Tuca zbog devojke

Ovakve stvari me uvek pocete na jedan dogadjaj, od niza slicnih kojim sam prisustvovao. Nesto sam ovaj bas upamtio.
Druzim se sa jednom ekipicom devojaka jedno leto u kojem je bila jedna onako, basti plavusa, uvek provokativno obucena, pogled ala ""pusim za medalju", uvek izazovan osmeh i bimbo ponasanje. Hajd, rekoh, takva je devojka, moguce da i malo preterujem sa licnim utiskom. I zezamo se i tu bude njen novi decko. Krupan, visok, ne preterano pametan, kao pojava otvoren ali naravno takav sklop licnosti, cascava i voli da ispadne dzek. I tako posle nekog vremena krenemo u jedan drugi kafic i jedna od tih drugarica mi pridje i kaze: Malo sam nervozna, (nazvacu bimbo devojku - Bimboteka), Bimbotekin bivsi je vlansik tog kafica. Pfff,rekoh sebi, sta me briga, nisu klinci, valjda znaju sta rade. I tako sednemo za separe, cascavanje se nastavi, opijanje, i u jednom momentu buka, muzika se zaustavlja, okrecem se za sankom i vidim Bimbotekinog novog momka, kako stoji rasiren kao triceraptos ispred bivseg, pljuje mu u lice dok mu baulja polupijan kako ce ga izlomiti, dok Bimbotekin bivsi drzi mobilni i prica sa policijom. Onako u soku okrenem se dalje i na jedno 2 metra od njih, stoji Bimboteka i cosku i nikada ! necu zaboraviti taj izraz lica koji sam uhvatio. Oci se cakle, onaj osmeh ispunjen do usiju, nekakva pakost, samozadovoljstvo sta vec. Demijan. Naravno prvo sto sam se pitao, da nije neka osveta, ali pogledam njenog bivseg i skapiram da ga znam iz vidjenja i da vazi za normalnog lika. Ustao sam, izasao, i utisnuo mali pocetnik u glavi. Posle nekog vremena ta Bimboteka je i mene muvala. Tj ne znam da li je htela da nahrani sujetu ili nesto drugo. Nije me ni zanimalo.
 
Ovakve stvari me uvek pocete na jedan dogadjaj, od niza slicnih kojim sam prisustvovao. Nesto sam ovaj bas upamtio.
Druzim se sa jednom ekipicom devojaka jedno leto u kojem je bila jedna onako, basti plavusa, uvek provokativno obucena, pogled ala ""pusim za medalju", uvek izazovan osmeh i bimbo ponasanje. Hajd, rekoh, takva je devojka, moguce da i malo preterujem sa licnim utiskom. I zezamo se i tu bude njen novi decko. Krupan, visok, ne preterano pametan, kao pojava otvoren ali naravno takav sklop licnosti, cascava i voli da ispadne dzek. I tako posle nekog vremena krenemo u jedan drugi kafic i jedna od tih drugarica mi pridje i kaze: Malo sam nervozna, (nazvacu bimbo devojku - Bimboteka), Bimbotekin bivsi je vlansik tog kafica. Pfff,rekoh sebi, sta me briga, nisu klinci, valjda znaju sta rade. I tako sednemo za separe, cascavanje se nastavi, opijanje, i u jednom momentu buka, muzika se zaustavlja, okrecem se za sankom i vidim Bimbotekinog novog momka, kako stoji rasiren kao triceraptos ispred bivseg, pljuje mu u lice dok mu baulja polupijan kako ce ga izlomiti, dok Bimbotekin bivsi drzi mobilni i prica sa policijom. Onako u soku okrenem se dalje i na jedno 2 metra od njih, stoji Bimboteka i cosku i nikada ! necu zaboraviti taj izraz lica koji sam uhvatio. Oci se cakle, onaj osmeh ispunjen do usiju, nekakva pakost, samozadovoljstvo sta vec. Demijan. Naravno prvo sto sam se pitao, da nije neka osveta, ali pogledam njenog bivseg i skapiram da ga znam iz vidjenja i da vazi za normalnog lika. Ustao sam, izasao, i utisnuo mali pocetnik u glavi. Posle nekog vremena ta Bimboteka je i mene muvala. Tj ne znam da li je htela da nahrani sujetu ili nesto drugo. Nije me ni zanimalo.

