Tuca zbog devojke

Saša Belopoljanski

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
438
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?
 
Poslednja izmena:
Nikad mi to nije bilo bitno nesto posebno, mada mi je jednom bivsi rekao: "Nikad se ne bih potuk'o zbog devojke. Nije jedina, ima ih jos.." i mogu da kazem da mi je to zasmetalo xD
Ne ocekujem od nekog da se potuce zbog mene, al da budem u takvoj situaciji nekad, ne daj Boze, i da mi tako kaze ili da se okrene i ode raskinula bih odmah.. ;)
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Ne znam da li ti je neko otkrio ovo do sada ali devojke su zamenljiva kategorija, a na primer to sto ce neko da ti polomi nos to vidis nije zamenljivo. Takodje i ti kao momak si zamenljiv pa mozes zavrsiti sam sa polomljenim nosem i krivicnom prijavom za nasilje sto trajno ostaje u dosijeu i prati te do kraja zivota. Iniciranje tuce je opravdano samo i samo kada je u pitanju samoodbrana i samo tada.
Ako vec imas zelju da se pobijes ili imas takvih afiniteta onda bolje upisi kurs borilackih vestina, mozda neki agresivniji kurs, nego sto ces sam sebi napraviti problem i naravno strucna pomoc jer su problemi sa agresijom ozbiljne stvari.
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Mizerno jadno i tavno

Odma bi pobegla sa mesta dešavanja veza puca istog momenta
 
Ne znam da li ti je neko otkrio ovo do sada ali devojke su zamenljiva kategorija, a na primer to sto ce neko da ti polomi nos to vidis nije zamenljivo. Takodje i ti kao momak si zamenljiv pa mozes zavrsiti sam sa polomljenim nosem i krivicnom prijavom za nasilje sto trajno ostaje u dosijeu i prati te do kraja zivota. Iniciranje tuce je opravdano samo i samo kada je u pitanju samoodbrana i samo tada.
Ako vec imas zelju da se pobijes ili imas takvih afiniteta onda bolje upisi kurs borilackih vestina, mozda neki agresivniji kurs, nego sto ces sam sebi napraviti problem i naravno strucna pomoc jer su problemi sa agresijom ozbiljne stvari.
u redu,neces da se pobijes.jel bi mu rekao nesto sto ti je vredjao devojku ili bi iskulirao?sta bi uradio kada bi je on uhvatio za dupe u prolazu?

- - - - - - - - - -

Mizerno jadno i tavno

Odma bi pobegla sa mesta dešavanja veza puca istog momenta

ta budala te uhvati za dupe a tvoj decko nista.kako bi se osecala?
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Razlog svakog raskida je bio sto decko nije hteo da se pobije zbog mene. Kukavica! Zato sada trazim snaznog i hrabrog prvo da se pobije pa tek onda mogu da razmisljam o vezi. Opametila sam se.
 
u redu,neces da se pobijes.jel bi mu rekao nesto sto ti je vredjao devojku ili bi iskulirao?sta bi uradio kada bi je on uhvatio za dupe u prolazu?
Pre svega sto je neko sljepnuo po zadnjici nije kraj sveta, ako se dogodilo u kaficu ili slicnom objektu obicno postoji i obezbedjenje koje to resava ili konobar koji ce zamoliti gosta da napusti lokal u krajnjem slucaju reaguje i policija.
Ako bas toliko zelis da se pobijes onda mozes i tako "resiti" problem ali prethodno trebas rascistiti sa sobom da iskopano oko, polomljen nos itd. niko do kraja zivota nece moci da ti nadoknadi, a pitanje jos koliko ces biti sa tom devojkom u vezi.
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Dobacivanje moze i da se iskulira,a da je neko sljapne po dupetu, to ona treba da mu zavali samar. Ukoliko bi neko krenuo onda na nju, onda bi musko trebalo da uleti.
Ovo cisto sumnjam da se u realnosti moze dogoditi, nikada nisam video niti prisustvovao takvom dogadjaju. Msm cim tu devojku neko sljepka po dupetu i dobacuje, ta sigurno nije cedna i postena.
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

tuče su za decu i pijance
 
Dobacivanje moze i da se iskulira,a da je neko sljapne po dupetu, to ona treba da mu zavali samar. Ukoliko bi neko krenuo onda na nju, onda bi musko trebalo da uleti.
Ovo cisto sumnjam da se u realnosti moze dogoditi, nikada nisam video niti prisustvovao takvom dogadjaju. Msm cim tu devojku neko sljepka po dupetu i dobacuje, ta sigurno nije cedna i postena.

zasto mislis tako?pa ne mora ona da bude drolja da bi je neko sljepnuo.imas raznih baraba.

