Dokaz ljubavi ili lozinke na izvolt'e

ladimir

Obećava
Poruka
55
1. Да ли бисте као доказ „љубави“, ако то захтева ваша партнерка истој дали своје лозинке за имејл сандучиће, налог на сајту банке (тако да може да прати да ли је стигла плата) и сличне Интернет садржаје, при чему партнерка одбија да дâ своје лозинке „јер то није исто“?

2. Да ли допуштате партнерки да тркељише по вашем мобилном апарату и преслишава вас зашто сте поруку послали овоме или ономе и зашто сте написали то што сте написали?

3. Како бисте оценили личност партнерке која захтева лозинке, а своје одбија да дâ, а како партнера који јој на извол’те даје све своје лозинке, а заузврат добије шипак?

4. Познајете ли некога ко је дао своје лозинке партнерки или сам ја једини који познаје један такав веома наивни животни облик?

Сви са којима сам разговарао (мушкарци и жене) нису могли да верују да неко може да тражи тако нешто, а још мање да је неко пристао на такву уцену. Шта више, често сам слушао о разноразним антидржавним елементима, опасним по диктатуре америчке, британске или деспотије неког сличног типа који у тестаменту, код свог адвоката, за случај да им се нешто деси, остављају своје лозинке наследницима. Колико год волели своје партнерке не пада им на памет да за живота дају исте, нити је партнеркама на крај памети да тако нешто траже.
 
1. Да ли бисте као доказ „љубави“, ако то захтева ваша партнерка истој дали своје лозинке за имејл сандучиће, налог на сајту банке (тако да може да прати да ли је стигла плата) и сличне Интернет садржаје, при чему партнерка одбија да дâ своје лозинке „јер то није исто“?

2. Да ли допуштате партнерки да тркељише по вашем мобилном апарату и преслишава вас зашто сте поруку послали овоме или ономе и зашто сте написали то што сте написали?

3. Како бисте оценили личност партнерке која захтева лозинке, а своје одбија да дâ, а како партнера који јој на извол’те даје све своје лозинке, а заузврат добије шипак?

4. Познајете ли некога ко је дао своје лозинке партнерки или сам ја једини који познаје један такав веома наивни животни облик?
ovo nije dokaz ljubavi, ovo je Orvel i 1984.
 
Dao bi joj lozinke od mejlova, profila na drušvenim mrežama, a za Banku bi razmislio. Ako je dobar štediša, tj. ako ume i da uštedi dao bih joj i to, jer za kuću je jedna od najvažnih stvari da bar jedan partner štedi i misli o budućnosti, tj. da se ima za svoju decu ali i za staračke dane kad će penzija biti mala
 
Ne dajem pristup mojim nalozima. Moje je sto radim na internetu i mislim da to nema prava niko da cita.
Jednostavno, sve sto se procita moze da se lako izvadi iz konteksta, a onda nastaje drama.

Imao sam iskustva sa takvima i nisam se predao, moja privatnost je moja svetinja, i ne mogu da lecim neciju posesivnost.
I nije mi to dokaz neke ljubavi ili poverenja, nikome nikada nisam trazio, tj. zahtevao na uvid sifre i sl. da pratim sta pise i sa kim.

A i sta ima da dokazujem? "Ako me volis uradices to i to" je nista vise nego ucena.
 
Poslednja izmena:
1. Да ли бисте као доказ „љубави“, ако то захтева ваша партнерка истој дали своје лозинке за имејл сандучиће, налог на сајту банке (тако да може да прати да ли је стигла плата) и сличне Интернет садржаје, при чему партнерка одбија да дâ своје лозинке „јер то није исто“?

2. Да ли допуштате партнерки да тркељише по вашем мобилном апарату и преслишава вас зашто сте поруку послали овоме или ономе и зашто сте написали то што сте написали?

3. Како бисте оценили личност партнерке која захтева лозинке, а своје одбија да дâ, а како партнера који јој на извол’те даје све своје лозинке, а заузврат добије шипак?

4. Познајете ли некога ко је дао своје лозинке партнерки или сам ја једини који познаје један такав веома наивни животни облик?

Сви са којима сам разговарао (мушкарци и жене) нису могли да верују да неко може да тражи тако нешто, а још мање да је неко пристао на такву уцену. Шта више, често сам слушао о разноразним антидржавним елементима, опасним по диктатуре америчке, британске или деспотије неког сличног типа који у тестаменту, код свог адвоката, за случај да им се нешто деси, остављају своје лозинке наследницима. Колико год волели своје партнерке не пада им на памет да за живота дају исте, нити је партнеркама на крај памети да тако нешто траже.

Bolest sinko , to je boleeeessst...Zapravo toj vrsti zena ( pa muskaraca) treba dati upravo to cega se najvise plase..i zatim ispaliti.Nema druge jer samo ona moze sebe da izleci.A do tada ti si njena boks vreca za poremecaje, nesigurnosti i nepoverenje..
 
1. Да ли бисте као доказ „љубави“, ако то захтева ваша партнерка истој дали своје лозинке за имејл сандучиће, налог на сајту банке (тако да може да прати да ли је стигла плата) и сличне Интернет садржаје, при чему партнерка одбија да дâ своје лозинке „јер то није исто“?
-kao dokaz ljubawi ne.ali akó bi trebao nekom nalog da pozajmi da..s tim da smatram da onaj kome to dajem ne cacka po mojoj intimi i porukama..
a moju sifru owde zna i tebra,a na fejsu i drugarica,i sestra i brat..mislim nemam problem da dam nekom za upotrebu za kog znam da nije mentol,da ce da me ispostuje,al da mi dodje decko i kaze akó me wolis dodaj me na fejsu ko decka,i tome sl.ako me wolis fore pa ismejala bi mu se u facu..
2. Да ли допуштате партнерки да тркељише по вашем мобилном апарату и преслишава вас зашто сте поруку послали овоме или ономе и зашто сте написали то што сте написали?
xaxaxaxa jes ti normalan,pedaliraj tu ludacu;)
3. Како бисте оценили личност партнерке која захтева лозинке, а своје одбија да дâ, а како партнера који јој на извол’те даје све своје лозинке, а заузврат добије шипак?
bolesnici oboje.
ona posesivna,ljubomorna,nesigurna..
on samozawarawa se,pun iluzija o njoj,nesiguran,ili suwise nawiknut na njeno prisustwo,zanemaruje sebe jer wise daje nego sto dobija,
TREBA DA RASKINE ONO JOS JUCE S NJOM;)

4. Познајете ли некога ко је дао своје лозинке партнерки или сам ја једини који познаје један такав веома наивни животни облик?
meni je to ok,ako se daje ónako,zabog razl.razloga koji ne ukljucuju prisilu i ucenu;)

Сви са којима сам разговарао (мушкарци и жене) нису могли да верују да неко може да тражи тако нешто, а још мање да је неко пристао на такву уцену. Шта више, често сам слушао о разноразним антидржавним елементима, опасним по диктатуре америчке, британске или деспотије неког сличног типа који у тестаменту, код свог адвоката, за случај да им се нешто деси, остављају своје лозинке наследницима. Колико год волели своје партнерке не пада им на памет да за живота дају исте, нити је партнеркама на крај памети да тако нешто траже.
i ebi se sa welikim slowima 3h pokusawam da ih smanjim na mobu:lol:
 

Back
Top