Takvih djevojaka ima dosta i zato se mora paziti sa kakvom se izlazi .
 
Ovakve stvari me uvek pocete na jedan dogadjaj, od niza slicnih kojim sam prisustvovao. Nesto sam ovaj bas upamtio.
Druzim se sa jednom ekipicom devojaka jedno leto u kojem je bila jedna onako, basti plavusa, uvek provokativno obucena, pogled ala ""pusim za medalju", uvek izazovan osmeh i bimbo ponasanje. Hajd, rekoh, takva je devojka, moguce da i malo preterujem sa licnim utiskom. I zezamo se i tu bude njen novi decko. Krupan, visok, ne preterano pametan, kao pojava otvoren ali naravno takav sklop licnosti, cascava i voli da ispadne dzek. I tako posle nekog vremena krenemo u jedan drugi kafic i jedna od tih drugarica mi pridje i kaze: Malo sam nervozna, (nazvacu bimbo devojku - Bimboteka), Bimbotekin bivsi je vlansik tog kafica. Pfff,rekoh sebi, sta me briga, nisu klinci, valjda znaju sta rade. I tako sednemo za separe, cascavanje se nastavi, opijanje, i u jednom momentu buka, muzika se zaustavlja, okrecem se za sankom i vidim Bimbotekinog novog momka, kako stoji rasiren kao triceraptos ispred bivseg, pljuje mu u lice dok mu baulja polupijan kako ce ga izlomiti, dok Bimbotekin bivsi drzi mobilni i prica sa policijom. Onako u soku okrenem se dalje i na jedno 2 metra od njih, stoji Bimboteka i cosku i nikada ! necu zaboraviti taj izraz lica koji sam uhvatio. Oci se cakle, onaj osmeh ispunjen do usiju, nekakva pakost, samozadovoljstvo sta vec. Demijan. Naravno prvo sto sam se pitao, da nije neka osveta, ali pogledam njenog bivseg i skapiram da ga znam iz vidjenja i da vazi za normalnog lika. Ustao sam, izasao, i utisnuo mali pocetnik u glavi. Posle nekog vremena ta Bimboteka je i mene muvala. Tj ne znam da li je htela da nahrani sujetu ili nesto drugo. Nije me ni zanimalo.

Imas devojke koje vole da se momci potuku zbog njih kao sto imas i momke koji ce skociti na svakoga ko pogleda u pravcu njihove devojke.
Video sam par puta kako devojke ne pustaju druge momke da rastave tucu vec gledaju i navijaju.
 
Zato sam ja za to da se ublazi procedura za dobijanje dozvole za vatreno oruzije. Ti koji vataju za dupe najcesce idu u grupama, po 5,6 njih mozda cak i naoruzani nozevima. Dakle nema vise ferke jedan na jedan,kao sto je to nekada bilo. Tako da sam ja za kombinaciju,devojka da lupi samar,momak da ga posalje na patos ako skoci,i naravno pistolj za neutralisanje brojcane nadmoci.
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?

naravno da bih, i jesam...
ali je bilo situacija i kad nisam...msm, realno, tesko je tuci se sa 5 majmuna koji dobacuju i izigravaju smekere jer ih je 5-oro...
 
