Narcisoidne osobe kako ih...
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Narcisoidne osobe kako ih...

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Thumbs down Narcisoidne osobe kako ih...

Imam u firmi jednog narcisa i već mesecima mozgam kako da ga zeznem ili protivurečim. Pročitao sam nekoliko sajtova o tim osobama ima samo opis tog poremečaja a nema ništa o tome kak ga sjeb***u mozak da bar nekako ukapira da ostale ne interesuje njegovo ja pa ja. Jer da skratim priču od 10 znakova 9 sam odmah prepoznao i naravno atmosfera u firmi je blago reči nezdrava. Za sada ga izbegavam ali bi hteo da ga nekako prodrmam. Neki savet?

Iskusan mikelo90 (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: Narcisoidne osobe kako ih...

Pročitao sam nekoliko sajtova o tim osobama ima samo opis tog poremečaja a nema ništa o tome kak ga sjeb***u mozak
    mozda zato sto to ne bi bilo normalno ponasanje.
    ako ti smeta, kloni ga se ili mu daj do znanja da je njegovo ponasanje iritantno. sve drugo, poput ovog "sjebavanja u mozak" je jednako nenormalno ponasanje kao i to sto on radi.
    Problem sa svetom je u tome što su budale i fanatici potpuno sigurni u sebe a mudri uvek puni sumnje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

podsmevaj mu se

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

ne vredi jedan mu je kolega stavio do znanja da ga ne interesuju njegove priče (rok trajanja 1 dan), a do izbegavanja malo je teže jer nemam gde da pobegnem a posao se mora uraditi. Jedino da ga maksimalno podjeb***** što mi se čini najbolje naravno po sve osim njega

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio sasabubuleja Pogledaj poruku
    podsmevaj mu se
    nije to lako bar meni

Queen
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    317

Za narcizam je karakteristicna volja koja se nicemu ne podredjuje...svaka mentalno zdrava osoba se na ovaj ili onaj nacin podredjuje necem visem od sebe , bilo da je to Bog, istina, ljubav ili neki drugi ideal ...oni cine ono sto taj ideal od njih zahteva a ne ono sto sami hoce ili zele ...ukratko svi mentalno zdravi ljudi podredjuju svoju volju zahtevima sopstvene savesti ...kod narcisa krivica je ta koja mora da popusti a volja da pobedi ...izbegavaj ih koliko god mozes nemas drugog izbora to su zli ljudi koji zrtvuju druge da bi ocuvali verovanje u sopstvenu savrsenost... nije lako naravno ali svaki put kad te iznervira kazi sebi - takav je po milosti bozjoj i zaobidji ga ...ako bolje razmislis neverovatno su dosadni i sami sebi teski i ne treba se zbog njih potresati ...takvima i profesionalac tesko da moze pomoci ...a ako ti bas dopizdi kazi mu - **** off ili tako nesto kratko

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Imam u firmi jednog narcisa i već mesecima mozgam kako da ga zeznem ili protivurečim. Pročitao sam nekoliko sajtova o tim osobama ima samo opis tog poremečaja a nema ništa o tome kak ga sjeb***u mozak da bar nekako ukapira da ostale ne interesuje njegovo ja pa ja. Jer da skratim priču od 10 znakova 9 sam odmah prepoznao i naravno atmosfera u firmi je blago reči nezdrava. Za sada ga izbegavam ali bi hteo da ga nekako prodrmam. Neki savet?
    ovo je pitanje za psihologiju..
    ne znam,kupiš mu neki cvijet,neku ružu kao poklon,i praviš se blesav...
    ili bolje narcis..

Aktivan član vanilin šećer (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Možda da probaš i ti da se isprsiš sopstvenim kvalitetima, ako ih imaš. Ako nemaš, narcis će nastaviti da hara, osim ako ga ne ignorišeš.

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Ne vidim kako to moze da ti smeta narcis ako prica i radi svoj posao....
    Zar net nije pun egomanijaka, osoba koje sve znaju i razumeju?
    A u sustini blente...
    Jedino kome smetaju narcisi je drugi narcis. ili animalac.
    E to je onda uzivancija, pustis ih da se kolju ko mladi majmuni a oni sve misle svi ih gledaju.

Nesto mi sumnjiv opis radnog mesta, samo jedan narcis....to kao da je najnizi nivo prodaje...Komercijala i marketing sigurno nisu, tamo sve vrvi od narcisa...

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

misliš još jednog narcisa kao da šetaju ulicom tek tako, mora da se zezaš

Elita
    Učlanjen
    12.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    141
    Reputaciona moć
    743

Takvim ljudima je najveci udarac ignorisanje njihovog postojanja i njihovih potreba.To su ljudi koji apsolutno nemaju empatiju prema drugima,nista ih drugo osim njihovih potreba ne interesuje.Dakle ne pridavanje znacaja doticnoj osobi vrlo brzo ce je ukloniti iz tvog okruzenja.
    O plovidbi pricaju mi oni sto jos sidro nisu digli

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    298

uporedi ga sa jucerasnjim njim pa kazi kako je juce nesto bolje uradio .

ako nesto pise , kazes mu * juce ti je rukopis bio lepsi *

ako ima brkove jedan dan mu kazes da mu super izgledaju a drugi dan da su mu juce bili bolji , pa treci dan da mu jos gore izgledaju

narcis samo od sebe moze da dobije kompleks . ili bar da se malo nervira i zivcira.

Primećen član
    Učlanjen
    12.12.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

jao

p.s.

Svi sa narcisoidnim poremecajem imaju, neku veliku, crnu, tajnu..treba ga raskrinkati javno- jedini nacin. Medjutim osveta ljudi sa NPLicnosti moze da traje godinama.
    Ali kako si potrosio vec nekoliko meseci u proucavanju sta je tebi par godina maltretiranja!
    Poslednji put ažurirao/la gost 320781 : 03.05.2015. u 22:58

Elita Oranz (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1486

Citat Original postavio Gloriana Pogledaj poruku
    jao

p.s.

Svi sa narcisoidnim poremecajem imaju, neku veliku, crnu, tajnu..treba ga raskrinkati javno- jedini nacin. Medjutim osveta ljudi sa NPLicnosti moze da traje godinama.
    Ali kako si potrosio vec nekoliko meseci u proucavanju sta je tebi par godina maltretiranja!
    ne mora tajna,dovoljna je neka nesavršenost fizička ili osobina...samo udariti po njoj
    Pohvala nikad dovoljno a pokuda i previse.

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Najvise ih boli ignorisanje jer su zavisnici od tudje paznje. Btw, ignorisanje najvise boli i normalne ljude, ali narcise... nepodnosljivo!!!

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    675

majke su krive...
    ćale je samo šljakao da prehrani bandu...
    I ♥ Ceca

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

narcisa moz da zeznes jedino pretvaranjem da si veci narcis od njega/nje

Slične teme

1. Dali je moguče voleti dve osobe u isto vreme?
    Autor blondi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 26.09.2014., 09:50
  2. zaljubljen sam u dve osobe
    Autor millos u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.05.2013., 11:59
  3. Kako se otarasiti osobe koja te voli...?
    Autor baciare u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.03.2006., 10:15
  4. Prvi poljubac voljene osobe
    Autor Phillips u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 30.01.2005., 11:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku