ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 81

Tema: ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!

Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!

TIRANA- Ministarstvo spoljnih poslova Albanije pozvalo je danas ambasadora Ruske Federacije u Tirani Aleksandra Karpušina i od njega zatražilo objašnjenje povodom sadržaja saopštenja Ministarstva spoljnih poslova Rusije o događajima u Makedoniji od pre nedelju dana.

tirana zajednicka sednica vlade kosova i albanije velika albanija zhurnalmk ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!
    Tirana: Detalj sa zajedničke sednice vlade Albanije i „Kosova“ (Foto: zhurnal.mk)

Rusija je prošle nedelje izrazila duboku zabrinutost zbog nedavnog oružanog napada na karaulu Gošince na severu Makedonije, upozorivši da incident pokazuje da u regionu Balkana još uvek postoje duboke međunacionalne protivrečnosti i potencijal za novi etnički sukob.

Precizirajući da se napad dogodio na „kosovskom delu granice između Srbije i Makedonije“, rusko ministarstvo spoljnih poslova navelo je da je nedostatak zakona i bezbednosti na Kosovu direktna posledica nerešenog kosovskog problema uopšte i ima negativne posledice na čitavu situaciju na Balkanu, preneo je Tas.

„Nemoguće je praviti se da ne vidimo parole o Velikoj Albaniji koje su postale sve učestalije u regionu,“ upozorilo je tada rusko ministarstvo i izrazilo nadu da će napori vlasti u Makedoniji za uspostavljanje reda i zakona u ovom problematičnom području dobiti neophodnu međunarodnu podršku.

Pozivajući se na zvanične izvore, agencija ATA prenosi da je tim povodom ministarstvo ruskom ambasadoru prenelo nezadovoljstvo albanske strane.

MSP Albanije ocenilo je da je saopštenje ruskog ministarstva spoljnih poslova neprihvatljivo i da su, kako prenosi ATA, navodi protiv dve suverene države Albanije i Kosova zbog nedavnih događaja u Makedoniji destabizujući.

Takve izjave, prema albanskom ministarstvu spoljnih poslova, predstavljaju ucenu i ne doprinose konstruktivnoj atmosferi u regionu i sveprihvaćenim principima međunarodog prava.

Albanija je članica NATO i kandidat za članstvo u EU i svaka preteća izjava od strane Rusije će biti sagledavana iz tog ugla, navodi MSP Albanije.

Kako navodi albanska agencija, ruskom ambasadoru je jasno stavljeno do znanja da Ruska Federacija treba da prihvati realnost na Zapadnom Balkanu u kojem nezavisnost Kosova predstavlja suštinski doprinos demokratskoj budućnosti i regionalnoj saradnji.

Istovremeno, ATA tvrdi da je rusko ministarstvo navelo u saopštenju da iza napada na karaulu u selu Gošince stoje Albanija i Kosovo.

Incident od pre nedelju dana, dogodio se na severnoj granici Makedonije, kada je 40 naoružanih i maskiranih osoba, zaposelo karaulu u selu Gošince.

http://www.pravda.rs/2015/04/27/albanija-preti-rusiji-pazite-sta-pricate-mi-smo-nato-clanica/
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 28.04.2015. u 22:26 Razlog: ne moze sve podebljano
    “Gentlemen, I am 25 years old and I have killed 309 fascist invaders by now. Don’t you think, gentlemen, that you have been hiding behind my back for too long?”
    -Ljudmila Pavličenko, Čikago, 1942.

Domaćin opsceni općitelj (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!

Kako samo lete, a kerovi će ih na kraju potrgati!

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!

Jes smešno.

Iskusan
    Učlanjen
    09.12.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Siptarska posla.

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3009

samo se vi zayebavajte, oni ce prackama da obaraju ruske rakete!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Zainteresovan član Bruner (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Citat Original postavio mojne znojne Pogledaj poruku
    Siptarska posla.
    Al' ti je originalan avatar.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    504

"Ако ми још једном развалиш капију, имаћеш посла самном!!!!"

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    186

Mozemo mi da se smejemo, ali Siptari sire li se, sire... Ja bih stvar shvatio ozbiljno, a smejao se kada za to dodje vreme. Ako dodje...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Шитарија се баш распрдела..... мож' и да им преседне ово "јуначење".........

п.с. "Лако је туђим кур*ем глогиње млатити" (народна изрека)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    165.285
    Reputaciona moć
    16529

Danas na Politici sve neke smesne teme.....

Dobro je to da se narod smeje
    Ako nemas izlaz, izadji na ulaz

Domaćin
    Učlanjen
    13.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

a Putin sta kaze?otkazao paradu?

Iskusan
    Učlanjen
    23.08.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    199

Mozda nije ugodno biti pozvan na razgovor u MIP zemlje domacina, ali je svakako korisno!
    Da se zna ko stoji na kojoj strani ovoga, iznova, podijeljenog svijeta!

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Хитно направити Руску базу у сред Македоније, и то не једна него 3 комада...

Једно 10 у Србији....

И бићемо сви мирни...

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3677

Citat Original postavio Sandanski Pogledaj poruku
    Хитно направити Руску базу у сред Македоније, и то не једна него 3 комада...

Једно 10 у Србији....

И бићемо сви мирни...
    Ovo neki sarkazam ??

Mi cemo , pre ili posle , imati Ruske vojne baze u Srbiji !
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Ovo neki sarkazam ??