Ovakve stvari me uvek pocete na jedan dogadjaj, od niza slicnih kojim sam prisustvovao. Nesto sam ovaj bas upamtio.
Druzim se sa jednom ekipicom devojaka jedno leto u kojem je bila jedna onako, basti plavusa, uvek provokativno obucena, pogled ala ""pusim za medalju", uvek izazovan osmeh i bimbo ponasanje. Hajd, rekoh, takva je devojka, moguce da i malo preterujem sa licnim utiskom. I zezamo se i tu bude njen novi decko. Krupan, visok, ne preterano pametan, kao pojava otvoren ali naravno takav sklop licnosti, cascava i voli da ispadne dzek. I tako posle nekog vremena krenemo u jedan drugi kafic i jedna od tih drugarica mi pridje i kaze: Malo sam nervozna, (nazvacu bimbo devojku - Bimboteka), Bimbotekin bivsi je vlansik tog kafica. Pfff,rekoh sebi, sta me briga, nisu klinci, valjda znaju sta rade. I tako sednemo za separe, cascavanje se nastavi, opijanje, i u jednom momentu buka, muzika se zaustavlja, okrecem se za sankom i vidim Bimbotekinog novog momka, kako stoji rasiren kao triceraptos ispred bivseg, pljuje mu u lice dok mu baulja polupijan kako ce ga izlomiti, dok Bimbotekin bivsi drzi mobilni i prica sa policijom. Onako u soku okrenem se dalje i na jedno 2 metra od njih, stoji Bimboteka i cosku i nikada ! necu zaboraviti taj izraz lica koji sam uhvatio. Oci se cakle, onaj osmeh ispunjen do usiju, nekakva pakost, samozadovoljstvo sta vec. Demijan. Naravno prvo sto sam se pitao, da nije neka osveta, ali pogledam njenog bivseg i skapiram da ga znam iz vidjenja i da vazi za normalnog lika. Ustao sam, izasao, i utisnuo mali pocetnik u glavi. Posle nekog vremena ta Bimboteka je i mene muvala. Tj ne znam da li je htela da nahrani sujetu ili nesto drugo. Nije me ni zanimalo.

ja se sa takvima nikad nisam zabavljao...
iako ne mogu da kazem da nisam upadao u iskusenje,
al posto znam kakav je to mentalni sklop, nisam mogao to da progutam...
 
naravno da bih, i jesam...
ali je bilo situacija i kad nisam...msm, realno, tesko je tuci se sa 5 majmuna koji dobacuju i izigravaju smekere jer ih je 5-oro...

Ne znam koliko godina imas, ali posledice rastu sa njima. Do 25-6 si ok i nesto prolazis. Predjes 30 i neku, nema prastanja. Ja sam se pre dve godine zadnji put potukao u jednom kaficu, zbog guranja- bukvalno. Seo sam posle kuci i samog sebe me bilo stid. Kao neki klinac...od tada bas bas biram gde sam i kakvo je okruzenje oko mene, moze da mi plese 10 brazilskih goozica, ali ako vidim sabaneriju okolo raspojasanu, sklanjam se.

- - - - - - - - - -

ja se sa takvima nikad nisam zabavljao...
iako ne mogu da kazem da nisam upadao u iskusenje,
al posto znam kakav je to mentalni sklop, nisam mogao to da progutam...

Pa po mom iskustvu u raznim tipovima devojaka sam video da vole da si dize prasina oko njih.
 
Ne znam koliko godina imas, ali posledice rastu sa njima. Do 25-6 si ok i nesto prolazis. Predjes 30 i neku, nema prastanja. Ja sam se pre dve godine zadnji put potukao u jednom kaficu, zbog guranja- bukvalno. Seo sam posle kuci i samog sebe me bilo stid. Kao neki klinac...od tada bas bas biram gde sam i kakvo je okruzenje oko mene, moze da mi plese 10 brazilskih goozica, ali ako vidim sabaneriju okolo raspojasanu, sklanjam se.

- - - - - - - - - -



Pa po mom iskustvu u raznim tipovima devojaka sam video da vole da si dize prasina oko njih.

pa da se ne lazemo, svakoj zeni imponuje paznja, nekoj ovakva nekoj onakva...

inace, da prokomentarisem prethodni post...
sad imam tri banke i frtalj, i nisam se tukao skoro 10 godina...
taj poslednji put je bas bilo muski, sto bi se reklo,
i posle toga, veruj mi, nije mi dobro kad dodje do takve situacije...
uglavnom gledam da iskuliram, jer znam da ako mi padne klapna,
moze zlo da se desi i meni i drugima...
stoga i ja izbegavam sabanijade i konflikte, al nekad ni to nije dovoljno...
pre par meseci, setam kera i ispred radnje neki pijanac zicka sitno...
ja mu dam, ajd nek popije pivo, znam kako je kad te krene i tako to...
nije proslo 5 minuta, lik poce da kenya kako je takvih kao Tesla (pas),
pojeo onoliko i kako bi on sve to u kobasice...
sreca njegova sto je snajka bila u radnji, pa sam iskulirao,
jer zene odma vriste, haos, pokupila bi me murija iz momenta...
i sve vreme govorim u sebi, pusti, iskuliraj, ne treba ti to...
ne treba meni, al ocigledno treba njemu...
 
