Tuca zbog devojke

Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

Ako se ne pobije sa bar petoricom istovremeno, nista mu ne racunam.
 
Samo ako je ona fizicki ugrozena. One sto huskaju na tucu i vlaze od toga, neka se same snadju :lol: Bila jedna klinka na FB koja je volela kada se tuku oko nje i davala je pobedniku :mrgreen: Koji je jak ali los faker :lol:
 
Poslednja izmena:
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?
Nisam se nasla u toj situaciji ali svakako bih ocekivala od decka da reaguje.Nezamislivo bi mi bilo da me neko vredja verbalno ili na bilo koji drugi nacin a da moja,,jaca polovina,, sve to nemo posmatra.Naprosto ni ja ne bih mogla skrstenih ruku da gledam kako neko ponizava osobu koju volim.A ako to nekome sluzi kao hrana za sujeticu to je druga stvar.
 
U moje vreme, kodeks je bio da uskocis u pomoc ortaku/ ortakinji na bilo koji nacin.
U suprotnom si cava i gubis postovanje, mozda dobijes i batine od grupe.
E sada to su bila adolescentna vremena i prilicno glupa jos dobijes batine za nekoga a posle se neminovno razilazite jer zivotne okolnosti vas na to nateraju.

Sada treba zaista izvagati kada treba uskociti u pomoc, tipa kada vidis da je neko stvarno zrtva i nicim nije izazvala sukob e tu naravno pomoc priskace.
 
Na primer da kaze tom kretenu da se skloni od mene, a ne da stoji i zeva dok mi se ovaj unosi u facu i slicno..
Mislim da to i sam mozes da zakljucis

A zamisli da se taj kreten vrati sa drustvom punim bejzbol palica i odere (a mozda i ubije) tvog decka.
Mom drugu se to desilo. Dobacivali "momci" njegovoj devojci, a on se lepo suprotstavio njima i na kraju popio debele batine. I jos je posle raskinuo sa tom devojkom. Ali u tom trenutku je znao da su mogli da ga i ubiju (iz nehata).

A zakljucio sam da treba da nastavis da lizes sladolede, onako opusteno u parku, na klupi.
 
Na primer da kaze tom kretenu da se skloni od mene, a ne da stoji i zeva dok mi se ovaj unosi u facu i slicno..
Mislim da to i sam mozes da zakljucis

prvo ako ti se unosi u facu pored tvog decka taj je ili budala ili te provocira tucu
a doziveo sam mnogo situacvija
najpametnije je okrenuti se i otici, nema tu ürasprave, sa budalom se ne raspravlja
 
Mala razlika je kad ti se unosi u sisu, to znaci da je nizi, ali u svakom slucaju odsetas od budale...Izuzev ako ta budala to radi sistematski a ne kao ispad...
Ako radi sistematski, npr zelenasi, onda imas trajniji problem...i njega moras da resavas drasticno...
 
prvo ako ti se unosi u facu pored tvog decka taj je ili budala ili te provocira tucu
a doziveo sam mnogo situacvija
najpametnije je okrenuti se i otici, nema tu ürasprave, sa budalom se ne raspravlja
Sa svojih 18 god u tuči zbog jedne male u koju sam zaljubljen promasim ga i raspalim pesnicom u metalni okvir..
polomim nekoliko kosčice u zglobu,
 
Ovakve stvari me uvek pocete na jedan dogadjaj, od niza slicnih kojim sam prisustvovao. Nesto sam ovaj bas upamtio.
Druzim se sa jednom ekipicom devojaka jedno leto u kojem je bila jedna onako, basti plavusa, uvek provokativno obucena, pogled ala ""pusim za medalju", uvek izazovan osmeh i bimbo ponasanje. Hajd, rekoh, takva je devojka, moguce da i malo preterujem sa licnim utiskom. I zezamo se i tu bude njen novi decko. Krupan, visok, ne preterano pametan, kao pojava otvoren ali naravno takav sklop licnosti, cascava i voli da ispadne dzek. I tako posle nekog vremena krenemo u jedan drugi kafic i jedna od tih drugarica mi pridje i kaze: Malo sam nervozna, (nazvacu bimbo devojku - Bimboteka), Bimbotekin bivsi je vlansik tog kafica. Pfff,rekoh sebi, sta me briga, nisu klinci, valjda znaju sta rade. I tako sednemo za separe, cascavanje se nastavi, opijanje, i u jednom momentu buka, muzika se zaustavlja, okrecem se za sankom i vidim Bimbotekinog novog momka, kako stoji rasiren kao triceraptos ispred bivseg, pljuje mu u lice dok mu baulja polupijan kako ce ga izlomiti, dok Bimbotekin bivsi drzi mobilni i prica sa policijom. Onako u soku okrenem se dalje i na jedno 2 metra od njih, stoji Bimboteka i cosku i nikada ! necu zaboraviti taj izraz lica koji sam uhvatio. Oci se cakle, onaj osmeh ispunjen do usiju, nekakva pakost, samozadovoljstvo sta vec. Demijan. Naravno prvo sto sam se pitao, da nije neka osveta, ali pogledam njenog bivseg i skapiram da ga znam iz vidjenja i da vazi za normalnog lika. Ustao sam, izasao, i utisnuo mali pocetnik u glavi. Posle nekog vremena ta Bimboteka je i mene muvala. Tj ne znam da li je htela da nahrani sujetu ili nesto drugo. Nije me ni zanimalo.

To je najcesci razlog zasto se dzukci po Srbiji tuku zbog piccke.

Kuravla tako masta da ce postati slavna.Mozda i biva u ruralnim krajevima.
Svako vreme ima svoj kodeks.
Zaostali krajevi - zaostali kodeksi.

Zato dobri momci moraju znati s kim treba da setaju.
Kuravle pripadaju robijasima. Oni ce vam to dati do znanja ako ne verujete.
Postena cura nikad nece nekom dati povoda da je uhvati za dupe ili sisu.Ni kad je sama ,ni kad je s nekim.
Ovnovi sy tu da krce kurwama put.
 
Poslednja izmena:

Back
Top