SLIKA DANAŠNJE SRBIJE: Prodali kuću zbog duga za struju

hogarius

Elita
Poruka
15.124
Pocela je i pljacka sirotinje. Tipicno, ocekujem privatizaciju i sudstva i policije i tuzilastva, pa i Crkve, zasto da ne. Gradove ce nam podizati Arapi, a zemlju treba ustupiti Holandjanima, jer oni su najbiolji poljoprivrednici. Nama selo nije potrebno, jer uvozimo povrce, voce, meso, mleko i mlecne proizvode. Ni radnici nam nisu potrebni. Privatizovati i njih.


Ako sirotinja nema posao i hleba, neka jedne kolace.
Drama u Nišu: Komšije telima sprečile plenidbu kuće zbog duga za struju

Nemam posao od 2009, socijalni sam slučaj, žena mi je umrla, nemam gde da idem, neću na ulicu, uzalud je na pragu kuće u Pasi Poljani kod Niša jecao Venko Panajotov (60).

Nemamo gde da idemo, osim na ulicu!
Izvršitelj u pratnji policije bio je jasan u nameri da mu zapleni kuću koja je bila prodata na licitaciji radi naplate duga za struju od 750.000 dinara. Uzalud se Venko pravdao da nije potpisao sporazum sa ED „Niš“, uzalud je upozoravao da ga niko nije obavestio o licitacijama za prodaju kuće...

Taman kada je stigao kamion za prevoz stvari, u Krajinskoj ulici okupilo više desetina meštana.
.
- Svi ćemo da izginemo, ali ne damo da komšiju izbace na ulicu. Ovo je nepravda, pustite čoveka - dobacivali su meštani izvršitelju i policiji.

Prvo su doterali trakor kojim su preprečili sokak, a kada su bili prinuđeni da ga uklone, počeli su da sedaju na ulicu. Posle dvočasovnog nadmudrivanja, doneta je odluka o odlaganju izvršenja jer je bilo jasno da se ne može sprovesti, a da se pohapsi pola sela.

- Taj dug je od pre 2000. godine. Sporazum o reprogramu sa ED potpisala je moja žena. Meni čak nije ni rekla da se potpisala mojim imenom. Umrla je prošle godine, zbog sahrane nisam imao novca da platim dve rate. Kada sam otišao u distribuciju rekli su da je sporazum raskinut, a slučaj predat izvršitelju - pričao je Panajotov na stepeništu kuće.

Svi ćemo da izginemo, ali ne damo da izbacite komšije: Meštani Pasi Poljane
Kaže da je tek nedavno obavešten da su bile dve licitacije i da je kuća prodata radi namirenja duga.

Advokat Zoran Mitić tvrdi da izvršenje nije sprovedeno po zakonu.

- Vrednost kuće nije pravilno utvrđena, a izvršitelj nije obaveštavao dužnike o licitacijama. Potpis na sporazumu o dugu je sporan, zbog čega je pokrenut postupak - kaže Mitić.
C:\Users\Toma\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.jpg

Zaustavili policiju: Kuća prodata zbog starog duga za struju
603183_nis09-policija-pred-kucom-venka-panajotova-koja-je-prodata-za-7000-evra-zbog-duga-za-struju-od-750000-dinararas230415foto-branko-janackovic_ff.jpg
(BLIC, 24.4.2015.)
 
Poslednja izmena:
Одавно сам писао о тим "ИЗВРШИТЕЉИМА" и упозоравао да ће се мафија међусобно повезати и да ће ову морбидну отимачину заједничким снагама спроводити извршитељи, адвокати и криминалци који имају кеш....... па оној жени из Н.Сада због дуга од 26,оо динара ОТЕЛИ СУ 19 000,оо ОД ПЕНЗИЈЕ.... па где то има.....

Исто важи и за тзв.КОМУНАЛНУ ПОЛИЦИЈУ - јер су и извршитељи и комунална полиција само мост тј.спрега између криминалаца јер *ебеш земљу у којој ИСТИ ЗАКОН НЕ ВАЖИ ЗА СВЕ него шиље ону ствар на беди и сиротињи..... а да не причам што је ОПИСАНИ ПОСТУПАК У ТЕМИ АПСОЛУТНО ПРОТИВЗАКОНИТ, апсолутно ПРОТИВУСТАВАН.... једноставно НЕДОПУСТИВ..... човеку су морали да уруче одређено Решење са ПРАВОМ ЖАЛБЕ - А НЕ ИСПОД ЖИТА ДА НАПРАВЕ ЛИЦИТАЦИЈУ И ПРОДАЈУ ЊЕГОВУ КУЋУ.... довољно је само када би се проверили организатори лицитације и "купац" - али нема КО јер КРИМИНАЛЦИ И МАФИЈАШИ ВЛАДАЈУ.........
 
