Zavodjenje se uci

Nifont

Ističe se
Poruka
2.832
Muškarci, koji do sada nisu bili preterano uspešni u “osvajanju” lepšeg pola mogu da odahnu, jer je Srbija “bogatija” za novo zanimanje - instruktora zavođenja, koji će ih naučiti kako devojci da pridju sa stilom i izbegnu šamar ili oštar pogled.




Tokom “treninga”, koji traje tri meseca, polaznici jednom nedeljno teorijsko znanje, stečeno kroz “literaturu”, vežbaju na “modelu”, a proveravaju ga pod budnim okom trenera - u obližnjem kafiću ili diskoteci.

Instruktor zavođenja Petar Vagić kaže da postoje i specijalizovane radionice na kojima se uče najbolji načini za prilazak devojci i uspostavljanje komunikacije u prvih pet minuta ili kako da zadrže bliskost.

Igre zavođenja
Svako ko nije rođen sa tim “darom” može da nauči kako da zavede svoju izabranicu, u čemu je, naglasio je Vagić, osim govora neophodno uspostaviti i adekvatnu neverbalnu komunikaciju.

Tu su i letnji treninzi, koji podrazumevaju odlazak na more i svakodnevno “treniranje” i osvajanje na plažama, kafićima i noćnim klubovima.
Polaznici su uglavnom mladići od 24 do 29 godina, koji nisu u emotivnoj vezi i nisu imali uspeha na tom planu, dok je oko 30 odsto onih koji su i pre treninga “bili dobri”, ali žele da poboljšaju kvalitet ljubavnog života.

Pogrešan pristup
Naravno, dodao je, pogrešni pristup devojkama i pored svih saveta, uvek će postojati, a najveći problem je odustvo veštine vođenja interesantne komunikacije.
“Dosta muškaraca ulazi u teme kao što su čime se devojka bavi, gde živi i to je ravna i dosadna priča. Naravno, treba i o tome pričati, ali ne u fazi upoznavanja” savetuje Vagić.

Škola zavođenja, tvrdi Vagić, je i lepa vest za devojke, jer uskoro mogu da očekuju da im momci prilaze na otvoreniji, iskreniji i originalniji način, “istrenirani i obučeni”, koji su svoja znanja i zavodničke veštine sticali od ljubavnog trenera.
Na pitanje da li se zavođenje zaista može naučiti, Vagić spremno odgovara - svakako.

“Naravno, neki muškarci su dobri sa ženama, do čega su spontano došli ili su imali dobar primer u porodici i okruženju. Oni ne razumeju da ima onih koji ne znaju da se ponašaju sa lepšim polom, već su u fazonu - šta tu ima da se uči, samo izađi, zabavljaj se, budi to što jesi i sve će ići spontano”, rekao je Vagić Tanjugu.




Međutim, balkanski mentalitet, “mačizam”, ali i stid i nepoverenje u ideju da se zavođenje ipak može naučiti, stvaraju sumnju kod potencijalnih učenika.
Drugu grupu “nevernika” čine oni koji nikada nisu bili dobri u muško-ženskim odnosima i za svoje neuspehe pronašli opravdanja, tako što su krivicu prebacili na žene, koje su, po njima, zatvorene, nepristupačne, neozbiljne, frustrirane, sponzoruše....

Dobar primer
Kao primer dobrog prilaska “love couch” navodi sledeću situaciju - muškarac prilazi devojci i pita je za kafić ili mesto u okolini gde može da popije kafu, a kada mu odgovori, priznaje da joj je prišao zato što mu se svidela, pa je smislio izgovor da se upoznaju.

Vagić, koji ističe da je i sam nekada imao jako malo uspeha kod devojaka i da je u nihovom osvajanju probao sve, pa čak i neke “ekstremne” metode, priznaje da je bio polaznik sličnih kurseva u svetu.

Kada je, uveren je, postao ekspert za osvajanje, odlučio je da svoja znanja i iskustva prenese na one, koji žele da unaprede svoj ljubavni život.


“Suština zavođenja je da momci uspešno komuniciraju sa devojkama i da shvate da odbijanje nije neuspeh i katastrofa, već stepenica bliže cilju kome se teži. Taj ispravni način razmišljanja i kakav osećaj imamo dok pričamo sa devojkama, su najbitniji”, istakao je Vagić.




Muškarac mora da bude siguran u sebe, što je jedna od najvažnijih stvari koje se uče u školi zavođenja i nije važno gde će se devojka “startovati”, već kako, smatra Vagić i dodaje da damama treba prilaziti svuda, na ulici, autobuskoj stanici, biblioteci, kafiću, diskoteci...


