ХАРАНГА НА КРКОБАБИЋА

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Браћо Срби и сестре Србкиње, помаже Бог!

Повог овог мог пледоајеа је гнусна харанга која се ових дана води против младог Кркобабића, поводом његовог избора за потредседника привредне коморе Београда. Читам вести, читам коментаре и гласно се гнушам. Па какав смо ми то народ?! Докле ћемо бити завидни и терорисати најбоље међу нама? Докле ће млади и перспективни људи бити у запећку?

О Србијо међ шљивама, ко изађе задњи нек угаси светло!

Млади Кркобабић је имо смртни случај у фамилији, али иако уцвељен вредно је радијо и трудијо се и постао је оно што јесте. Зар немате нимало обзира ни срама? Докле ће туђи успех изазивати завист и мржњу.

Дечко се показо ко талентован, показу се думе да ради свој посо, и то је оно што је најважније. Морамо да гледамо стручност на првом месту. Време је да млади људи попуне места одртавелих диносауруса, и у том смислу сам усхићен Кркобабићевићевим избором, а и ви треба да делите моје усхићење, уколико имате имало образа и здравог разума.
 
Браћо Срби и сестре Србкиње, помаже Бог!

Повог овог мог пледоајеа је гнусна харанга која се ових дана води против младог Кркобабића, поводом његовог избора за потредседника привредне коморе Београда. Читам вести, читам коментаре и гласно се гнушам. Па какав смо ми то народ?! Докле ћемо бити завидни и терорисати најбоље међу нама? Докле ће млади и перспективни људи бити у запећку?

О Србијо међ шљивама, ко изађе задњи нек угаси светло!

Млади Кркобабић је имо смртни случај у фамилији, али иако уцвељен вредно је радијо и трудијо се и постао је оно што јесте. Зар немате нимало обзира ни срама? Докле ће туђи успех изазивати завист и мржњу.

Дечко се показо ко талентован, показу се думе да ради свој посо, и то је оно што је најважније. Морамо да гледамо стручност на првом месту. Време је да млади људи попуне места одртавелих диносауруса, и у том смислу сам усхићен Кркобабићевићевим избором, а и ви треба да делите моје усхићење, уколико имате имало образа и здравог разума.

Vas dvojica mora da ste sedeli u istoj klupi na Megatrendy.
 
Nisi upravu. Što mene, što tebe neko tako ne primi u bilo koju firmu pa da za tri godine dodjemo do drugog čoveka te iste firme. Što ??? Zato što nismo ni u jednoj političkoj stranci (bar ja) i nemamo političke veze da nas poguraju gde nam treba. Ja čak već dve godine nemam ni posao, iako su mi neki govorili "Učlani se u neku partiju dobićeš ga sigurno ".
To je jedna stvar.

Druga je stvar što su i Milan i Jovan Krkobabić prevarili penzionere, i otkad su vlast boli ih uvo za penzionere, gledaju samo kako sebi da ugode
 
Браћо Срби и сестре Србкиње, помаже Бог!

Повог овог мог пледоајеа је гнусна харанга која се ових дана води против младог Кркобабића, поводом његовог избора за потредседника привредне коморе Београда. Читам вести, читам коментаре и гласно се гнушам. Па какав смо ми то народ?! Докле ћемо бити завидни и терорисати најбоље међу нама? Докле ће млади и перспективни људи бити у запећку?

О Србијо међ шљивама, ко изађе задњи нек угаси светло!

Млади Кркобабић је имо смртни случај у фамилији, али иако уцвељен вредно је радијо и трудијо се и постао је оно што јесте. Зар немате нимало обзира ни срама? Докле ће туђи успех изазивати завист и мржњу.

