postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i seksi

B/ P/ostoji/ /Z

Početnik
Banovan
Poruka
12
miris.
Eto to me zanima. Da li ste licno osjetile miris pecuraka i da li na vas kao nekoga ko ima drugacije tijelo od mog taj miris ostavlja erotski utisak?
Dodatna pitanja, ali nemojte davati vulgarne odgovore jer se ne misli na to: da li je culo mirisa bas jaka erogena zona, jer kada kraj mene prodje zena sa parfeomom koji je dobar to mi ostavi utisak... zasto tako malo zena (bar ovamo u CG) koristi parfeme, da li je kod vas drugacije? Da li je zenska koja stavi parfem u narodu proglasena kao "kurxva"?
 
0000499582_m_0_nnkoiq.jpg


- - - - - - - - - -

e ovo je seksi...
mene mesište potseća na seks koji sledi
 
Kod nas kamenuju zene koje stavljaju parfeme :aha:
Cak i one koje se plaknu pod pazuhom cesce od jednom nedeljno
Ahhaha, pa zasto pises bemislene stvari, znas dobro da mislim na jako a ne slabo parfemisanje, na parfemisanje da kad prodje pored tebe osjetis a ne samo kad joj bele grudi gdje je stavila ili na drugo mjesto otovirs pa pregledas nosom.
Ahahah a ja koja sam budala mislio da si vrlo inteligentna prije kad sam citao sto si pisala...

- - - - - - - - - -

Fungifilija?

Volim kad otkrijem meni do sada nepoznat fetiš.
Svet je prepun iznenađenja, a ljudi su tako božanstveno puknuti!
Puko sam se tabletama i apsintom... ali ja sam normalan, za tebe ne bi rako. Ako kazem da pecurka mirise seksi to je mirisofilija a ne fugnofilija.
 
Poslednja izmena:
Ahhaha, pa zasto pises bemislene stvari, znas dobro da mislim na jako a ne slabo parfemisanje, na parfemisanje da kad prodje pored tebe osjetis a ne samo kad joj bele grudi gdje je stavila ili na drugo mjesto otovirs pa pregledas nosom.
Ahahah a ja koja sam budala mislio da si vrlo inteligentna prije kad sam citao sto si pisala...
- - - - - - - - - -
Puko sam se tabletama i apsintom... ali ja sam normalan, za tebe ne bi rako. Ako kazem da pecurka mirise seksi to je mirisofilija a ne fugnofilija.
E bas si budala :heart:
 
miris.
Eto to me zanima. Da li ste licno osjetile miris pecuraka i da li na vas kao nekoga ko ima drugacije tijelo od mog taj miris ostavlja erotski utisak?
Dodatna pitanja, ali nemojte davati vulgarne odgovore jer se ne misli na to: da li je culo mirisa bas jaka erogena zona, jer kada kraj mene prodje zena sa parfeomom koji je dobar to mi ostavi utisak... zasto tako malo zena (bar ovamo u CG) koristi parfeme, da li je kod vas drugacije? Da li je zenska koja stavi parfem u narodu proglasena kao "kurxva"?
ne znam za parfem sa aromom pecuraka, ali ja sma sinoc pravila krem supu od susenih vrganja, kosa mi jos uvek mirise bas na to :malav:
 
miris.
Eto to me zanima. Da li ste licno osjetile miris pecuraka i da li na vas kao nekoga ko ima drugacije tijelo od mog taj miris ostavlja erotski utisak?
Dodatna pitanja, ali nemojte davati vulgarne odgovore jer se ne misli na to: da li je culo mirisa bas jaka erogena zona, jer kada kraj mene prodje zena sa parfeomom koji je dobar to mi ostavi utisak... zasto tako malo zena (bar ovamo u CG) koristi parfeme, da li je kod vas drugacije? Da li je zenska koja stavi parfem u narodu proglasena kao "kurxva"?

Postoji, odes u sumu i prespavas na pecurkama - onda mirises na Vrganje :zaljubljena: :rotf:
 
ne znam za parfem sa aromom pecuraka, ali ja sma sinoc pravila krem supu od susenih vrganja, kosa mi jos uvek mirise bas na to :malav:

i idi do doma mog da ako iz upoznavanja tog jesi li dobra il vrag saznam da si andjeo mozes d dobije s ono sto i nikad ne bipropustio d a dam lijepoj i dobroj djevojci koja mirise ana vrganje... fugnofijalija je utvari od grcke ili latinkske fugnus rijeci za gljiv,e ili nesto tako a ja sa m mirisolfil a ne neko ko bi pored curica sa rujnim usnama napusavao pecurke kuxcem, ne brini... skuvacu ti ja kafu, a sve ostale kafe ustvari kuvas ti svojom voljom d mi ugodis kafon, decko nema razlog da se ucudi...
 

Back
Top