Da li je moguće da se Vučić okrene Rusiji?

gost 261081

Poznat
Poruka
7.081
Nešto razmišljam, Vučiću se vlast ne gubi nikako. Kada bi video da mu se klima stolica, jer će narod u jednom trenutku da odbaci ideju o pogubnim EU integracijama (posebno jer se zna da pre 2025. god. nema novih članova) onda mu je jedina šansa zarad opstanka na vlasti da se okrene Rusiji i EAU integracijama. Uzgred malopre sam postavio pitanje da li bi podržali Vučiča kada bi prekinuo EU integracije i okrenuo se Rusiji oni koji trenutno podržavaju Vučića, da li bi mu ostali verni (Mračak i ostali) i oni koji trenutno podržavaju Dveri i SRS, da li bi u tom slučaju mogli da podržite Vučića?
 
Nešto razmišljam, Vučiću se vlast ne gubi nikako. Kada bi video da mu se klima stolica, jer će narod u jednom trenutku da odbaci ideju o pogubnim EU integracijama (posebno jer se zna da pre 2025. god. nema novih članova) onda mu je jedina šansa zarad opstanka na vlasti da se okrene Rusiji i EAU integracijama. Uzgred malopre sam postavio pitanje da li bi podržali Vučiča kada bi prekinuo EU integracije i okrenuo se Rusiji oni koji trenutno podržavaju Vučića, da li bi mu ostali verni (Mračak i ostali) i oni koji trenutno podržavaju Dveri i SRS, da li bi u tom slučaju mogli da podržite Vučića?

:lol:

Mnogi ostareli SNS-ovci,koji su teški rusofili,veruju da je AleVu ruski čovek koji magarči zapad.Kada se probude iz svog sna,grdno će se razočarati.AleVu je britanski čovek još od studija...
 
Nešto razmišljam, Vučiću se vlast ne gubi nikako. Kada bi video da mu se klima stolica, jer će narod u jednom trenutku da odbaci ideju o pogubnim EU integracijama (posebno jer se zna da pre 2025. god. nema novih članova) onda mu je jedina šansa zarad opstanka na vlasti da se okrene Rusiji i EAU integracijama. Uzgred malopre sam postavio pitanje da li bi podržali Vučiča kada bi prekinuo EU integracije i okrenuo se Rusiji oni koji trenutno podržavaju Vučića, da li bi mu ostali verni (Mračak i ostali) i oni koji trenutno podržavaju Dveri i SRS, da li bi u tom slučaju mogli da podržite Vučića?

Buraz svi mi normalni bismo to voleli.Ali odma da ti kazem da se lozis dzabe.

Rusija ne pokazuje apsolutno nikakav interes za Srbiju,bukvalno smo pod apsolutnom kontrolom zapada pocev od politicara pa preko tajkuna,cele ekonomije pa sve do analiticara,svih medija,tajnih sluzbi tipa bia i ostalo.

Znaci nema teorije a kamoli prakse da se to desi.Cak i ukoliko bi on to uradio prosao bi isto kao kralj Aleksandar i Djindjic.On sam to zna da nista ne bi postigao jer bi tim postupkom ubio sam sebe ali bukvalno a na njegovo mesto bi dosao neko jos gori.Dal bi to bio dr Stefanovic ili Borko Stefanovic to je nebitna stvar

- - - - - - - - - -

Moguce ako mu MI6 to dozvoli.

To bi mogli da mu dozvole gazde Bler,Kirbi,cia,mi6 i ostali samo ukoliko bi pao neki dogovor sa Rusijom da se Rusima prepusti Srbija i region kao interesna sfera a to je NEMOGUCE TRENUTNO.

Prvo sto je Rusija u totalnoj defanzivi i brani svoje dvoriste a drugo ni istorija nam ne pruza optimizam.
 
Nešto razmišljam, Vučiću se vlast ne gubi nikako. Kada bi video da mu se klima stolica, jer će narod u jednom trenutku da odbaci ideju o pogubnim EU integracijama (posebno jer se zna da pre 2025. god. nema novih članova) onda mu je jedina šansa zarad opstanka na vlasti da se okrene Rusiji i EAU integracijama. Uzgred malopre sam postavio pitanje da li bi podržali Vučiča kada bi prekinuo EU integracije i okrenuo se Rusiji oni koji trenutno podržavaju Vučića, da li bi mu ostali verni (Mračak i ostali) i oni koji trenutno podržavaju Dveri i SRS, da li bi u tom slučaju mogli da podržite Vučića?

Mene interesuje da se Ustanici na forumu sto vise nerviraju.
 

Back
Top