Дечко се показо ко талентован, показу се думе да ради свој посо, и то је оно што је најважније. Морамо да гледамо стручност на првом месту. Време је да млади људи попуне места одртавелих диносауруса, и у том смислу сам усхићен Кркобабићевићевим избором, а и ви треба да делите моје усхићење, уколико имате имало образа и здравог разума.
U slucaju Krkobabic nema ni trunke harange, decko dosao na visoki polozaj zahvaljujuci pok. dedi i tati koji se, takodje, vinuo u visoku politiku zahvaljujuci svom ocu. Jasno je da su izdali penzionere, iako ih, navodno, zastupaju i bore se za njihova prava. Mladjani Krkobabic nije kriv, on je formiran u novom klasnom drustvu u kome mocni mogu sve, a sirotinja mora da podnosi sto im mocnici namecu. Pametan je onoliko koliko i ogromna vecina srpskih omladinaca, ali njihova je mana jer nemaju tate i dede na visokim politickim funkcijama.

I, na kraju, rekao bih da suvise dramis, kao da ti je mladi Krkobabic rodjeni brat. Mozda i jeste, ko zna?
 
Poslednja izmena:
Vas dvojica mora da ste sedeli u istoj klupi na Megatrendy.

Браћала, ја сам на београдском дибломиро, а поједини професори код којих сам полаго испите су светска имена у својој научној области. Ценим Мегатренд, свака час, али не може то да се пореди са мојим образовањем.
 
Браћо Срби и сестре Србкиње, помаже Бог!

Повог овог мог пледоајеа је гнусна харанга која се ових дана води против младог Кркобабића, поводом његовог избора за потредседника привредне коморе Београда. Читам вести, читам коментаре и гласно се гнушам. Па какав смо ми то народ?! Докле ћемо бити завидни и терорисати најбоље међу нама? Докле ће млади и перспективни људи бити у запећку?

О Србијо међ шљивама, ко изађе задњи нек угаси светло!

Млади Кркобабић је имо смртни случај у фамилији, али иако уцвељен вредно је радијо и трудијо се и постао је оно што јесте. Зар немате нимало обзира ни срама? Докле ће туђи успех изазивати завист и мржњу.

Дечко се показо ко талентован, показу се думе да ради свој посо, и то је оно што је најважније. Морамо да гледамо стручност на првом месту. Време је да млади људи попуне места одртавелих диносауруса, и у том смислу сам усхићен Кркобабићевићевим избором, а и ви треба да делите моје усхићење, уколико имате имало образа и здравог разума.

najduzi ironicni post:)nadam se da ne gresim;)
 
U slucaju Krkobabic nema ni trunke harange, decko dosao navisoki polozaj zahvaljujuci pok. dedi i tati koji se, takodje, vinuo u visoku politiku zahvaljujuci svom ocu. Jasno je da su izdali penzionere, iako ih, navodno, zastupanju i bore se za njihova prava. Mladjani Krkobabic nije kriv, on je formiran u novom klasnom drustvu u kome mocni mogu sve a sirotinja mora da podnosi sve sto im mocnici namecu. Pametan je onoliko koliko i ogromna vecina srpskih omladinaca, ali njihova je mana jer nemaju tate i dede na visokim politickim funkcijama.

I, na kraju, rekao bih da suvise dramis, kao da ti je mladi Krkobabic rodjeni brat. Mozda i jeste, ko zna?

Прво, млади Кркобабић је имо тешку ситуацију, умро је његов деда, велики прегалац и борац за Отечество, и оставијо уцвељеним цело Србство. И поред те ванредне туге и скрханости, он је скупијо снаге, и постигно ванредне резултате који су га довели ту де је сад. Па зар вам то није драго? Ја се радујем сваком Србском успеху, за разлику од вас сорошевских блаћеника.

Зар немате нимало поштовања према мртвима? Какав смо ми то народ постали? Де је нестало надалеко чувено Србско доброчинство?

Ако неко зна да ради свој посо, треба га похвалити, а не гурати у блато. Посебна пажња се треба обратити на младе таленте, јер су управо они наша будућност.

Такви као ви би и Николу Теслу бљували и викали би, "шта овај Личанин бре дошо преко везе, отац му поп он му средијо преко земљачких комбинација, а ја пета генерација београђана чамим на бироу." Тако би било.

Али срећа те се ви противници прогреса више ништа не питате у овом прелепом Отечеству.
 