Poslednja izmena:
Одавно сам писао о тим "ИЗВРШИТЕЉИМА" и упозоравао да ће се мафија међуњобно повезати и да ће ову морбидну отимачину заједничким снагама спроводити извршитељи, адвокати и криминалци који имају кеш....... па оној жени из Н.Сада због дуга од 26,оо динара ОТЕЛИ СУ 19 000,оо ОД ПЕНЗИЈЕ.... па где то има.....

Исто важи и за тзв.КОМУНАЛНУ ПОЛИЦИЈУ - јер су и извршитељи и комунална полиција само мост тј.спрега између криминалаца јер *ебеш земљу у којој ИСТИ ЗАКОН НЕ ВАЖИ ЗА СВЕ него шиље ону ствар на беди и сиротињи..... а да не причам што је ОПИСАНИ ПОСТУПАК У ТЕМИ АПСОЛУТНО ПРОТИВЗАКОНИТ, апсолутно ПРОТИВУСТАВАН.... једноставно НЕДОПУСТИВ..... човеку су морали да уруче одређено Решење са ПРАВОМ ЖАЛБЕ - А НЕ ИСПОД ЖИТА ДА НАПРАВЕ ЛИЦИТАЦИЈУ И ПРОДАЈУ ЊЕГОВУ КУЋУ.... довољно је само када би се проверили организатори лицитације и "купац" - али нема КО јер КРИМИНАЛЦИ И МАФИЈАШИ ВЛАДАЈУ.........

dos ideologja je nenarodna, parazitska i stetna.

u socijalizmi nikome kuca nije otisla na dobos, niti seljacima zemlja

zanci kaosto je opstina stari grad u beogradu ds i ldp lego, tako i ove opstine na jugu treba da medjusobno saradjuju na zastiti sebe i svojih gradjana, od cekanja nema vajde
 
Poslednja izmena:
Ako ima imalo istine u onome sto siroma' Venko prica i cime se brani, trebalo bi najprije da neko odgovara za krivotvorenje potpisa, a onda i za onemogucavanje pristupa sudu i zastiti prava u izvrsnom postupku.
Komsijska akcija je bas "demokratija na djelu"!
Svaka im cast!

- - - - - - - - - -

dos ideologja je nenarodna, parazitska i stetna.

u socijalizmi nikome kuca nije otisla na dobos, niti seljacima zemlja

zanci kaosto je opstina stari grad u beogradu ds i ldp lego, tako i ove opstine na jugu treba da medjusobno saradjuju na zastiti sebe i svojih gradjana, od cekanja nema vajde

Bilo je slucajeva u mom vilajetu ( tadasnja SR Hrvatska), ali znalo se pod kojim uslovima ( bar za ono sto je meni poznato)!
Nema tu velike mudrosti!
Odgovorno radi svoj posao i plati sto si potrosio!
Problem nastaje tek onda kad ti naplate sto nisi potrosio i oduzmu ti ono na sto imas pravo!
 
debelo si ti zakasnio,

15 godina ti je trebalo da se setis sirotinje

a ni sad ti nije sirotinja na pameti, nego da diskreditujes vlast u srbiji

sramota

ne mora niko to da radi,
njihovi postupci to najbolje rade...
jel tako plene kuce i to Presevu i Bujanovcu?
jel im seku struju?
uostalom, koliko vlada Srbije duguje za struju?
ko ce njima to da naplati?
 
Oni su to i ponudili, nisi citao tekst.

Nisam nigde u tekstu pročitao da su ponudili.

Gde si ti to pročitala?

- - - - - - - - - -

ne mora niko to da radi,
njihovi postupci to najbolje rade...
jel tako plene kuce i to Presevu i Bujanovcu?
jel im seku struju?
uostalom, koliko vlada Srbije duguje za struju?
ko ce njima to da naplati?

Voistinu.
 
Nisam nigde u tekstu pročitao da su ponudili.

Gde si ti to pročitala?

