da sam na vasem mjestu

vispak

Primećen član
Banovan
Poruka
973
ja bih se ozbiljno zamislio o ovom spisku ucesnika(oko 22.000) srpskih zlikovaca u srebrenickoj tragediji Bosnjackog stanovnistva.mislim da vas je SDS izdao,tj tkz.srpska vlada u Banja Luci.da nepisem sada referat po pitanju ovog dogadjaja,samo da vi stavim do znanja da ce spisak biti dostavljen u Sud BiH..a odatle dalje ce u Ambasade i druge agencije koje ce traziti ove ucesnike taman da se sakriju ispod lista.citam da su ih vec poceli i po Americi ganjati,ljepsi je izraz;hapsiti i u prdekanu trpati.pa vi sada dobro razmislite sta vam je ciniti.
 
Јесте издао народ. Неки челници СДС-а. Немамо ми ту шта да размишљамо,ми те људе не можемо заштити. Поготово што овде већина људи мисли ако се сви Срби са листа похапсе да ће бити боље. Заблуда...
Овом темом не знам шта си хтео да постигнеш,ми учинити не можемо ништа.
Можда је то чак и добро. Што се већа неправда чини над Србима,Срби се све више љуте.
Не кажем да су сви Срби који су били на позицијама хероји и поштени.
Мислим да свако треба да одговара за своје злочине. Али проблем је у томе што само Србе терете и никога више. Када би хапсили муслимане и Хрвате не бих имала ништа против да и Срби одговарају.
Али правде ипак има. Мог тату цимао Хаг месецима и само су му по*ушили!!!
А највише муслиманских жртава има на фронту који је он држао. Не могу му ништа јер није био глуп као остали руководиоци. Није било крађе,силовања и осталих нелегалних радњи.
Па и ако им је трн у оку и радо би га страли у прдекану,јер вас је највише у црнину завио,не можете му ништа,а ни Амери!
 
vispak:
slayer,zamolio bih te ako mozes pisi latinicom,slabo se snalazim sa klinastim pismom


kao sto vec rekoh


diretore:
Musli izgleda da se ne snalazis dobro sa slovima,
mozda bi trebao kao ovaj tvoj zemljak da pocnes da pises u hijeroglifima

bosanac.gif


a inace kao sto i ostali ljudi kazu postao si po tvom rijecniku prava ašik buva

BOSANSKI RJEČNIK

picajzla => ašik buva


;-) ;-) :-)
 
vispak:
ja bih se ozbiljno zamislio o ovom spisku ucesnika(oko 22.000) srpskih zlikovaca u srebrenickoj tragediji Bosnjackog stanovnistva.mislim da vas je SDS izdao,tj tkz.srpska vlada u Banja Luci.da nepisem sada referat po pitanju ovog dogadjaja,samo da vi stavim do znanja da ce spisak biti dostavljen u Sud BiH..a odatle dalje ce u Ambasade i druge agencije koje ce traziti ove ucesnike taman da se sakriju ispod lista.citam da su ih vec poceli i po Americi ganjati,ljepsi je izraz;hapsiti i u prdekanu trpati.pa vi sada dobro razmislite sta vam je ciniti.


hoce li neko banovati ovog handzar-islamistu-ustashu?idi na neki vas islamski forum i balavi tamo sa ostalim balijama o islamskom-dzihad-sherijatskom svetu. nemoj vise ovde da smarash ljude,ti ogavni sledbenice Osame Bin Ladena i ostalih islamskih terorista.
iskorenice evropa uskoro ovakve ajatole,uskoro se sprema kraj islamu...
idu braca gde su posli zna seee,u dzamiju da zakolju praseeeeee
 
serb_pagan:
hoce li neko banovati ovog handzar-islamistu-ustashu?idi na neki vas islamski forum i balavi tamo sa ostalim balijama o islamskom-dzihad-sherijatskom svetu. nemoj vise ovde da smarash ljude,ti ogavni sledbenice Osame Bin Ladena i ostalih islamskih terorista.
iskorenice evropa uskoro ovakve ajatole,uskoro se sprema kraj islamu...
idu braca gde su posli zna seee,u dzamiju da zakolju praseeeeee
a tamo kazes da ja sirim mrznju prema srbima..a ti pozivas klanje,koje si ti djubre od covjeka
 
serb_pagan:
pozivam na klanje prasica,ovde svi obozavaju prasice da jedu. a vi jadni islamisti,cuvate prava svinja,jel tako?mozda zato sto vodite zajednicko poreklo ili tako nesto?
pa 'djes to meni kalemiti nesrecnice,pa svaki srbin ima uveta ko u krmeta..pogledaj sliku Slobodana Milosevica,nacrtaj mu samo svinjsku njusku 'ces da vidis..krme i nista drugo
 
zox:
Sto se mene tice neka svi Srbi koji su cinili zlocine lepo budu pohapseni i neka trunu u zatvoru!
zox,sto se ti brinis za drugoga kad si ti ZIV, zar ne?...ono sto su trazili (juce) i u ono vreme na Misarskom "polju" to su i dobili.
Pa zar ,prije nego sto su na Misarsko polje "MUJE" sekli Srpske glave,da danas Srbin kaze?...pa Crni Djordje, je bio zlocinac ,nije tako trebao da postupa sa KULIN KAPETAN.
zox.takvu proslost Srbin slabo zaboravlja, a sto ste vi zaboravili, ili mislili, pa Ameroka 300 i Muslimani 700 miliona su na nasu strnu, (pa klanje Srbe), ajd da osvetimo Kulin Kapetana. zox reci dal' muje ne misle tako?
 
vispak:
slayer,zamolio bih te ako mozes pisi latinicom,slabo se snalazim sa klinastim pismom

Хехехехе...
Немој погрешно да схватиш овај смех,није злонамеран!
Само ми је симпатично.
Латиницом се користим само када пишем на Енглеском.
Да поставим реторичко питање:
Зашто бих писала латиницом?
 

Back
Top