Može biti, a može biti i da su ukapirali konačno.

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1005

Видла жаба да се коњи поткивају па и она дигла ноге.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Ovo neki sarkazam ??

Што би био сарказам...
    Руски гас, Руске војне базе...Православље цвета..
    Али пре тога добро сравнити сваку џамију...Иначе да не долазе...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vasilij Zajcev Pogledaj poruku
    TIRANA- Ministarstvo spoljnih poslova Albanije pozvalo je danas ambasadora Ruske Federacije u Tirani Aleksandra Karpušina i od njega zatražilo objašnjenje povodom sadržaja saopštenja Ministarstva spoljnih poslova Rusije o događajima u Makedoniji od pre nedelju dana.

tirana zajednicka sednica vlade kosova i albanije velika albanija zhurnalmk ALBANIJA PRETI RUSIJI: Pazite šta pričate, mi smo NATO članica!
    Tirana: Detalj sa zajedničke sednice vlade Albanije i „Kosova“ (Foto: zhurnal.mk)

Rusija je prošle nedelje izrazila duboku zabrinutost zbog nedavnog oružanog napada na karaulu Gošince na severu Makedonije, upozorivši da incident pokazuje da u regionu Balkana još uvek postoje duboke međunacionalne protivrečnosti i potencijal za novi etnički sukob.

Precizirajući da se napad dogodio na „kosovskom delu granice između Srbije i Makedonije“, rusko ministarstvo spoljnih poslova navelo je da je nedostatak zakona i bezbednosti na Kosovu direktna posledica nerešenog kosovskog problema uopšte i ima negativne posledice na čitavu situaciju na Balkanu, preneo je Tas.

„Nemoguće je praviti se da ne vidimo parole o Velikoj Albaniji koje su postale sve učestalije u regionu,“ upozorilo je tada rusko ministarstvo i izrazilo nadu da će napori vlasti u Makedoniji za uspostavljanje reda i zakona u ovom problematičnom području dobiti neophodnu međunarodnu podršku.

Pozivajući se na zvanične izvore, agencija ATA prenosi da je tim povodom ministarstvo ruskom ambasadoru prenelo nezadovoljstvo albanske strane.

MSP Albanije ocenilo je da je saopštenje ruskog ministarstva spoljnih poslova neprihvatljivo i da su, kako prenosi ATA, navodi protiv dve suverene države Albanije i Kosova zbog nedavnih događaja u Makedoniji destabizujući.

Takve izjave, prema albanskom ministarstvu spoljnih poslova, predstavljaju ucenu i ne doprinose konstruktivnoj atmosferi u regionu i sveprihvaćenim principima međunarodog prava.

Albanija je članica NATO i kandidat za članstvo u EU i svaka preteća izjava od strane Rusije će biti sagledavana iz tog ugla, navodi MSP Albanije.

Kako navodi albanska agencija, ruskom ambasadoru je jasno stavljeno do znanja da Ruska Federacija treba da prihvati realnost na Zapadnom Balkanu u kojem nezavisnost Kosova predstavlja suštinski doprinos demokratskoj budućnosti i regionalnoj saradnji.

Istovremeno, ATA tvrdi da je rusko ministarstvo navelo u saopštenju da iza napada na karaulu u selu Gošince stoje Albanija i Kosovo.

Incident od pre nedelju dana, dogodio se na severnoj granici Makedonije, kada je 40 naoružanih i maskiranih osoba, zaposelo karaulu u selu Gošince.

http://www.pravda.rs/2015/04/27/albanija-preti-rusiji-pazite-sta-pricate-mi-smo-nato-clanica/
    :Ако сада нисмо цркао од смеха нећу никада.
    Poslednji put ažurirao/la Platin : 28.04.2015. u 22:27

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2304

Citat Original postavio НецаШмеца Pogledaj poruku
    :Ако сада нисмо цркао од смеха нећу никада.
    Ja bih pogledao iz drugog ugla... Do pre 100 godina Albanija nije ni postojala a sada imaju pretenzije prema svim susednim zemljama i nikom nista. Umesto da se susedi udruze u jednoj vaspitnoj akciji, cutimo... svi junaci nikom ponikose.

Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Poslednji put ažurirao/la opsceni općitelj : 28.04.2015. u 22:51

Aktivan član
    Učlanjen
    17.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Ja bih pogledao iz drugog ugla... Do pre 100 godina Albanija nije ni postojala a sada imaju pretenzije prema svim susednim zemljama i nikom nista. Umesto da se susedi udruze u jednoj vaspitnoj akciji, cutimo... svi junaci nikom ponikose.
    Албанију ће НАТО да употреби као један пројектил који неће достићи свој циљ.

Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio blooser Pogledaj poruku
    Mozemo mi da se smejemo, ali Siptari sire li se, sire... Ja bih stvar shvatio ozbiljno, a smejao se kada za to dodje vreme. Ako dodje...
    Sporo se šire, a još brže skupljaju!

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1395

Aktivan član
    Učlanjen
    17.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    Само ова авијација на почетку клипа је довољна да их збрише.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.04.2015., 08:22
  2. Kodorkovski preti Rusiji istom revolucijom kao 1917
    Autor lacabec u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 04.10.2014., 10:47
  3. 'Velika Albanija' preti Balkanu
    Autor Добро дошли u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 19.06.2011., 13:05
  4. Estonija opasno preti Rusiji