Haringa na Krkija je potpuno besmislena. Pola forumasa je svoje poslove dobilo zahvaljujuci rodjackim vezama, tako kazu statistike.

Jedino sto je Krki dinastija bolje pozicionirana od njihovih roditelja, ujaka i slicno.

Uostalom, kako se kaze, drzavu ne treba da vode golje.
Drzavu ne treba da vode golje, vec one koji imaju debelo iskustvo u pljackanju drzavne imovine. Ili sa plagiranim doktoratiama.
 
Haringa na Krkija je potpuno besmislena. Pola forumasa je svoje poslove dobilo zahvaljujuci rodjackim vezama, tako kazu statistike.

Jedino sto je Krki dinastija bolje pozicionirana od njihovih roditelja, ujaka i slicno.

Uostalom, kako se kaze, drzavu ne treba da vode golje.

Харанга на Крксија се може назвати и неком врстом геноцида, геноцида над младошћу и будућношћу Отечества Сербскаго.

- - - - - - - - - -

Drzavu ne treba da vode golje, vec one koji imaju debelo iskustvo u pljackanju drzavne imovine. Ili sa plagiranim doktoratiama.

Државу треба да воде најспособнији, најобразованији, најкреативнији, они који су РАДИШЕ и ШТЕДИШЕ, они којима је народ акламацијом дао подршку на изборима, а то су Србски Напредњаци и њихови коалицијони партнери.
 
Прво, млади Кркобабић је имо тешку ситуацију, умро је његов деда, велики прегалац и борац за Отечество, и оставијо уцвељеним цело Србство. И поред те ванредне туге и скрханости, он је скупијо снаге, и постигно ванредне резултате који су га довели ту де је сад. Па зар вам то није драго? Ја се радујем сваком Србском успеху, за разлику од вас сорошевских блаћеника.

Зар немате нимало поштовања према мртвима? Какав смо ми то народ постали? Де је нестало надалеко чувено Србско доброчинство?

Ако неко зна да ради свој посо, треба га похвалити, а не гурати у блато. Посебна пажња се треба обратити на младе таленте, јер су управо они наша будућност.

Такви као ви би и Николу Теслу бљували и викали би, "шта овај Личанин бре дошо преко везе, отац му поп он му средијо преко земљачких комбинација, а ја пета генерација београђана чамим на бироу." Тако би било.

Али срећа те се ви противници прогреса више ништа не питате у овом прелепом Отечеству.
Kapiram, ti se zapravo izrugavas, ironises munjevitom usponu Krkobabica Treceg. Da li si ti svestan koliko velike gluposti valjas. Izgleda mi da ti uzor veliki i nenadmasni Vusko Aleksandrovic koji je velemajstor za uvrtanje poluistina i lazi u velike i male spirale.
 
Браћала, ја сам на београдском дибломиро, а поједини професори код којих сам полаго испите су светска имена у својој научној области. Ценим Мегатренд, свака час, али не може то да се пореди са мојим образовањем.

Eto vidiš, ti si se mučio na državnom univerzitetu, kinjile te one ocvale asistentkinje da znaš odma da izdklamuješ brojno stanje traktora u SFRJ od 1954 do 1966. Oko tebe sve skrnedljke, nema mirazdžijki da i ti malo života vidiš. Smucaš se po domovima, hraniš se po menzama... prođe mladost u surovoj borbi za opstanak.

Sa druge strane tvoj kolega džipom u školu, džipom iz škole, sponzoruše, divlje žurke na jahtama, fina gudra, sve privilegije i hopa-cupa dečko dipomirao a podanici njegovog dede odmah u njemu uvideli nesaglediv potencijal.

I tako, ti si morao da prodaš dušu SNSu da bi te primili za pomoćnika ćate u nekom seoskom katastru sa početnom platom od 27 000 dindži a kolega odmah u vrh hijerarhije.

I tako.
 
Харанга на Крксија се може назвати и неком врстом геноцида, геноцида над младошћу и будућношћу Отечества Сербскаго.

