Vučić o rekonstrukciji: Biće kada bude bila, trajaće kratko, ali slatko

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/5...Bice-kada-bude-bila-trajace-kratko-ali-slatko

Vučić o rekonstrukciji: Biće kada bude bila, trajaće kratko, ali slatko

Tanjug | 27. 04. 2015. - 16:03h | Foto: Tanjug | Komentara: 0
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će rekonstrukcija Vlade biti "kada bude bila" i da će trajati "kratko, ali slatko".

Aleksandar Vučić 
- Najavio sam rekonstrukciju i kada bude bila - biće. Kratko će trajati. Biće završena u Skupštini za jedan dan. Biće kratko, ali slatko - poručio je Vučić, odgovarajući na pitanja novinara u Lazarevcu.

............

Ala je ovaj otkacio!!!
 
Кад је прошли (или неки пре тога) пут правио реконструкцију, реконструкција је трајала шест месеци. А критичари су подсетили да је баш у то време данска Влада направила реконструкцију која је трајала један дан.

Зато је и он решио да покаже јавности колико је ефикасан, па ће за један дан да уради реконструкцију.
 
Мааа дааајјјј... после сваке реконструкције Влада има све дебилније и дебилније чланове.

Баш ме занима који ретарди ће следећи да буду министри. Ако ови садашњи могу да се сликају на седници на копу Тамнава, ко зна на какве ће глупости следећа гарнитура да пристаје.
 
Мааа дааајјјј... после сваке реконструкције Влада има све дебилније и дебилније чланове.

Баш ме занима који ретарди ће следећи да буду министри. Ако ови садашњи могу да се сликају на седници на копу Тамнава, ко зна на какве ће глупости следећа гарнитура да пристаје.

Ја типујем на Тонина Пицулу и Санадера као министре. Не бих искључио ни Љубу Ћесића Ројса као неког саветника у војсци.
 
maxresdefault.jpg
 

Back
Top