pa da se ne lazemo, svakoj zeni imponuje paznja, nekoj ovakva nekoj onakva...

inace, da prokomentarisem prethodni post...
sad imam tri banke i frtalj, i nisam se tukao skoro 10 godina...
taj poslednji put je bas bilo muski, sto bi se reklo,
i posle toga, veruj mi, nije mi dobro kad dodje do takve situacije...
uglavnom gledam da iskuliram, jer znam da ako mi padne klapna,
moze zlo da se desi i meni i drugima...
stoga i ja izbegavam sabanijade i konflikte, al nekad ni to nije dovoljno...
pre par meseci, setam kera i ispred radnje neki pijanac zicka sitno...
ja mu dam, ajd nek popije pivo, znam kako je kad te krene i tako to...
nije proslo 5 minuta, lik poce da kenya kako je takvih kao Tesla (pas),
pojeo onoliko i kako bi on sve to u kobasice...
sreca njegova sto je snajka bila u radnji, pa sam iskulirao,
jer zene odma vriste, haos, pokupila bi me murija iz momenta...
i sve vreme govorim u sebi, pusti, iskuliraj, ne treba ti to...
ne treba meni, al ocigledno treba njemu...

Razlog da isprebijas pijanog klosara ispred radnje? Nemoj pogresno da me shvatis, ne osudjujem te. Meni sta god takav neko da kaze ne moze da me razdrazi. Trudim se da pronadjem sebe. Gde si, ko si, kakav si i sta je dobro raditi. Srecom nisam u takvoj kozi da lezim ispred prodavnice i zickam za pivo. Upravo to, treba njemu, ne tebi.
 
Da dobaci rekao bih kako je to jako primitivno, zamolio da se to više ne radi, i objasnio da nećemo praviti frku zbog devojke, da se ne traumira. Ako nastavi, onda bih ga odrao kao mačku, to svakako. A da je iscima za dupe, tu bih ga sastavio po sred face u trenutku, tu nema ni "e, ako može"... To ne može. Čim nema toliko poštovanja, mozga i obzira, tu nema ni priče, samo nabod.
 
Da li biste se potukli zbog svoje devojke ako bi joj neki kreten dobacio nesto ruzno ili uhvatio za duppe u prolazu?Da li ste se nasli u takvoj situaciji ili ignorisete sve to?Da li vama devojke imponuje to kada se decko pobije zbog vas ili recimo nece da se pobije,a ovamo kada se posvadjate ti i on,dize glas na vas i rekli mu ''tamo nisi smeo da pisnesh a ovamo dizes glas na mene''.
Da li ste se nasle u takvoj situaciji?
pa brate de smemo da se kacimo tamo s nekim bilderima sto je obukla dopicnjak i izaziva:neutral:
 
Razlog da isprebijas pijanog klosara ispred radnje? Nemoj pogresno da me shvatis, ne osudjujem te. Meni sta god takav neko da kaze ne moze da me razdrazi. Trudim se da pronadjem sebe. Gde si, ko si, kakav si i sta je dobro raditi. Srecom nisam u takvoj kozi da lezim ispred prodavnice i zickam za pivo. Upravo to, treba njemu, ne tebi.

Moje misljenje je da svi muskarci sa gram mozga postuju teritoriju nekoga ko im izgleda lud ili opasan.
To znaci milion puta se desilo kloshar nesto nepristojno kaze, pa na no-no prstomahanje, izvini se koliko god da je pijan.
Kad hoce da izazivaju tucu, crnogorci npr hoce ili tvoju ili svoju devojku da poture da izazove problem.
Taktika takvih tuca je da devojka tu i ne postoji, mozda samo u njenoj glavi, a svo vreme je igra izmedju njih i tebe ili ako imas jos nekog u svojoj ekipi, cisto da ti cuva zadnju stranu kad krene razbacivanje telesa...ali to nije ova tema, ili mozda jeste.

