postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i seksi
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i seksi

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i seksi

miris.
    Eto to me zanima. Da li ste licno osjetile miris pecuraka i da li na vas kao nekoga ko ima drugacije tijelo od mog taj miris ostavlja erotski utisak?
    Dodatna pitanja, ali nemojte davati vulgarne odgovore jer se ne misli na to: da li je culo mirisa bas jaka erogena zona, jer kada kraj mene prodje zena sa parfeomom koji je dobar to mi ostavi utisak... zasto tako malo zena (bar ovamo u CG) koristi parfeme, da li je kod vas drugacije? Da li je zenska koja stavi parfem u narodu proglasena kao "kurxva"?

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2296

Podrazumevano Re: postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i se

Kod nas kamenuju zene koje stavljaju parfeme
    Cak i one koje se plaknu pod pazuhom cesce od jednom nedeljno
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    675

Podrazumevano Re: postoji li parfem sa mirosom pecuraka, ili ne... posto pecurke imaj prijatan i se

- - - - - - - - - -

e ovo je seksi...
    mene mesište potseća na seks koji sledi
    I ♥ Ceca

Iskusan Mensch-Maschine (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Fungifilija?

Volim kad otkrijem meni do sada nepoznat fetiš.
    Svet je prepun iznenađenja, a ljudi su tako božanstveno puknuti!
    http://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
    "I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum"

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku
    Kod nas kamenuju zene koje stavljaju parfeme
    Cak i one koje se plaknu pod pazuhom cesce od jednom nedeljno
    Ahhaha, pa zasto pises bemislene stvari, znas dobro da mislim na jako a ne slabo parfemisanje, na parfemisanje da kad prodje pored tebe osjetis a ne samo kad joj bele grudi gdje je stavila ili na drugo mjesto otovirs pa pregledas nosom.
    Ahahah a ja koja sam budala mislio da si vrlo inteligentna prije kad sam citao sto si pisala...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Mensch-Maschine Pogledaj poruku
    Fungifilija?

Volim kad otkrijem meni do sada nepoznat fetiš.
    Svet je prepun iznenađenja, a ljudi su tako božanstveno puknuti!
    Puko sam se tabletama i apsintom... ali ja sam normalan, za tebe ne bi rako. Ako kazem da pecurka mirise seksi to je mirisofilija a ne fugnofilija.
    Poslednji put ažurirao/la B/ P/ostoji/ /Z : 24.04.2015. u 10:56

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2296

Citat Original postavio B/ P/ostoji/ /Z Pogledaj poruku
    Ahhaha, pa zasto pises bemislene stvari, znas dobro da mislim na jako a ne slabo parfemisanje, na parfemisanje da kad prodje pored tebe osjetis a ne samo kad joj bele grudi gdje je stavila ili na drugo mjesto otovirs pa pregledas nosom.
    Ahahah a ja koja sam budala mislio da si vrlo inteligentna prije kad sam citao sto si pisala...
    - - - - - - - - - -
    Puko sam se tabletama i apsintom... ali ja sam normalan, za tebe ne bi rako. Ako kazem da pecurka mirise seksi to je mirisofilija a ne fugnofilija.
    E bas si budala
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku
    E bas si budala
    ajde da svi... cekaj ne ide tako.. ajde da svi demoni i nesiste sile izadju iz nas da bi molgi normalno da razgovaramo -<-<-<@

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

miris.
    Eto to me zanima. Da li ste licno osjetile miris pecuraka i da li na vas kao nekoga ko ima drugacije tijelo od mog taj miris ostavlja erotski utisak?
    Dodatna pitanja, ali nemojte davati vulgarne odgovore jer se ne misli na to: da li je culo mirisa bas jaka erogena zona, jer kada kraj mene prodje zena sa parfeomom koji je dobar to mi ostavi utisak... zasto tako malo zena (bar ovamo u CG) koristi parfeme, da li je kod vas drugacije? Da li je zenska koja stavi parfem u narodu proglasena kao "kurxva"?
    ne znam za parfem sa aromom pecuraka, ali ja sma sinoc pravila krem supu od susenih vrganja, kosa mi jos uvek mirise bas na to

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

miris.
    Postoji, odes u sumu i prespavas na pecurkama - onda mirises na Vrganje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

naravno da postoji,iz kesice.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ima

- - - - - - - - - -

Vintage Avon Mushroom Perfume

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mAlava Pogledaj poruku
    ne znam za parfem sa aromom pecuraka, ali ja sma sinoc pravila krem supu od susenih vrganja, kosa mi jos uvek mirise bas na to
    i idi do doma mog da ako iz upoznavanja tog jesi li dobra il vrag saznam da si andjeo mozes d dobije s ono sto i nikad ne bipropustio d a dam lijepoj i dobroj djevojci koja mirise ana vrganje... fugnofijalija je utvari od grcke ili latinkske fugnus rijeci za gljiv,e ili nesto tako a ja sa m mirisolfil a ne neko ko bi pored curica sa rujnim usnama napusavao pecurke kuxcem, ne brini... skuvacu ti ja kafu, a sve ostale kafe ustvari kuvas ti svojom voljom d mi ugodis kafon, decko nema razlog da se ucudi...

Slične teme

1. a sad parfem..
    Autor besame u forumu Žene
    Odgovora: 1520
    Poslednja poruka: 07.12.2011., 20:41
  2. a najbljak parfem???
    Autor Larra u forumu Žene
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 24.03.2006., 17:25
  3. Muski parfem
    Autor Petka u forumu Žene
    Odgovora: 25