Najgore su bliznakinje

Jao, pa nemojte tako. Za svaki znak postoje 2 tipa. Evo ja cu da kazem nesto lepo za njih: nisu ljubomorne, stalo im je do drugih (iako to mnogo ne pokazuju);
a da napravim ravnotezu: morate im biti zahvalni za sve sto urade za vas.
 
E nije...ja sam gemini pa sam vrlo verna,u ljubavi u opste nisam povrsna i volim beskrjano,a znam jos takvih ososba rodjenih u znaku blizanaca.Jedina mana nam je,i to priznajem sto malo lutamo.Jedan dan smo ljuti na nekoga a sledeci dan vec sve zaboravimo.Mozemo da imamo vise misljenja o istoj stvari,a ni to ponekad nije lose.
 
Posto sam se nasla prozvanom ( bliznakinja sam ), moram da napisem par reci u svoju odbranu! :(
Pre svega, u okviru svakog znaka postoje razlicitosti, pa tako i u okviru ovog... Uopste se nisam pronasla u tome da su bliznakinje razvratne, da ne mare za druge i slicno... Mozda se mi samo ponasamo drugacije, sto stvara pogresnu sliku o nama - ne ponasamo se po standardima, jer smo originalnije od drugih. Verovatno nas je tesko ozbiljno shvatiti posto cesto menjamo misljenje i izgledamo ravnodusno, ali to ne znaci da nismo iskrene i da nam nije stalo... jednostavno, potrebna nam je samozastita. Da li ste se ikada zapitali kako je to ziveti sa dve osobe u jednoj? Nimalo lako; prepuno kontradiktornosti, sto ne zbunjuje samo druge, vec i nas same. Kada bi ste samo pokusali da nas razumete... :)
 
Ja obožavam sve moje drugarice bliznakinje. Jer sam melanholični bik. I onda sa njima shvatim da život i nije baš tako strašan. Da mogu malo i da se igram. Pravo su osveženje za moj društveni život. Što ne znači da ih baš sasvim razumem u njihovim emocijama i odnosu prema životu. Ali mislim da zajedno pravimo neku vrstu ravnoteže, i svima nam je lepo.
 
bik:
Ja obožavam sve moje drugarice bliznakinje. Jer sam melanholični bik. I onda sa njima shvatim da život i nije baš tako strašan. Da mogu malo i da se igram. Pravo su osveženje za moj društveni život. Što ne znači da ih baš sasvim razumem u njihovim emocijama i odnosu prema životu. Ali mislim da zajedno pravimo neku vrstu ravnoteže, i svima nam je lepo.

TACNO!! :P
 
sigmund:
zasto toliko flertuju?Zasto su rezervisane u ljubavi,hladne?koliko su odane u ljubavi(verne)jednoj osobi?

JA, bliznakinja:
- ne flertujem ( "glupa" sam za to )
- nisam hladna u ljubavi
- veoma sam verna
Cemu te optuzbe? Mozda ste samo naisli na takvu devojku koja je "slucajno" i bliznakinja i zbog nje treba i ostale i iz ovog znaka da primaju lazne optuzbe!
Uostalom, ako neko ne moze da prihvati da postoje i dobri i losi, i pametni i glupi, i osecajni i neosecajni, i inteligentni i neinteligentni, i lepi i ruzni, u svakom znaku, onda se zapitajmo...
Mogla bih Vam mnogo govoriti o zenama blizancima, ali je jos jedna od njihovih osobina da Vam ne serviraju sve na tacni - vredi se potruditi "razotkriti" delic misterije... :twisted:
 
dugo sam imala drugaricu bliznakinju,sa njom je sve uvek bilo lepse i zanimljivije,kad nije u blizini falila je,meni,a i svima ostalima.to su joj bili dobri dani,ali kada losi dani nastupe i druga licnost izbije onda je najgora na svetu,ljubomorna,svadjalica,nista joj nije po volji,i na kraju cak moze da se desi da ti "zabode noz u ledja",ako joj tog dana ne odgovaras.to se desilo meni.zarad tih lepih momenata trpela sam ruzne 8 godina naseg druzenja(bile smo najbolje drugarice),i na kraju mi je zabola noz u ledja ne trepnuvsi. :cry:
 
dr:
E nije...ja sam gemini pa sam vrlo verna,u ljubavi u opste nisam povrsna i volim beskrjano,a znam jos takvih ososba rodjenih u znaku blizanaca.Jedina mana nam je,i to priznajem sto malo lutamo.Jedan dan smo ljuti na nekoga a sledeci dan vec sve zaboravimo.Mozemo da imamo vise misljenja o istoj stvari,a ni to ponekad nije lose.
ovo odgovara jos samo jednoj bliznakinji koji poznajem, ali sve ostale su.... eto, izuzeci potvrdjuju pravilo :lol:
 
E mislim stvarnoooo.... Bliznakinja sam inace... Samo znate da pljujete... Sta ste vi, kao bolji?! Blizanci su ovo, blizanci su ono... Daj vise, svadjate se kao cigani, muka mi je i od ovog foruma, e stvarno sta cu ja ovde?

I s ovim horoskopom vise... Zgadili ste mi ga skroz. Nisam do sad cula da kad se rodi dete npr. u maju/junu i slucajno je blizanac svi odmah znaju da ce biti *****(ili kurvar), to sve zavisi od vaspitanja, detinstva, tj. roditelja, tako da proucite vi te roditelje,takozvane vaspitace od tih kurvica, a ne da vredjate nas ostale pripadnice ovog znaka!
:?
 
:)
Ako sme da se umesa jedna strelica. Odmah na pocetku da kazem da svaki znak ima izuzetke ali glavne karakteristike odlikuje svaki znak. "Imam" "prijateljicu " Blizanac je. Veoma nezgodan tip. Nekada pravi prijatelj ume da sagleda stvari bolje nego ja, inteligentnija, ostroumna i to priznajem Blizancima za takve stvari ste nenadmasni, ali kad dodje do odrzavanja vrednosti, postovanja, ljubavi u pravom smislu reci (znaci voleti nekoga stalno i onda kada ti je i dosadan i kad nije raspolozen i kada te nezasmejava i ne donosi ti novinu svaki cas vi Blizanci i muskarci i zene o tome toliko nemate pojma da cak nerazumete ni sada o cemu ja pricam - ta povrsnost, to nespokojstvo mi vec ide na zivce. Vi nikada nemozete biti prijatelj u pravom smislu reci, ni prijatelj ni ljubavnik jer samo gledate da zadovoljite svoje potrebe karakteristicne za Vas znak. Pravog prijatelja ili ljubavnika vi nikada necete imati niti to vama treba, pa sretno vam bilo - od srca vam to zelim, jer ce vas zivot naizgled pun novina i zabave i ljudi proci tako isprazno bez ikakvih vrednosti koje se mogu u zivotu steci. Ta vasa dvostruka licnost moze ziveti samo na takav nacin i ja to ne osudjujem ali se jednostavno klonim od Blizanaca jer takva vrsta ljudi me uopste neinteresuje. ZIVITE KAKO HOCETE ALI STO DALJE OD MENE !!! :? I porucujem svim strelcima koji ovo procitaju - Blizanci su nam susta suprotnost bezite od njih.
(IZVINJAVAM SE SVIM UVREDJENIM BLIZANCIMA, ALI TAKO VAS JA VIDIM NEMRZIM VAS ALI MENI NEPRIJATE, ZA NEKE INTELEKTUALNE POSLOVE STE NEZAMENJLJIVI I TO CENIM PUNO)
 

Back
Top