Nekad se desi da vasa sagovornica radi navlacenje kao bimbacha ili kako je vec nazva onaj korisnik u primeru...
Zbog svoje sujete, ne osvete.
Tada ne pomaze nista nego da je upozoris, jer vrlo cesto hoce da digne dreku odjednom , sta ti meni imas da govoris, ko si bre ti i slicno...to su namazane, nema tu ni kulture ni logike, ali da vam kazem, neke od njih posle dogurale do nzv tzv dama...u ovom sklepanom drustvu.
Ubedjena riba da vredi i zna da koristi balkanske majmune, a njih hvala bogu ima vise od 90%.

Sa druge strane, vrlo malo majmuna hoce stvarno da zastiti neku koja je mutava a maltretira je grupica muskaraca, a ona ne zna ni da se brani.
Ako hoce jedan u 5000, nece vise.
Primer, bazen.
Njih 9 je iz Kaludjerice doslo na tasmajdan na bazen, a njih dve su tinejdzerke , kako to obicno biva, jedna namazana i laka, a druga mirna i submisivna.
I sad krenu njih 2, 3 da vacare ovu mirnu, u vodi i nedaju joj da izadje...
Traje to pola sata, traje sat, pocese neki ozbiljniji ljudi da se obracaju spasiocu, a on kaze, ako se ne davi , nije moj posao...
Prolazi vreme, sat i po, oni je jos vacare u zaglavlju bazena.
Ja sam solo, a ovih 9 su klinci bejzbolasi, najgori tip klinaca, utakmice, bez ikakve ideje sta rade, lako se desi neko od njih slucajno zavrsi i u zatvoru...bahata grupa.
I niti je moj princip da se mesam u tudje poslove, a niti sam lud da izazivam ludake koji ne znaju ko je ludji oni ili ja...ali ne mozes vise da gledas...
Neko mora da presece.
I pridjem ivici bazena gde su je sabili, kazem mala daj ruku , pruza ona ruku , izvadim je iz bazena u sekundi, i kazem joj , spremi se i idi kuci, sacekacu te da izadjes sa bazena, pa i ja idem.
Odose po peskire, izadjose ispred mene , cujem pita ona namazana "ko ti je ovaj" , a momci malo iznenadjeni isto gledaju situaciju i ovi u vodi i ovi van vode.
Naravno da sam morao i ja da napustim bazen, ne bode se klincima koji su bahati oko posle takve intervencije...

Inace glup uvek vise stete nanese nego jak...podmukao je ovaj narod...podmukla su i deca...zato oprezan moze da ispadne kukavica ali nece popiti patos i lezati u bolnici.

I tako ni kukavica ni heroj, i kukavica i heroj, sve se to treba mesati ali vazno da odradis posao...
Ne kao danas, kad je 99% bitno ko je zadnji , ko je ispao bos ili pametniji , a u stvari sve glupson do glupsona...
Danas nemaju pojma ni sta pricaju ni sta im drugi kazu...to ti je jasno da ne razumeju ni zasto su se zakacili.
 
U takvim situacijama djevojka instinktivno ocekuje zastitu ako se povuces gubis njeno postovanje, jednostavno nece vise moci da se nalozi na tebe.

Ovo nije tacno...neke da , neke ne.
Imas milion devojaka koje ce te vise ceniti ako vidi da umes da kao vidra resis stvar, malo uz njenu pomoc, a ne da pocne svadjanje i na kraju i obracun...

Mozda vi ne znate takve, mozda ih vise i nema, ali ih je sigurno bilo...do pre deset godina, a verujem i sad.
 
Ako neko izlazi na sumnjiva mjesta i u sumnjivo vrijeme onda ne treba biti iznenadjen ako naleti na majmune .
Npr na beogradske splavove ne bih odlazio poslije pola noći ni da mi plate . Ne zbog straha nego zbog
toga što ne volim takve ambijente . Znao sam gdje izlazim i s kim i malo puta sam imao neprijatnosti
a pošto sam 10 godina radio kao konobar znao sam da se branim i šakama i diplomatijom.Uvijek sam
imao nepogrešivi instikt kada šta treba da upotrijebim i da napomenem - nikada nisam nosio oružje .
 
