Kurir: Rama podvio rep pred Vučičem

Jel se ti zayebavash ili si se nagutao onih sendvicha.?:D

Знаш како друже. У почетку сам имао само посебну кобасицу из Матијевића. Сада сам већ дошао до Неоплантине стишњене шунке , а ако наставим да пишем хвалоспеве о господину премијеру, можда, али само можда, успем да се докопам и мортаделе Пик Врбовец са маслинама. Иначе, мортадела је сан свих нас. Што се тиче сокића, тренутно сам на Голф соковима, али ускоро очекујем и Кока колине, јер имам тако много идеја за похвале вучићу.
 
Evo procitah clanak u ovim uticajnim novinama,
i pravo da ti kazxem Kolega, mene je sramota,
dodje mi da pustim goluba i Rami posaljem izvinjenje.!!!

Што те је срамота?
Па брате, ти као не би изнапушавао Раму да га видиш. И нека му је рекао. Треба тако оштро са њима. Они не разумеју тај дипломатски језик. Видим да је из нашег премијера проговорио навијач са београдског асфалта. Добро га ишамарао није...

И нека ћемо финансирати пут Ниш-Приштина-Драч, у инат свим Шиптарима. Па кад се сјатимо у Албанију на море. Има бре све да покупујемо тим смрадовима из дешпета.
 
Што те је срамота?
Па брате, ти као не би изнапушавао Раму да га видиш. И нека му је рекао. Треба тако оштро са њима. Они не разумеју тај дипломатски језик. Видим да је из нашег премијера проговорио навијач са београдског асфалта. Добро га ишамарао није...

И нека ћемо финансирати пут Ниш-Приштина-Драч, у инат свим Шиптарима. Па кад се сјатимо у Албанију на море. Има бре све да покупујемо тим смрадовима из дешпета.

Slazem se, ali samo sa lovom od Avala filma, i ostalih sitnih rasprodaja.!!!!:zcepanje:
 
Slazem se, ali samo sa lovom od Avala filma, i ostalih sitnih rasprodaja.!!!!:zcepanje:

А кад продамо Телеком и Епс, има бре 3 пута годишње на море да идемо.

Стварно, кад боље човек погледа, премијер је био у праву када је изјавио да му је мало и непријатно колико нам добро иде.:worth:
 

Back
Top