Bila sa...

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Skoro sam se setala sa mojim najboljim drugom Mikijem. Tako smo se setali i onda mi on kaze kako se setao sa mojim najboljim drugom Zokijem. Tako su se setali njih dvojica i naidju na jednu devojku. Ona se super pozdravi sa Zokijem. On ga upozna sa Mikijem i ona se Mikiju dopadne. Cim je ona otisla, on to kaze Zokiju, iako nisu najbolji, ali se preko mene znaju. I Zoki mu kaze: "Pusti nju! Ona je bila sa matorcem. Bila je sa nekim dedama od 50 godina." I Miki mi kaze da se razocarao i da mu se vise nije svidela: "Zamisli, Cico, neko ce reci za mene da sam ja sa njom, a ona je bila sa dedama." Ja sam se pitala, sta li misli Zoki o meni, ako misli tako za svoju drugaricu, ali ono sto me je jos vise pogodilo je:
Da li vam smeta, ako saznate da je devojka bila sa nekim pre vas o kojem nemate neko lepo misljenje? Isto pitanje je i za devojke: Da li bi vam smetalo da saznate da je vas decko bio sa nekom bezveznom devojkom?
Nije to pitanje samo godina, vec i ako znate za nekog da je losa osoba, da li biste se upustali u vezu sa nekim takvim. Da li vam smeta proslost partnera?
Nemojte biti malogradjani i odmah da kazete da vam to nije bitno. Dakle, pitam vas za nesto skakljivije, a ne za neke gluposti.:heart:
 
a otkud ti znas kad je ta njegva bivsa bila anrkoman,mozda je 1/2 veze bila cool...a i da je od pocetka znao da se drogira mozda je imao neku potrebu da je popravi,to ne znaci da je covek sa velikim greskama u vugli..ili da mu nesto fali..

ma vidiš da se rokala verovatno u venu.ona baš zna da li je ona bila narkomanka.čuj ovu pernatu.
 
a otkud ti znas kad je ta njegva bivsa bila anrkoman,mozda je 1/2 veze bila cool...a i da je od pocetka znao da se drogira mozda je imao neku potrebu da je popravi,to ne znaci da je covek sa velikim greskama u vugli..ili da mu nesto fali..

kao prvo ne treba mi niko ko ima poriv da bilo koga popravlja, menja i slicno...a jos manje neko ko moze imati kojekakve bolestine, sta nije jasno jos?
 
aj ti lepo prvo dodji sa svojim nikom, a ne da se palis i gasis sa tom kloncinom

to sto je decko manij./sizofrenicar ne znaci da treba dodatno da ga smorimo;)
msm žabo sto si nerwozna?:lol:

- - - - - - - - - -

kao prvo ne treba mi niko ko ima poriv da bilo koga popravlja, menja i slicno...a jos manje neko ko moze imati kojekakve bolestine, sta nije jasno jos?

pa onda nek se testira,i nek cveta ljubaw:heart::lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top