Moje misljenje je da svi muskarci sa gram mozga postuju teritoriju nekoga ko im izgleda lud ili opasan.
To znaci milion puta se desilo kloshar nesto nepristojno kaze, pa na no-no prstomahanje, izvini se koliko god da je pijan.
Kad hoce da izazivaju tucu, crnogorci npr hoce ili tvoju ili svoju devojku da poture da izazove problem.
Taktika takvih tuca je da devojka tu i ne postoji, mozda samo u njenoj glavi, a svo vreme je igra izmedju njih i tebe ili ako imas jos nekog u svojoj ekipi, cisto da ti cuva zadnju stranu kad krene razbacivanje telesa...ali to nije ova tema, ili mozda jeste.

Nekad se desi da vasa sagovornica radi navlacenje kao bimbacha ili kako je vec nazva onaj korisnik u primeru...
Zbog svoje sujete, ne osvete.
Tada ne pomaze nista nego da je upozoris, jer vrlo cesto hoce da digne dreku odjednom , sta ti meni imas da govoris, ko si bre ti i slicno...to su namazane, nema tu ni kulture ni logike, ali da vam kazem, neke od njih posle dogurale do nzv tzv dama...u ovom sklepanom drustvu.
Ubedjena riba da vredi i zna da koristi balkanske majmune, a njih hvala bogu ima vise od 90%.

Sa druge strane, vrlo malo majmuna hoce stvarno da zastiti neku koja je mutava a maltretira je grupica muskaraca, a ona ne zna ni da se brani.
Ako hoce jedan u 5000, nece vise.
Primer, bazen.
Njih 9 je iz Kaludjerice doslo na tasmajdan na bazen, a njih dve su tinejdzerke , kako to obicno biva, jedna namazana i laka, a druga mirna i submisivna.
I sad krenu njih 2, 3 da vacare ovu mirnu, u vodi i nedaju joj da izadje...
Traje to pola sata, traje sat, pocese neki ozbiljniji ljudi da se obracaju spasiocu, a on kaze, ako se ne davi , nije moj posao...
Prolazi vreme, sat i po, oni je jos vacare u zaglavlju bazena.
Ja sam solo, a ovih 9 su klinci bejzbolasi, najgori tip klinaca, utakmice, bez ikakve ideje sta rade, lako se desi neko od njih slucajno zavrsi i u zatvoru...bahata grupa.
I niti je moj princip da se mesam u tudje poslove, a niti sam lud da izazivam ludake koji ne znaju ko je ludji oni ili ja...ali ne mozes vise da gledas...
Neko mora da presece.
I pridjem ivici bazena gde su je sabili, kazem mala daj ruku , pruza ona ruku , izvadim je iz bazena u sekundi, i kazem joj , spremi se i idi kuci, sacekacu te da izadjes sa bazena, pa i ja idem.
Odose po peskire, izadjose ispred mene , cujem pita ona namazana "ko ti je ovaj" , a momci malo iznenadjeni isto gledaju situaciju i ovi u vodi i ovi van vode.
Naravno da sam morao i ja da napustim bazen, ne bode se klincima koji su bahati oko posle takve intervencije...

Inace glup uvek vise stete nanese nego jak...podmukao je ovaj narod...podmukla su i deca...zato oprezan moze da ispadne kukavica ali nece popiti patos i lezati u bolnici.

I tako ni kukavica ni heroj, i kukavica i heroj, sve se to treba mesati ali vazno da odradis posao...
Ne kao danas, kad je 99% bitno ko je zadnji , ko je ispao bos ili pametniji , a u stvari sve glupson do glupsona...
Danas nemaju pojma ni sta pricaju ni sta im drugi kazu...to ti je jasno da ne razumeju ni zasto su se zakacili.

E hajde sve su to situcaije malo i iz filma. Evo ti jedna situacija: Krecem u jedan kafic i ispred njega stoje njih dvoje: On celavac, drzi pit bula, joj se uneo u facu i nesto joj mumla iz cega se cuje : cu te.. m''mu ti tvoju i sl, ona zasuzila, a ovaj se namestio kao da ce da je odalami. I sada prvi mi je instikt bio da dobacim njoj: E jesi li ok. Ali ovako vidim da tu ona stoji, jedan deo nje govori zrtva sam, drugi deo nesto sasvim drugo. I hajd sklonim se malo po strani cisto da ne budem primetan. Kada eto posle 3 minuta: Ma voliim te, i ja tebe vooliiim, ma vollis me. To su situacije koje sam video pa ne znam koliko u poslednje dve godine i rekao sebi, ma mars u tri.