Instruktor tvrdi da, ukoliko momak priđe devojci na “normalan, civilizovan način, prijatan i duhovit”, ni jedno od njih neće imati neprijatnosti, neće biti šamara, prekornih pogleda, neprijatnih reči, jer svako prirodno želi da se upozna i druži.
“U svakodnevnim situacijama savetujem da muškarac direktno priđe devojci i kaže - sviđaš mi se, hoću da se upoznamo. To je veoma originalan pristup, jer se malo muškaraca odlučuje na tako nešto, što je i logično, pošto ne znaju koji je sledeći korak koji treba da učine”, rekao je

Izvor: Blic

Konkretna tehnika sta pricati u prvih nekoliko minuta nakon upoznavanja

Da li znaš da dužina prstiju dosta govori o osobi?"

Zatim joj pogledaj u ruke i nastavi u zavisnosti da li joj je domali prst duži od kažiprsta ili je obrnut slučaj.


SITUACIJA 1: Domali prst duži od kažiprsta

"Ovo znači da si imala veću količinu testosterona nego što je to standardno dok si se razvijala u maminom stomaku. Zbog toga, vrlo verovatno da si borbena i da kada nešto želiš - ne odustaješ dok to ne dobiješ. Da li je to tako?"


SITUACIJA 2: Kažiprst je duži od od domalog

"Imala si više estrogena nego što je prosek, dok si bila beba u maminom stomaku. To te čini izrazito ženstvenom. Doduše, to sam primetio i pre nego sam ti video prste :) Verovatno voliš roze i ostale ženstvene boje. Verujem da dobro kuvaš. Sigurno ćeš biti dobra mama... koja neće umeti klincima da kaže ne."

[ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ]
Univerzalni "pojas za spasavanje"

Ako ne pogodiš, okreni na šalu ;)
[ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ]

Dodatni savet 01

Na primer, kažiprst joj je duži od domalog, međutim kada si joj ispričao ovu sjajnu pričicu, njena reakcija je: "Ma nema veze s mozgom, baš nisam takva."

Možeš upotrebiti zavodničku provokaciju (vrsta zavodničkog humora):

"Ja znam da se ti pretvaraš. Ti si bre iznutra ustvari krhki mali leptir. Ne brini tvoja tajna je sigurna kod mene."

Dodatni savet 02

Primer vadjenja kada je kažiprst duži od domalog prsta:

"Definitivno izgledaš kao fina devojka. Ipak, primećuje se da si iznutra pravi đavo i party manijak, zar ne? Ljudi koji te tek upoznaju, verovatno to ne misle o tebi. Međutim, mene nećeš prevariti." :)

Važne napomene:

Primeti da sva "tumačenja" je uvek stavljaju u pozitivno svetlo. Niko ne voli ljude od kojih sluša loše o sebi. Pogotovo, ako te ljude poznaje samo nekoliko minuta.

Cilj ove (kao i mnogih drugih zavodničkih tehnika) je zabava!

Ovo su samo ideje i "pomoćni točkići" da se "zakotrlja" priča.

Upoznavanje sa devojkom koja ti se svidja, NIJE prilika za neku dubokoumnu, visokoparnu, naučnu priču. Drži se lakih i "slatkih" tema.

Upotrebom ove, kao i drugih tehnika koje ćeš imati prilike da pročitaš, demonstriraćeš da si joj interesantniji od većine drugih muškaraca.
 
Muškarci, koji do sada nisu bili preterano uspešni u “osvajanju” lepšeg pola mogu da odahnu, jer je Srbija “bogatija” za novo zanimanje - instruktora zavođenja, koji će ih naučiti kako devojci da pridju sa stilom i izbegnu šamar ili oštar pogled.
prilaz se može vežbati i uvežbavati, ali kada priča krene to se ne uči u školama i na kursevima
tu ili jesi ili nisi
:koto:
:obozavam:
 
I kaze joj da je pravi djavo i parti manijak, i ono da nece umeti klincima da kaze ne... joj... :rotf: :rotf: :rotf:

i kad je sve o njoj otkrio tako vican, zamahne glavom i demonstrativno ode u sumrak i novi pohod na pravu :lol:

- - - - - - - - - -

Polako sa tim kukanjem. Jel znas da ima 52 tehnike, a mi smo tek na pocetku:mrgreen:

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=_IBjsbo6dz8

Alaj se ova druga izbezumila :hahaha:

koji bre mi? cim prva ne valja nece taj ni stici do druge a kamoli 52-ge
 
Kao primer dobrog prilaska “love couch” navodi sledeću situaciju - muškarac prilazi devojci i pita je za kafić ili mesto u okolini gde može da popije kafu, a kada mu odgovori, priznaje da joj je prišao zato što mu se svidela, pa je smislio izgovor da se upoznaju.

couch je KAUČ, coach je Trener .
:)
Ostalo neć' da citam jer sam vec radila vezbe za trbusnjake , i nije mi do smehotresa od kog bole plocice, kad se pomenu "instruktori zavodjenja " heheh
Manite se momci toga i budite jednostavno OK :)
 

Back
Top