Zaglavljeni piksel

Jeste tako,ali ti si platio nov i trebalo bi da bude ispravan,a ne da ti prodaju neku polovnu robu.Kada se oko navikne na to neces ni primecivati,sem ako se ne bude sirilo.

Tv je ispravan,sve radi ekstra osim tog jednog zaglavljenog piksela,a ako se prosiri onda ce mi uvaziti reklamaciju.Mislis da ako ima jedan mrtav ili zaglavljen piksel da je tv neispravan?
 
Ma ne,nego kada se kupi nesto i dobro plati,trebalo bi da bude kako treba,a ne da se covek posle kratkog vremena pita sta da radi.A sto se tice mrtvih piksela moze da se desi da se ne siri vise dugo,a mozda i nikad.Samo nemoj nista dirati ako nece onako blago na dodir.jednostavno ce se oci naviknuti na to i jednog dana ces shvatiti da ga nekad nisi ni primetio.Mislim da nije problem za vecu brigu.
 
Ma ne,nego kada se kupi nesto i dobro plati,trebalo bi da bude kako treba,a ne da se covek posle kratkog vremena pita sta da radi.A sto se tice mrtvih piksela moze da se desi da se ne siri vise dugo,a mozda i nikad.Samo nemoj nista dirati ako nece onako blago na dodir.jednostavno ce se oci naviknuti na to i jednog dana ces shvatiti da ga nekad nisi ni primetio.Mislim da nije problem za vecu brigu.

Mozda se i sam povuce i iznenadom se :)
 

Back
Top