potrebne knjige

M

Marina

Gost
Pozdrav svima!

Studiram fiziku u Svedskoj ali bih htela da kupim knjige na srpskom jeziku, naravno iz oblasti fizike( narocito radiofizike). Molila bih da mi javite gde bih mogla pronaci takve knjige ( polovne ili nove svejedno je). Najpozeljnija destinacija negde u Nisu -ako je moguce . Hvala unapred
Marina
 
Marina:
Pozdrav svima!

Studiram fiziku u Svedskoj ali bih htela da kupim knjige na srpskom jeziku, naravno iz oblasti fizike( narocito radiofizike). Molila bih da mi javite gde bih mogla pronaci takve knjige ( polovne ili nove svejedno je). Najpozeljnija destinacija negde u Nisu -ako je moguce . Hvala unapred
Marina

Cao Marina...ja znam da u Beogradu mozes da kupis te knjige ispred PMFa..naravno godinaproizvodnje je nesto starija ali kome je vazno to kad se ionako u fizici ne menja preterano mnogo stvari
ako ti treba pomoc kad dodjes mozes da me kontaktiras na spiningus@yahoo.com da ti objasnim gde je to ukoliko sa tim imas problema
pozdrav
 
stef:
Imam dosta kniga iz oblasti fizike, radioaktivni izotopi, radijaciona hemija ali fiziku obozavam tako da nisu na prodaju.Ako te interesuju fotokopije ili neke druge polovne knige slobodno se obrati na linstef@ptt.yu ;rado cu ti pomoci. (Nis)
Nisam iz tvoje fele ali da li mozes da pomognes - gde da se raspitam pouzdano da li je nase more, norocito blizu Mamule rizicno zbog bacenih bombi?
Ima raznih prica, cak i po novinama pa sad - da li da da ili da ne....?
Inace su momke fizicare extra cenim, imam ih dosta i u familiji... Sve najbolje
 
Meni su ostale neke knjige iz fizike koje mi skupljaju prasinu u ormanu.Dve knjige od Arsina i Cuka teorija i zbirka zadataka i od Dimica zbirke zadataka srednji kurs c i visi kurs d.Pa ako ti treba nosi ih.
 

Back
Top