposobnih ljudi.
 
e moja potesa...shta je vratina volujskih razmera :rotf:
šta sve živ čovek može izdurat :rotf:

- - - - - - - - - -


ban nudiš...a kafu ne :lol:
..
ccccc....eto, jel' to lepo tako preko reda? :p

- - - - - - - - - -

Više deluje kao paćenička no mudra izreka. Hoće to kod nesposobnih ljudi.

:lol:

pa sad Xella draga....šta ćemo...natovari nekad čovek sebi bedu na vrat :lol:
..
hoće to ako neko ume dobro da kleči...svašta čovek podnese, vidiš našeg Slončeta :lol:
 

Back
Top