Zvornik: Teroristički napad- islamski terorista ubio policajca

GolubBabic

Domaćin
Poruka
3.759
Зворник: Терористички напад - исламски терориста убио полицајца
У Зворничку полицијску станицу вечерас је око 19 часова и 10 минута упао наоружани непознати мушкарац са двије аутоматске пушке и при томе пуцао у полицајце. Наоружани нападач је узвикивао "Алах уегбер!"

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=147159
 
Strasno.

Eto kao sto sam pricao islam je religija zla i ako hocemo da opstanemo i ostanemo na ovim prostorima, a hocemo,moramo se od muslimana ograditi zidom i bodljikavom zicom.

- - - - - - - - - -

Ubica pripadnik vehabijskog pokreta

Nepoznata osoba je večeras oko 19:00h ušla u Policijsku stanicu u Zvorniku i počela pucati iz vatrenog oružja.Prema prvim informacijama, u pitanju je pripadnik vehabijskog pokreta. Prema nepotvrđenim informacijama, u pucnjavi je ubijen jedan policajac, a dvojica su ranjena.Napadač je ubijen.Motivi napada na policijsku stanicu zasad nisu poznati.Uskoro više informacija
 
Prošao sam tuda upravo malo prije napada. To je u centru grada uz zgrade suda i opštine. Šta reći? Pokupiti sve do jednog. Očito je da su opasnost po mir i stabilnost. Jedino mi je drago što je i napadač ubijen.

Ja sam davno govorio da policija RS treba stane na granicu sa federacijom i da kontrolise ko iz federacije dolazi ,valjda mogu obezbjediti da na svim putnim komunikacijama na granici 24 sata stoji patrola i zaustavlja nesumicno sumljiva vozila
 
Jel možeš ponovo da prođeš sa fotoaparatom?

150427111.1_mn.jpg
4

150427111.4_mn.jpg
 
Страшно. Дакле, било је питање дана кад ће почети и код нас, исламски фундаметалисти ударили су на Републику Српску. Ако се не затовре границе сутра се ово може поновити било где другде. Чак ни то није гаранција. То су вам оне вехабије, мирни грађани, мало другачије верске оријентације. Такви имају своја села и своје кампове широм Федерације БиХ. И ево, сад су почели да врше самоубилачке нападе, и шта ћемо сад? А до јуче су их овде на форуму бранили разни ликови сумњиве политичке и духовне провенијенције.
 
Poslednja izmena:
mediapuls.ba пише да је извршилац терористичког напада у Зворнику Нермин Ибрић из Тузле.

А високи представник у БиХ Валентин Инцко позива грађане на јединство, и да не дозволе да их напад у Зворнику подели. Човек очигледно не познаје историју ових простора, док превиђа чињеницу да је ту све подељено још од времена Османлија.
 

Back
Top