Sva moja JA

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Kako reagujete na svoje faze iz prošlosti
Pod uslovom da niste yebeni fikus ceo život
I da ste nekakva sranja i pravi li le
Jel vam smešno, jel ste stidite, jel ste ponosni?
Ako se ne sećate sebe usled konzumiranja raznih halucinogenihsredstava
Idite na svoj profil pa an istoriju poruka :mrgreen::heart:
 
pa i ja... mozda sam mogla vrednije da studiram ili ovo ili ono pa neke prekide sam pravila... ne znam malo stabilnije da se ponasam sad bih mozda bila bolji forumas : >>> ili da sam batalila ovakve stvari na vreme... nisu mi te impulsivnosti donele rezultat na kraju neki
 
pa sad kao ne volim sto sam uradila ovako a nisam onako... a mislim da u nekoj fazi nisam tako sebe ispravljala unazad al sad mi je to redovan hobi

- - - - - - - - - -

ne volim neko ponasanje sto je ispalo
 
pa to nije stid ybt to je skontavanje sa zadrskom... ko kad zena prevari frajera ili muza sa nekim i nasadi mu se na djoku izjase ga i iscedi a posle se kao sa setom seca, ybg bas sam bila droca, nesto me stid od toga sta sam radila njemu iza ledja.. sve to kao misli i stidi se a zmarci joj dole u zbunju i opet bi da ima na koga...
 
tacno... i posle kazu zene nisam ga razumelaa bio je nekako bas cudan ali sad kad je umro razumem sta je mislio... jao sto mi je zao sada sto sam bila onda glupaca... i tako na tren bude zaista zgrozena sobom, onda prdne i otvori frizider izvuce pastetu, namaze na bajat lebac i pocne da zdere i vrti pink ili hepi i gleda njen raj....

- - - - - - - - - -


zato sto je ono u zivotu sto vazi za stereotip najobicnija laz
 
nekad bas ne valja da legnes ko svinjce ili bar da znas da izadjes kad treba
mada ko ga ebe brlog je brlog

- - - - - - - - - -

tacno... i posle kazu zene nisam ga razumelaa bio je nekako bas cudan ali sad kad je umro razumem sta je mislio... jao sto mi je zao sada sto sam bila onda glupaca... i tako na tren bude zaista zgrozena sobom, onda prdne i otvori frizider izvuce pastetu, namaze na bajat lebac i pocne da zdere i vrti pink ili hepi i gleda njen raj....

: )))
 
ja znam sebe super da ske.njam

- - - - - - - - - -

ne znam kad sam bila najnaprednija... sigurno sam se odatle bacila u neko manje napredno stanje

- - - - - - - - - -

pa dobro sta je tu je neko je napredan a neko manje, sad je 1.00 pravo vreme da se spava a sutra se ustaje

eto ga, 1.43 i jos sam budna, mislim da bilo bolje da sam u 0.0... mozda sad da prestanem s tim unazad-ispravljanjem
nema tu sta sta se dobilo dobilo se
 
Poslednja izmena:
U sustini se stidim i pitam sta mi je trebalo.
Vidim koliko su neke stvari bile besmislene, glupe, a nekih stvari se stidim.

Opet, pogledas sebe nekim drugim ocima i vidis sta si postao, koliko si se promenio a opet manje-vise zadrzao sustinu.
 
Kako reagujete na svoje faze iz prošlosti
Pod uslovom da niste yebeni fikus ceo život
I da ste nekakva sranja i pravi li le
Jel vam smešno, jel ste stidite, jel ste ponosni?
Ako se ne sećate sebe usled konzumiranja raznih halucinogenihsredstava
Idite na svoj profil pa an istoriju poruka :mrgreen::heart:

mene bogami blam
blam me ponekad neceg i sto sam prekjuce pisala, a kamoli od pre pet godina
aj na forumu, to nema veze, ni iz dzepa, ni u dzep, al kad se setim svojih stavova i izjava iz maldosti, datih pred nekim ljudima koje jos uvek srecem, u zemlju mi dodje da propadnem
 
ziva sam kondradikcija, suvise brza, i suvise spora u isti mah..
razna sam sranja sebi pravila, i dalje pravim, od sebe se ne moze pobeci.
al nekako sam uspela da sacuvam najvaznije, a jedino se to racuna.
 

Back
Top