- - - - - - - - - -

tuče su za decu i pijance

ne bi se suprostavio?
 
Nikad mi to nije bilo bitno nesto posebno, mada mi je jednom bivsi rekao: "Nikad se ne bih potuk'o zbog devojke. Nije jedina, ima ih jos.." i mogu da kazem da mi je to zasmetalo xD

Sigurno nije mislio da bi kulirao da te neko spopada ili proziva pred njim ( ako nisi lukavo sama isprovocirala, ako jesi - šamarčina tebi, pesnica njemu ) , nego da ne bi qjcem mrdnuo ako neka pokušava da izmanipuliše njega i još nekog.
Oni da se kao bore a ona da hrani bolesnu sujetu . Bolje i zajednički da je izgaze nego takvima da udovoljavaju.

Realno, nema danas žena zbog koje bi trebalo prolivati krv. Spermatozoide - da, krv - ne.
 
Ovo bi bila jedna od onih tema, pricaju mishevi kako se skope volovi.
Vecina odavde su mishevi i mogu samo da sanjaju kako bi se ponasali u realno opasnoj situaciji.
Ima i par budala, koji bi se bili vise za sebe nego za devojku , ali bi ispalo kao da je zbog devojke, tj razlog je skoro pa nebitan...

Tako da u sustini , svaki agresivac bi vas ucutkao sa 2 sekunde ostrim pogledom i jakim gestom, posle...posle bi vi lajali da je imao srecu, da je pokusao nesto drugo da bi morali da se potucete i slicno...

Ja se mogu potuci samo ako je ugrozen zivot ili je psiholosko maltretiranje...i to skoro da nema veze sa polom..
Znaci isto za dete i za neko zensko..

Uopste ne odobravam da zensko opali samar nekome ko je sljapne po dupetu...Samar je jako ponizavajuca kategorija i nijedno vacarenje ako traje kratko nije ni blizu shamara.
Znam , zato sto i mene je gej dovatio , jeste nervirajuce, ali ako znas sta jesi , onda nisi nervozan sto si napaljen, jer nisi.

E sad sta ste vi vidjali, pa i niste mnogo jer cucite pred kompovima...
Vidjao sam od sitnih zacikavanja, provociranja tuce do bukvalno otmice , kad utrpaju devojku na zadnje sediste izmedju dva bolida i voze je mimo svoje volje...

Devojka koja i milimetar zeli da se neko potuce zbog njenog neprijatnog osecaja uvredjenosti je razmazeni egoista...To se da ocekivati od zena, one razmisljaju emocijama, ali muskarac koji zapocinje tucu ne treba tako da razmislja...
Prvo treba reci da se mnogo cesto desava da devojka izmislja da ju je neko uhvatio, bilo zato sto misli, tako sto joj se odeca zategla na nekom mestu, bilo zato sto hoce da testira reakciju mladica koji je pored nje, a nekad i zbog toga da nesto kaze...Znaci ima kad drugarici to prica, a lazna je prica...To je ono , ona se ustvari nada neke reakcije od muskarca koji je upleten u pricu, a svesno je kao protiv toga jer nije situacija, pa nekako podsvesno pravi situaciju...makar i ono , optuzba pa onda prepirka pa onda izvini...


Ovo nije retko...znaci bar pola a mislim i vise puta je neka primedba da je neko gleda ili da ju je uhvatio je lazna...

Po meni takav usamljeni incident nije vredan reakcije, osim usmene, ako se ponovi...i to nekoliko puta...
Ustvari to su seksualne pretenzije, a oblici izrazavanja su nekad prijatni a nekad neprijatni....ali su isti u oba slucaja...Znaci bukvalno je tumacenje , a onda se mora razumeti i kiks u komunikaciji...ili nezrelost ...

