Sve za ljubav

Kako ono meni deluje namesteno..a moja majka suze lije kad gleda...joj Boze...kao,zovu zenu da vidi cerku posle koliko vec godina,i ona kao kaze "moze!",kao da je to nesto uobicajeno,a posle kuka i Boze sacuvaj.
 
Ja gledam svake subote Ce posta per te na kanal 5 i verujte mi da se po nekad zapitam kakvi su to roditelji ili deca kad se ne vidjaju po 20 30 godina.Nekad je i u redu i opravdam ih a nekad stvarno, van pameti...

Prosle nedelje je bio covek koji je hteo da povrati zenu. Ostavila ga jer od kad je ostala trudna i kad se porodila nije hteo da vodi ljubav sa njom.Isao je i kod psihijatra i kod pdihologa .Nista nije pomoglo.Na kraju mu je oprostila i kasd je trebalo da se pozdrave i poljube (posto ih deli pano u obliku pisma) samo joj je pruzio ruku i nista vise! Mozete li da zamislite to!
 
Stvarno tako mislite?Da je namesteno???
Nisam gledala od pocetka nego samo onaj kraj sa mamom i cerkom,..mada mi je bilo cundo sto ser nisu videli 26 godina i da je njena mama odustala od toga da je vrati nazad...E tu sam vec pocela da sumnjam...
E ako sad kazem mami da je namesteno bilo..razbice TV :)
 
Bliznakinja:
Jaooo Bozeeeeeeeee....
Koja glupost ja nemam reci!!!
Koja patetika,kakva LOSA gluma...100% sam sigurna da se radi po scenariju :P
Bljak,bljak,bljak...


Tu pesmu slusham,znam kako je kad chekash,....ali ja chekam ljubav koja je zatvorena...

Ostala sam da glumim ljubav na javi,a u snu sam daleko,....i jedino da kazem I Stilll Love You....
 
Samantha Jouns:
Stvarno tako mislite?Da je namesteno???
Nisam gledala od pocetka nego samo onaj kraj sa mamom i cerkom,..mada mi je bilo cundo sto ser nisu videli 26 godina i da je njena mama odustala od toga da je vrati nazad...E tu sam vec pocela da sumnjam...
E ako sad kazem mami da je namesteno bilo..razbice TV :)

Ja mislim da je namesteno...pa stvarno sta je ta zena cekala 26 godina da nadje svoju cerku,i bas takav trenutak (koji je iscekivala) podeli za hiljadama ljudi PREKO TELEVIZIJE.
Ma smesno...
 
Nisam ovo gledala.

Ljudi koji su gledali, izgledali su tako tužno dok su pričali o emisiji. Ovo ih je tako pogodilo. Ne mogu da razumem zašto.

Moraću da pogledam...ali imam neki predosećaj da ću imati dosta prozivačkog materjala posle.
 
Nisam ni ja gledala a kako vidim nisam ni mnogo propustila.Mada ipak cu morati da pogledam,cisto da vidim kakva je to glupost.
Mada ne mogu da razumem ljude koji ce svoje najintimnije trenutke podeliti sa pola sveta,mislim stvarno je glupo.
Ako vec hoce da se mire nek se mire bez publike,valjda je to logicno,a?
Mada mozda su ti koji se prijavljuju egzibicionisti pa zele da ih svi vide kako su divni,romanticni....
FUJ :razz:
 
Ne znam zasto, ali meni je sve pateticno u toj emisiji.
MIslim zeni je lik "skinuo" zvezdu sa "neba"...o bozeee :roll: Umrla bih od sramote!!!
Jedino mi se svidelo ono kada je lik zaprosio onu plavusu,mada bi mene bilo blam :P
A ona 2 ortaka...kao neki ****** :lol: Jos se emisija zove Sve za ljubav.Hahaha :lol:
 
Pink okupio "slucajeve" poput mame koja nije videla sina 20 godine i vice versa. Sve sami retardati. Kao nije im palo na pamet da se vide 20 godina, sve dok se nije pojavila Sanja Marinkovic - sve same fine i normalne porodice. I zasto u toj emisiji niko od aktera nema zube?
 
Pa ne znaju valjda ljudi kako drugacije da "izadju na televizor", al eto, kad im se vec pruza prilika sto da je ne iskoriste.
Gledala sam emisiju jednom, i to nesto malo, i zgrozila me sva ta patetika i isfoliranost i....sta dalje reci.
 
Gledao sam epizodu sa devojkom koja je našla mamu nakon 20 i kusur godina. Ebote, ono je bilo baš jako. Jel zna neko šta je to bilo, što su bili rastavljeni toliko?

I mislim da sam odgledao pola sledeće epizode, ponadao sam se da nije tako loše. I zaebao sam se :) Ona dvojica što su se pomirili na stadionu (fali mi smajli koji povraća :P :roll: ) ne znam da li postoji nešto bljutavije. Pa onda onaj ostos od (matore) žene koja je iskoristila priliku za ličnu promociju pored izblamiranog zaljubljenog tipa iz Dimitrovgrada (valjda). Jedino nisu bili loši oni sa prosidbom na planini. Ali i to je bljutavo.

Da mene neko pozove iz te emisije, rekao bih da nisam tu i onda prekinuo vezu :)
Mada, možda nije loš šou za domaćice...
 

Back
Top