hobi

gost 369478

Primećen član
Poruka
951
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?
 
igram u K,M,društvu,mačevanjee:)Nije me pustio da putujemm sad za uskrašnje praznikee,plašio se pilotaa:zcepanje:

th_duel.gif


Jel ovako ?
 
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?
Nemam muža, pa nemam ni hobija... missim, šta će mi hobi kad nema ko da mi da svoj ok ili da me eventualno spreči, pa da ga ja moljakam da me pusti da se hobišem.
 
Nemam muža, pa nemam ni hobija... missim, šta će mi hobi kad nema ko da mi da svoj ok ili da me eventualno spreči, a ja da moljakam da me pusti da se hobišem.

Ја сваки пут питам мужа за дозволу да седнем за компјутер. Мало мало па га погледам да видим да ли је бесан.
 
Pa dobro, ok je tako po zasluzi.... može se reći da si ipak sretna žena, da ne kažem hobistkinja.
Ima i onih muževa koji ne puštaju nikako :sad2:
 
Meni je hobi da vršljam po internetu, a tu i tamo volim da odem u bioskop i da nešto pročitam.... iskreno se nadam, kad se udam, da će moj muž blagonaklono gledati na te moje hobije.
E sad, sviram i klavir, ali plašim se da muž ne pomisli da je muzika đavolja rabota, pa bih mu taj hobi prećutala.... zaista ne bih da ga izazivam i da rizikujem bračnu sreću.
 
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?
A?
Muz da reaguje na hobi... trolujes valjda... ipak cu odgovoriti...
Nemam muza, a nemam ni hobi, ako se forum ne racuna... i knjige...
 
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?

Moj Blagoje je oduvek bio snažna podrška za moje hobije, kuvanje i održavanje kuće. Kao što i ja imam puno razumevanje za njegove odlaske u kafanu i kladionicu i tako kad ode negde uveče. Oboje razumemo da su hobiji važni i da normalna i savremena osoba treba da ima neki kreativni ventil. Ali svesna sam da su retki takvi muškarci kao što je moj Blagoje. ♡
 
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?

zavisi sta je nekome hobi
meni bi ljubavnik doneo radost i volelal bih da se zanimam njim u slobodna popodneva, al verujem da bi zmu ipak imao nesto protiv
sto se tice sadjenja cveca i hekleraja, tu tesko da bilo ciji muz moz da ima nesto protiv
sem ako je retard, naravno
 
Moj hobi nije sakupljanje neupotrebljavanih salveta. Nije vezan ni za značke, ni za presovano lišće, olizane i ispečatirane poštanske marke, niti pak za oldtajmere.

Moj hobi je sakupljanje starih a očuvanih, tzv. baba-devojaka.

Neobično me ushićuje upravo ono što ženu umanjuje kao ideju: fino dupence, očuvane dojke, duga crna kosa, krupne crne oči.

Iskreno, voleo bih da nađem ženu koja neće imati ništa protiv mog hobija, ili će makar biti u stanju da hekla, plete, veze ili svira klavir dok ne osetim radost i svršim sa svojim.
 
Poslednja izmena:
da li imate hobi ? Kako je vaš muž reagovao na vašu potrebu da se zanimate nečim što vas interesuje i gde osetite radost ? jeste dobili njegov ok ili vas je sprečio?

...spadam u osobe koji mnogo cene hobije i ljude po njima i selektuju negde u glavi...
...nacula sam da su muzevi imali nesto protiv tu i tamo...slozila sam se par puta sa njima...kada je snimanje dece za blog u pitanju, kada je dugo boravljenje van kuce u pitanju...i tome slicno...
 
...spadam u osobe koji mnogo cene hobije i ljude po njima i selektuju negde u glavi...
...nacula sam da su muzevi imali nesto protiv tu i tamo...slozila sam se par puta sa njima...kada je snimanje dece za blog u pitanju, kada je dugo boravljenje van kuce u pitanju...i tome slicno...

Uvijek pametno pises.

- - - - - - - - - -

Meni je hobi da vršljam po internetu, a tu i tamo volim da odem u bioskop i da nešto pročitam.... iskreno se nadam, kad se udam, da će moj muž blagonaklono gledati na te moje hobije.
E sad, sviram i klavir, ali plašim se da muž ne pomisli da je muzika đavolja rabota, pa bih mu taj hobi prećutala.... zaista ne bih da ga izazivam i da rizikujem bračnu sreću.

...budesh li tako skepticno razmisljala...tesko ces se udas.

- - - - - - - - - -


Trljaju se trljaju...al zato imaju hobije :mrgreen:...
 

Back
Top