I kao poslednje, da . Uvek se nadjem u situaciji gde nezrela devojka kaze tamo nisi smeo da uradis, a ovde sad pricas nesto...
Jer zene su animalne i vole to animalno qr. cenje, podsvesno ili svesno...Njima treba animalac, a ja biram nivoe zastite koje pruzam...
Znaci ako kazem nekoj, ne sme te niko pipnuti, to ne znaci da cu lomiti kosti svakom ko je uvati, ali znaci da cak i najjaci olos Beograda i sire, ako predje granice nasilja bice izazvan na sukob.
Pri tome livadu biram ja, sto znaci ne biram oruzje na kojem su oni jaki , nego gde sam ja jak...a to uvek ili skoro uvek moze da se bira...
Ako je jedan jak u borilackim ,onda zbog dosije izbegava oruzje, ako je jak na oruzju, onda streca od veza sa drugim jakim kriminalcima ili sa policijom, itd...
Za svaki otrov ima protiv otrov, a moze se desiti da pogresis, pa klincu napaljenom od 21 godinu (klinac u glavi) pominjanje debelih veza u policiji ne znaci nista, jer on i ne zna sta to znaci...ili da si jak u oruzju, jer on i ne zna sta to znaci, igrao doom i to je to...

A ako govorimo samo o fizickoj tuci, to vreme je proslo cini mi se, jer u tom vremenu nema gazi, nego ako padne i ne ustaje, to je to...razlaz...
Danas , ako padne , onaj ko ostaje na nogama ga gazi iz mrznje i straha...bukvalno ga unakazi za bolnicu...
E sad, vecina se smiri na tome, ali i onaj ko je bio u bolnici moze da vrati duplo...ili sto je jos verovatnije, da psihicki toliko razori ovog impulsivnog , plus planirana povreda, tako da to sa bolnicom uopste nije happy end...
A klinci kao da zude da sebi napisu citulju u novinama...

Ja znam coveka, borca, koji nije preterano jak, nece ga bas isfingirati svako, ali mogu ga pobediti neki...ali ako pocnu da ga sutiraju, ne da ga gaze, a za gazenje ce ih likvidirati, to 100%...
A za sutiranje, ce ih poslati u bolnicu na 2 nedelje....nema veze sto su onako malo, sa petinom snage...
Tako je neke iz Sjenice , zakacili se sitno i pobedili ga, ali poceli da ga sutiraju dok je bio dole....Oljustili su futer sa vratima sa njima dvojicom...znaci to je po dva meseca bilo u bolnici...

Tako da pamet u glavu kad zbog blentave drolje ili zmigace hocete da se bijete...
Cak i zestoki momci znaju da ne treba prizivati krv zbog emotivnosti zena...
 
Dobacivanje moze i da se iskulira,a da je neko sljapne po dupetu, to ona treba da mu zavali samar. Ukoliko bi neko krenuo onda na nju, onda bi musko trebalo da uleti.
Ovo cisto sumnjam da se u realnosti moze dogoditi, nikada nisam video niti prisustvovao takvom dogadjaju. Msm cim tu devojku neko sljepka po dupetu i dobacuje, ta sigurno nije cedna i postena.

Auuuuu :confused:

Na dobacivanja ili ne reagujem, ili pokažem srednji prst i idem dalje
Ali ako bi neko ozbiljno počeo da me maltretira, odnosno ako bi došlo do fizičkog kontakta, ja bih ga polomila, ne bih ni čekala dečko da reaguje, takva sam
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Mogu da ignorisem i tolerisem jako puno stvari.
Sto se tuce tice mogu samo da je fizicki odbranim ako mamlaz pokusa da je udari, za dobacivanje i stipkanje ocekujem od nje da mu se revansira.
 
Nisam bas za tuce, nizak, nema me ni 80 kila. Za verbalno tu i tamo, ako procenim da sam sa nekim idiotima koji se samo majmunisu, ali ako su u pitanju neki kojima nije problem da se skupe i da me izbodu, zahebi ti to onda.
 
Valjda ume sana da to reši ? Kakve su devojke koje neumiju same da odbrane čast i obraz ?

Neće valjda djevojka da se tuče s mazgovom a ja da se tresem od straha ?
Sabio bih ga u crnu zelju pa taman da ima tri metra .Ne odlučuju tu njegova i moja snaga
nego čast koju treba da branim . Ako nemam hrabrosti da branim svoju čast onda ne trebam ni da živim .
Ničiju pratilju nisam vatao za doppe pa neće niko ni moju , taman da je najveća koorva na svijetu !
 

Back
Top