CIRILICA-emisija koja sluzi da zaglupi i najpametnije
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: CIRILICA-emisija koja sluzi da zaglupi i najpametnije

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    176

Post CIRILICA-emisija koja sluzi da zaglupi i najpametnije

Za one koji se ne pecaju na sarene laze o bg na vodi,EU,diznilendu u KG i sve ostale bajke i basne je napravljena emisija cirilica.Do skoro sam mislio da je jedina oaza u kojoj mozes kolko tolko da kazes svoje misljenje, da je jedina emisije u Srbiji u kojoj je dozvoljeno da se ne pljuje po Srbima-da je jedina emisija u kojoj ne mora sve bas da puca od autosovinizma.

Ali sam se grdno prevario.Aj sto Vucic gostuje svakih mesec dana i to uvek sam u emisiji kao sto je i u teskoj reci uvek sam(ne daj Boze da mu neko suprotstavi argumente), na to sam se navikao ali cim je izjavio sad skoro kad je bio kod Marica da mu je to omiljena emisija samo mi je potvrdio sumnje.

Svaka ali svaka emisija se koristi da se govori negativno o Seselju i radikalima.I kad jesu tema i kad nisu.To se uvek provuce.Vi sad kazite da nisam upravu.

Za pismene ljude za koje kako sam rekao ne pale fore o blagodetima zapada,o postenju Vucica, pa i za one druge koji se ne loze ni na te fazone a ni na Pajtica,N1,Olju Beckovic i DS kao nekakvu opoziciju, e za takve pismene ljude koji ne nasedaju na nista od ovoga je napravljena cirilica da ih ubedi da SRS ne valja nista da je nagori nazad ovakav onakav.I da eventualno mogu da glasaju za dss-dveri.

Ali sto sam ja otvorio temu sta je mene nateralo na to. Veceras odnosno sinoc kako ko gleda gostuje Lazanjski i jos neki nebitni likovi i jedan od tih nebitnih kaze sledece :

"Da su Tito i Kardelj prevodili vojsku i narod preko Albanije svi bi im u Srbiji zamerili a posto je to uradio tamo neki Pasic nikom ne pada na pamet da zameri"

Alooo ej narode ! I na to se svi u studiju slazu sa njim i dalje se nadovezuju. Svi ti nebitni likovi sa sve Maricem pudlicom rezima i zapada govore nam kako mi jednostavno nemamo pravo da se zalimo protiv NATO i EU kako je zaostalo i retardirano da Srbi podrzavaju Putina zato sto bi samim tim opravdali Milosevica i Seselja ? ! ?! !? ! ?! ? ! ?! ! ?

I

Zlatna tastatura Kiki_GNR (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    19609

Podrazumevano Re: CIRILICA-emisija koja sluzi da zaglupi i najpametnije

Imam utisak da nisi pažljivo gledao/slušao šta se u emisiji govori, ili nisi shvatio.
    ❤️ ~ ❤️ Don't Worry About Life, You're Not Going To Survive It Anyway ❤️ ~ ❤️

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

minimax se prevrce u grobu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

maric je smlatina neopevana, i nikada ne gledam njegove emisije. never ever

ne smatram ni da je pametav, verovatno da je vest u brzom podhebavanju na `prvu loptu`, ali to nije pamet

sa politikom ima veze kao i sa baletom, znaci nema veze, neodgovoran je jer lupeta znajuci da nece odgovarati za ireceno

pitanje ostaje samo jedno - za koga radi?
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Vu je pukao a vreme ce da pokaze sta ce narod sve u znak "zahvalnosti" za ovu demagogiju i izdaju da mu uradi.

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Maric svakako nije blagonaklon prema politicarima generalno. Kritikuje sve, uzduz i popreko. Kritikuje i 90te i 2000te i ovo sada. Sto se mene tice, previse stvar okrece na sprdnju i previse sece goste u pola recenice.
    Sada je bolja emisija goli zivot ali to se trenutno ne emituje zbog one "rijaliti" gluposti koju pustaju.

Poznat Libar (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

"Srpski brod ludaka je ponos ruske ratne flote!"

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TZIRbOeRuzA#t=2075

Iskusan GODFATHER10 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio Libar Pogledaj poruku
    KAD VEC POMINJES LUDAKE
    Dacu mu predlog koji nece moci da odbije

Aktivan član
    Učlanjen
    17.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Kiki_GNR Pogledaj poruku
    Imam utisak da nisi pažljivo gledao/slušao šta se u emisiji govori, ili nisi shvatio.
    И ја мислим тако. По мени, емисија је имала налог да промовише сврставање Србије у алијансу и да ту тему о којој се до сада говорило онако, између редова,, из уста оног Душана или како се већ зове, јавно предложи свеколиком српском народу. Дакле, и ја мислим да ко је пажљиво гледао/слушао ту "Ћирилицу" могао је да схвати.

Veoma poznat DZOS (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    441

Za pismene ljude za koje kako sam rekao ne pale fore o blagodetima zapada,o postenju Vucica, pa i za one druge koji se ne loze ni na te fazone a ni na Pajtica,N1,Olju Beckovic i DS kao nekakvu opoziciju, e za takve pismene ljude koji ne nasedaju na nista od ovoga je napravljena cirilica da ih ubedi da SRS ne valja nista da je nagori nazad ovakav onakav.I da eventualno mogu da glasaju za dss-dveri.
    Taman sam pomislio kako dobro primecujes zamke te emisije (prividno daje prostor i "drugoj" anti EU strani a ustvari treba da diskredituje sve koji nisu za EU i poslusnost zapadu) a onda ova nebuloza. Iz cega si ti ovo zakljucio, zivota ti? Daj bar jedan primer.
    "Ко искрено љуби истину, слободу и отаџбину, слободан је и неустрашив као Бог
    а презрен и гладан као пас" Петар Кочић

Slične teme

1. Emisija Cirilica - Istina o Poreklu Srba!
    Autor Dragan_srbcg u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 29.06.2012., 09:41
  2. Mandrake i cirilica
    Autor koja u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.02.2004., 10:50
  3. Sta je PIO mode i cemu sluzi
    Autor srzo u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.10.2003., 02:38
  4. Da li forum sluzi za licnu promociju seksualnih sposobnosti