Prosečna plata u martu 43.121 dinara

ali papira (koje neki zovu novčanice) se mnogo posadilo i sve više se sadi :kez:
toliko se sadi taj papir da i ljudske duše manje vrede

Nije mi baš jasan odgovor ali ipak ako se puno proizvodi biće jevtinije.Ukoliko je neka proizvodnja jevtina npr.krompir,pasulj kukuruz itd.pomoći će samo da nema glad.Ukoliko je neka veća tehnologija recimo napraviti mercedes treba znanje ako bi menjao kukuruz ili krompir
za mercedes stvarno treba ogromna količina kukuruza.
 
Nije mi baš jasan odgovor ali ipak ako se puno proizvodi biće jevtinije.Ukoliko je neka proizvodnja jevtina npr.krompir,pasulj kukuruz itd.pomoći će samo da nema glad.Ukoliko je neka veća tehnologija recimo napraviti mercedes treba znanje ako bi menjao kukuruz ili krompir
za mercedes stvarno treba ogromna količina kukuruza.

Sve je to lepo u teoriji, ali stvari ne funkcionisu tako u Srbiji.
 
Nije mi baš jasan odgovor ali ipak ako se puno proizvodi biće jevtinije.Ukoliko je neka proizvodnja jevtina npr.krompir,pasulj kukuruz itd.pomoći će samo da nema glad.Ukoliko je neka veća tehnologija recimo napraviti mercedes treba znanje ako bi menjao kukuruz ili krompir
za mercedes stvarno treba ogromna količina kukuruza.
Колико кукуруза си ти одвојио за мечку?
 
Nije mi baš jasan odgovor ali ipak ako se puno proizvodi biće jevtinije.Ukoliko je neka proizvodnja jevtina npr.krompir,pasulj kukuruz itd.pomoći će samo da nema glad.Ukoliko je neka veća tehnologija recimo napraviti mercedes treba znanje ako bi menjao kukuruz ili krompir
za mercedes stvarno treba ogromna količina kukuruza.
ne može čovek proizvesti toliko krompira, pasulja itd koliko može banka da otštampa lepih i šarenih papira
 
Колико кукуруза си ти одвојио за мечку?

Nisam ljubimac mečke.Umesto mečke gledao sam da mi recimo deca ovladaju engleskim jezikom u Londonu kao i francuskim jezikom na ženevskom jezeru.Tako da nije stiglo za mečku a i draže mi je što je dete magistriralo na engleskom univerzitetu a išlo je i
radilo u ameriku (prakticaralo u labaratoriji).Sada imaju poso pa neka kupuju mečku ili porše svejedno.(mada ne savetujem tu glupost ali njihova stvar)
 
Да преформулишем, у светлу најновијих информација: Колико кукуруза си ти одвојио за "овладавање енглеским језиком"?
И да ли се женевско језеро тако назива зато што су на њему само жене?
 

Back
Top