- - - - - - - - - -



Државу треба да воде најспособнији, најобразованији, најкреативнији, они који су РАДИШЕ и ШТЕДИШЕ, они којима је народ акламацијом дао подршку на изборима, а то су Србски Напредњаци и њихови коалицијони партнери.
Daj, Srbine nad Srbima. Od kako dodjeose na vlast najsposobniji, standar permanentno pada, a penizionere su ti sposobni ojadili za velike pare. Alava je ova vlast, alavija od onih prethodnih zutih.
 
Kapiram, ti se zapravo izrugavas, ironises munjevitom usponu Krkobabica Treceg. Da li si ti svestan koliko velike gluposti valjas. Izgleda mi da ti uzor veliki i nenadmasni Vusko Aleksandrovic koji je velemajstor za uvrtanje poluistina i lazi u velike i male spirale.

Ја говорим само истину, а кога истина боли то је његов проблем. Младог Кркобабића лично познајем, млого смо добри другари и не волим да неко блати моје честите пријатеље. Посебно ако знам колико труда су уложили у своју каријеру и образовање. Млади Кркобабић је моро дубло више да се труди и доказује од мене пошто су му отац и деда познати. Биле су то муке, васколике. Али ипак је успео, и на томе му треба додати признање. Али уместо признања, наилазим на осуде, које у мени буде тугу и бес. Зато сам и направијо аналогију са Николом Теслом.
 
Харанга на Крксија се може назвати и неком врстом геноцида, геноцида над младошћу и будућношћу Отечества Сербскаго.

- - - - - - - - - -



Државу треба да воде најспособнији, најобразованији, најкреативнији, они који су РАДИШЕ и ШТЕДИШЕ, они којима је народ акламацијом дао подршку на изборима, а то су Србски Напредњаци и њихови коалицијони партнери.

Genocid nad Krksi - dinastojom je ocigledno u toku.

Nemci (Blic) nas ponovo satiru.
 
Katanacho na temilicu.
Katanac%20kocka_1335208613.jpg


_niemand_
 
Ја говорим само истину, а кога истина боли то је његов проблем. Младог Кркобабића лично познајем, млого смо добри другари и не волим да неко блати моје честите пријатеље. Посебно ако знам колико труда су уложили у своју каријеру и образовање. Млади Кркобабић је моро дубло више да се труди и доказује од мене пошто су му отац и деда познати. Биле су то муке, васколике. Али ипак је успео, и на томе му треба додати признање. Али уместо признања, наилазим на осуде, које у мени буде тугу и бес. Зато сам и направијо аналогију са Николом Теслом.

i sto pre mu dati penziju , jer su krkobabici cudna sorta pa tek u penziji zasjaju punim sjajem
 
Ја говорим само истину, а кога истина боли то је његов проблем. Младог Кркобабића лично познајем, млого смо добри другари и не волим да неко блати моје честите пријатеље. Посебно ако знам колико труда су уложили у своју каријеру и образовање. Млади Кркобабић је моро дубло више да се труди и доказује од мене пошто су му отац и деда познати. Биле су то муке, васколике. Али ипак је успео, и на томе му треба додати признање. Али уместо признања, наилазим на осуде, које у мени буде тугу и бес. Зато сам и направијо аналогију са Николом Теслом.

A jel znaš ti Hlido/Merkabino koga je Krka I opljačkao da bi se Krka II ustoličio u poštu a Krka III u privrednu (sada već gasnu) komoru?
 
Poslednja izmena:
Дечко се показо ко талентован, показу се думе да ради свој посо, и то је оно што је најважније. Морамо да гледамо стручност на првом месту. Време је да млади људи попуне места одртавелих диносауруса, и у том смислу сам усхићен Кркобабићевићевим избором, а и ви треба да делите моје усхићење, уколико имате имало образа и здравог разума.

ako se pokazao, onda treba da napreduje
ipak nije mala stvar završiti tako visoke škole
uz to i genetski je superioran u odnosu na ostale gubitnike tranzicije
 

Back
Top