- - - - - - - - - -

Ako neko izlazi na sumnjiva mjesta i u sumnjivo vrijeme onda ne treba biti iznenadjen ako naleti na majmune .
Npr na beogradske splavove ne bih odlazio poslije pola noći ni da mi plate . Ne zbog straha nego zbog
toga što ne volim takve ambijente . Znao sam gdje izlazim i s kim i malo puta sam imao neprijatnosti
a pošto sam 10 godina radio kao konobar znao sam da se branim i šakama i diplomatijom.Uvijek sam
imao nepogrešivi instikt kada šta treba da upotrijebim i da napomenem - nikada nisam nosio oružje .

Upravo tako. Gledaj gde izlazis. Ima opustenih mesta mirnih. Jeste, nisu svi brzi i ludi kao Vin Dizel, ali hej, koliko znam izlazak je za punoletne osobe.

- - - - - - - - - -

I da, cesto prodjem pored takvih klubova, i stvarno me ne interesuje sta se desava unutra ili ispred. Da li neko nekome zabija klinove pod nokte ili maltretira bilo zensko ili musko. Nauci jednom dva puta i skapiras gde si.
 
Dok ga ne upucas nije to nista..:lol:
TO su stvari koje se desavale,obicno kad je neki tip strasno navalantan ili previse bezobrazan, a njoj mozda zasmetalo toliko da bi mi se pozalila..u takvim slucajevima dobijao je preko njuske ili bi bio upozoren da bude dobar.
Bilo nekad,sad ih vise i ne setam toliko,zanima me samo da se dobro ,,****** ! ;)
 
Poslednja izmena:
Nikad mi to nije bilo bitno nesto posebno, mada mi je jednom bivsi rekao: "Nikad se ne bih potuk'o zbog devojke. Nije jedina, ima ih jos.." i mogu da kazem da mi je to zasmetalo xD
Ne ocekujem od nekog da se potuce zbog mene, al da budem u takvoj situaciji nekad, ne daj Boze, i da mi tako kaze ili da se okrene i ode raskinula bih odmah.. ;)

A zamisli situaciju u kojoj se tvoj decko potuce zbog tebe, dobije noz u stomak i umre na licu mesta.
S kim bi onda raskinula?

- - - - - - - - - -

Razlog svakog raskida je bio sto decko nije hteo da se pobije zbog mene. Kukavica! Zato sada trazim snaznog i hrabrog prvo da se pobije pa tek onda mogu da razmisljam o vezi. Opametila sam se.

Nisi se opametila, samo si nasla sebe i svoje zelje sto je dobro.
 
A zamisli situaciju u kojoj se tvoj decko potuce zbog tebe, dobije noz u stomak i umre na licu mesta.
S kim bi onda raskinula?

Nisam rekla da cu da raskinem, ako se ne potuce zbog mene, nego ako ga jednostavno boli k*rac i okrene se i ode.. Moze makar da kaze nesto, da pokaze na bilo koji nacin da mu je stalo, a ne da se okrene i ode..
Sto se tuca tice, prva bih izbegavala to bas iz tog razloga da se ne povredi neko, tako da mani me tih prica. Ne treba mi neki baja koji ce da se pobije sa svakim ko mi kaze cao. Treba mi neko ko ce da me zastiti kad treba i to je to ;)
 
Nisam rekla da cu da raskinem, ako se ne potuce zbog mene, nego ako ga jednostavno boli k*rac i okrene se i ode.. Moze makar da kaze nesto, da pokaze na bilo koji nacin da mu je stalo, a ne da se okrene i ode..
Sto se tuca tice, prva bih izbegavala to bas iz tog razloga da se ne povredi neko, tako da mani me tih prica. Ne treba mi neki baja koji ce da se pobije sa svakim ko mi kaze cao. Treba mi neko ko ce da me zastiti kad treba i to je to ;)

A šta podrazumevaš pod tim "da pokaze na bilo koji nacin da mu je stalo"? Daj primer.
 

Back
Top