- - - - - - - - - -



Voistinu.


Pa evo ti na linku pa procitaj (uokvireno sa strane). Tako je to kad se ne daje link nego samo "prezvakava" ono sto odgovara postavljacu.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/553...ma-sprecile-plenidbu-kuce-zbog-duga-za-struju

Ako ima imalo istine u onome sto siroma' Venko prica i cime se brani, trebalo bi najprije da neko odgovara za krivotvorenje potpisa, a onda i za onemogucavanje pristupa sudu i zastiti prava u izvrsnom postupku.
Komsijska akcija je bas "demokratija na djelu"!
Svaka im cast!

- - - - - - - - - -



Bilo je slucajeva u mom vilajetu ( tadasnja SR Hrvatska), ali znalo se pod kojim uslovima ( bar za ono sto je meni poznato)!
Nema tu velike mudrosti!
Odgovorno radi svoj posao i plati sto si potrosio!
Problem nastaje tek onda kad ti naplate sto nisi potrosio i oduzmu ti ono na sto imas pravo!


Piano nisi u pravu. Ne moze neko da odredjuje cene i poreze kako mu padne na pamet ne pitajuci se da li taj ima da plati, a onda mu bez znanja oduzimaju jos i imovinu.

Moze da povecaju cene i poreze jos 10 puta, ali onhda valjda treba svima da oduzmu imoviinu jer nece imati ko da plati.
 
Pa evo ti na linku pa procitaj (uokvireno sa strane). Tako je to kad se ne daje link nego samo "prezvakava" ono sto odgovara postavljacu.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/553...ma-sprecile-plenidbu-kuce-zbog-duga-za-struju




Piano nisi u pravu. Ne moze neko da odredjuje cene i poreze kako mu padne na pamet ne pitajuci se da li taj ima da plati, a onda mu bez znanja oduzimaju jos i imovinu.

Moze da povecaju cene i poreze jos 10 puta, ali onhda valjda treba svima da oduzmu imoviinu jer nece imati ko da plati.

Bojim se da sam u pravu!
Naime, moj utjecaj na visinu cijene energenata u Holandiji jednak je nuli!
Ne platim li utrosenu energiju po cijenama na ciju visinu nemam utjecaja, osim da gasim potrosna tijela, nakon opomene, prekidaju isporuku energije!
Da sam dionicar, pa da odredim visinu cijene gasa, e, to je vec druga prica!
Ovako, svi smo mi "masa", bez obzira na politicku orijentaciju i pripadnost, odredjena za "deranje"!
Dok komsije ne dodju u pomoc! :)
 
debelo si ti zakasnio,

15 godina ti je trebalo da se setis sirotinje

a ni sad ti nije sirotinja na pameti, nego da diskreditujes vlast u srbiji

sramota

Pa vlast pre 15 godina nije iseljavala sirotinju iz kuća zbog duga za struju ...

To je najnoviji izum
najbolje, najlepše, najpametnije, najhumanije .... Vlasti, jel (da ne bude da je najlepši, najpametniji, najvredniji, najpošteniji, najsiromašniji ... najdraži nam Premijer lično odgovoran za sve) ....
 
Bojim se da sam u pravu!
Naime, moj utjecaj na visinu cijene energenata u Holandiji jednak je nuli!
Ne platim li utrosenu energiju po cijenama na ciju visinu nemam utjecaja, osim da gasim potrosna tijela, nakon opomene, prekidaju isporuku energije!
Da sam dionicar, pa da odredim visinu cijene gasa, e, to je vec druga prica!
Ovako, svi smo mi "masa", bez obzira na politicku orijentaciju i pripadnost, odredjena za "deranje"!
Dok komsije ne dodju u pomoc! :)

Da, ali ti zivis u Holandiji gde su plate takve da se mogu podmiriti obaveze prema drzavi.

To nema veze sa Srbijom.
 
Pa vlast pre 15 godina nije iseljavala sirotinju iz kuća zbog duga za struju ...

To je najnoviji izum
najbolje, najlepše, najpametnije, najhumanije .... Vlasti, jel (da ne bude da je najlepši, najpametniji, najvredniji, najpošteniji, najsiromašniji ... najdraži nam Premijer lično odgovoran za sve) ....

vadiikal brani ds rezim koji je spakovao voju u tamnicu! eeee...zemljo politicka otvori se
 

Back
Top