EU pregovori sa RH i Srbija..

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.987
Mislim da bi povodom početka pregovora o primanju RH u članstvo EU neko u ime Srbije trebao sastaviti neku vrstu liste zahteva i problema koje bi trebalo rešiti između te dve države.

Ako zbog ničega drugog, da vidimo koliko dugo i daleko je EU još spremna maziti Hrvate, odnosno, da za budućnost znaju šta će se sve trebati rešavati ako misle i Srbiju primati u EU.....
Naravno, valjda su dovoljno pametni i shvatili su da pregovori sa Srbima neće biti 'mačiji kašalj' kao sa onim plemenski organizovanim Hrvatima kojima je zadnji narodni heroj bio Matija Gubec....
 
cekaj pa kakve veze srbija ima sa prijemom hrvatina u eu
sta to srbija treba rascistiti sa hrvatima pre prijema
koliko je meni poznato srbija i hrvatska imaju malu
zajebanciju oko granice na dunavu mislim hrvatske
teritorije sa leve obale i to je sve
ostali odnosi nemaju veze sa prijemom
niti je srbiji u interesu da se nesto kaci
sa hrvatinama koji ce za desetak petnaest
godinica odlucivati o prijemu ostatka srbije
 
veKsla:
cekaj pa kakve veze srbija ima sa prijemom hrvatina u eu
sta to srbija treba rascistiti sa hrvatima pre prijema
koliko je meni poznato srbija i hrvatska imaju malu
zajebanciju oko granice na dunavu mislim hrvatske
teritorije sa leve obale i to je sve
ostali odnosi nemaju veze sa prijemom
niti je srbiji u interesu da se nesto kaci
sa hrvatinama koji ce za desetak petnaest
godinica odlucivati o prijemu ostatka srbije

ako je to mišljenje većine u Srbiji, