Negativan uticaj komunizma u Srba

Poruka
21.521
Da se primetiti da je 99 posto tema na forumu sa nekih linkova iz novina. Evo ja se trudim da otvaram teme na osnovu nekih anegdota,zapazanja itd. . .

Sinoc gledam rijaliti parove.I ja sam covek od krvi i mesa :D Dugo sam odolevao programima koji sluze iskljucivo za ispiranje mozga.Nikad nisam gledao ni Sulejmana velicanstvenog,ni Grand Show,ni Farmu..... Eto parove pogledam tako neki put kad uvatim...Uglavnom da pogledam kako ih Gastoz i bivsi muz Goce Trzan prave budalama i kako se sprdaju sa njima

I sta se sinoc savade? Zakacio se voditelj Milomir Maric neke teme oko himni i ustaju maca diskrecija,jelena golubovic,vita tarot,toma blek panter i jovana matora i pocinju da pevaju u glas HEJ SLOVENI

Jos neko je sigurno pevao sa njima ali nebitno ko nmg da se setim nije ni vazno.I tako oni pevaju i peeevaju bas dugo niko ih ne prekida.I kad su zavrsili kaze Vita tarot moj otac je bio u partizanima,partizani su nesto najbolje sto nam se desilo i ko prica protiv komunizma taj puno gresi ! E sad, nije to problem.On je bio mlad za vreme komunizma i ima verovatno lepe uspome iz mladosti iz tog perioda pa se vezuje za to.Uglavnom ljudi tako rade.Jos je on imao i caleta sa petokrakom.

Ali nije to ono sto me je pogodilo.Onda je neko trazio da ovaj drugi klad peva kako oni kazu novu himnu.Gastoz,bivsi muz Goce Trzan i Tijana Ajfon pocinju da pevaju.(Nisam video da li su i oro i ferari pevale). Aj sad na stranu to sto su nisu ustali nego su sedeci pevali srpsku himnu..ALI STA SE DESAVA DALJE. ?

POSLE par sekundi voditeljka koja sedi pored Marica kaze bukvalno ovim recima : DOSTA OVDE JE ZABRANJENO NACIONALNO ! ! ! ! !

I sta sad prokomentarisati.Sve suvisno sto bi rekao. . . . .

Partizani saradjivali sa ustasama,poubijali nekoliko stotina hiljada Srba za vreme rata i posle rata,komunisti zabranili proteranim Srbima da se vrate na Kosovo a otvorili granicu i pustili 300 000 Siptara iz Albanije da predju na Kosovo,iselili Srbe iz Bosne i Hrvatske u Vojvodinu da bi jos vise promenili etnicku strukturu u tim takozvanim republikama kao da genocid u Jasenvcu i NDH nije bio dovoljan... Osakatali su Srbe za vjek i vjekov. IZMISLILI makedonsku i crnogorsku naciju, znaci ljude samo iz srpskog nacionalnog korpusa kao sto je uradjeno i Rusima samo nama procentualno dosta vise, oduzeli nam teritorije . . . . ! ! ! ! Da li je ovo dovoljno da se ne vole parizani i komunisti ?

Ne kazem bilo je sigurno Srba obicnih malih ljudi koji su u partizanima verovali iskreno iz neznanje da rade dobru stvar ali to nisu svi i to nije opravdanje nikakvo.

Komunizam je unistio Srbe A Hrvatima dao sto im niko nije dao,izmislio Bosnjake i ostale i oni se svi odricu Tita i komunista a dobar deo Srba se idalje lozi na to ! ALO SRBI !

Dal ste bre ludi kako padate tako ako na takve lazi i manipulacije i propagande.. Znaci ne veruje,. Znam ja odlicno da su ti ljudi u rijalitiju nebitni i da nemaju ni osnovnu skolu ALI narod NJIH gleda.80 posto ljudi starijih od 50 godina to gleda po ceo dan , minimum 50 posto omladine to gleda najmanje sat vremena dnevno . . . . . Kolko god da su ti ljudi glupi i ovakvi onakvi oni su TU. I narod njih slusa sta pricaju ! I to utice na narod...... EEEEeeeej . . . . . . .

BOZE PRAVDE himna Republike Srbije je nacionalna i ona ne sme da se peva u srpskom rijalitiju ALI zato hej sloveni sme. ! Eto to je bukvalno opis Srbije. To je ono sto se bukvalno tako ali bukvalno desilo sinoc na tv-u i to je uopste slika ove drzave i naroda . . . . . . .. .
 
Srbi su u manjini u Srbiji.

Srbija je silom komunizovana,islamizovana, ciganizovana i hrvatizovana i to silovanje ne može da bude bez efekta.

Ono što treba znati i biti srećan zbog toga, je činjenica da Srbi jasno to sagledavaju, a posebno je važno što to uviđaju i nove generacije Srba.
 
Menaju se nazivi države, smenjuju se ideologije, lopovluk živ i zdrav

prvo da ne budem na šteti, pa da sebe obezbedim pa da vidim šta može još preko...
koliko sam takvih kolega imao do sada... čak i da firma propadne - logika ostaje

- - - - - - - - - -

ista je logika i u skupštini i na traci u soko štarku...

- - - - - - - - - -

i u panduraciji i u zdravstvu i u opštini...
 
Svi komunisti i fanovi partizana u Srbiji neka se odma isele iz Srbije u Jugoslaviju i neka ostave Srbiju Srbima !

Grb drzave u kojoj zivis je bio na cetnickim ili na partizanskim kapama ? :)

Grb je istorijski iz 19. veka.
To što su ga četnici ukaljali govori o njima, ne o grbu.
Ustaše su, na primer, imale sasvim originalni znak (slovo U) pod kojim su radile iste stvari kao i četnici u WW2.
 
Grb je istorijski iz 19. veka.
To što su ga četnici ukaljali govori o njima, ne o grbu.
Ustaše su, na primer, imale sasvim originalni znak (slovo U) pod kojim su radile iste stvari kao i četnici u WW2.

Ovo sto si napisao da su ustase radili isto sto i cetnici je bolesno.Znaci samo jedna rec opisuje to sto si napisao- bolest.

Zbog ovoga bi morao da dobijes ban a da si meni ovo rekao van interneta dobio bi batine.
 
Da se primetiti da je 99 posto tema na forumu sa nekih linkova iz novina. Evo ja se trudim da otvaram teme na osnovu nekih anegdota,zapazanja itd. . .

Sinoc gledam rijaliti parove.I ja sam covek od krvi i mesa :D Dugo sam odolevao programima koji sluze iskljucivo za ispiranje mozga.Nikad nisam gledao ni Sulejmana velicanstvenog,ni Grand Show,ni Farmu..... Eto parove pogledam tako neki put kad uvatim...Uglavnom da pogledam kako ih Gastoz i bivsi muz Goce Trzan prave budalama i kako se sprdaju sa njima

Ovde sam prestao da citam...
 
Titoizam i komunizam su kao babe i zabe. Nema smisla uporedjivati titoizam kao revizinosticku struju komunizma, a dobro znamo (barem neki koji su citali Marksov manifest kp i kapital) sta je komunizam i za sta se on zalaze.

Lako za to za što se zalaže, problem je manifestacija komunizma, a ne ideologija.

A manifestacija je totalna katastrofa, koliko god ideja bila plemenita.
 
Sreća pa ste vi, simpatizeri četnika i nacista, još uvek u manjini u Srbiji.

Ви комунисти сте испод целзијуса зато шут уп.

- - - - - - - - - -

Lako za to za što se zalaže, problem je manifestacija komunizma, a ne ideologija.

A manifestacija je totalna katastrofa, koliko god ideja bila plemenita.

Лоша идеја и још гора манифестација.
 
Да, комунизам је рекао да је ОК убити бољег од себе јер "мора да је он нешто народ ојадио да би постао бољи".

То је есенција комунизма, и разлог зашто су Србија, Украјина, Молдавија и Камбоџа горе државе од Данске.
 
Imam utisak da su ovde ljudi toliko isfrustrirani ovim kapitalizmom pa im je kriv komunizam koji prezivljava u tragovima vec tridesetak godina.

Da gospodo, (drugovi :D ), mi zivimo u tipicno kapitalistickom uredjenju vec petnaest godina.

Не живимо.

Све вође су нам деца комунистичких великодостојника или бивши комунисти.

Слободно тржиште не постоји.

Намети на приватнике су огромни.

Неки приватници то заобилазе корупцијом.

Дакле, живимо у хибридно комунистичко-буразерској економији.
 
Не живимо.

Све вође су нам деца комунистичких великодостојника или бивши комунисти.

Слободно тржиште не постоји.

Намети на приватнике су огромни.

Неки приватници то заобилазе корупцијом.

Дакле, живимо у хибридно комунистичко-буразерској економији.

Тако је сад свуда у свету.
Велики су толико велики да мали могу само да остану мали.
Нема више нигде праве конкуренције.
 
Sotiru je krivo zato sto ga Peconi i Maric nisu htjeli ubaciti u "Parove" jer su procjenili da je Zmaj interesantniji od njega. :D

A tebi je krivo sto se nisi rodio kao Srbin nego kao bivsi Srbin-izrod i onda si procenio tacnije osetio da treba ceo zivot da provedes tako sto ces da pratis srpske rijalitije,srpsku muziku,srpske filmove,srpsku politiku...... I ti si taj kome je pisalo lokacija:u vili parova. :hahaha:

- - - - - - - - - -

Trebas razumjeti Sotira,otac od bivseg muza Goce Trzan je poginuo kao dobrovoljac na ratistu u Hrvatskoj.

Hahahahahhahaha ! Pa ti si bolje informisan o svim Srbima nego BIA i CIA. . .
 
A tebi je krivo sto se nisi rodio kao Srbin nego kao bivsi Srbin-izrod i onda si procenio tacnije osetio da treba ceo zivot da provedes tako sto ces da pratis srpske rijalitije,srpsku muziku,srpske filmove,srpsku politiku...... I ti si taj kome je pisalo lokacija:u vili parova. :hahaha:

- - - - - - - - - -



Hahahahahhahaha ! Pa ti si bolje informisan o svim Srbima nego BIA i CIA. . .

Pa naravno,ja sam agent hrvatske DB u Srbiji,moram sve znati,to mi stoji u opisu posla i za to sam placen. :D
 

Back
Top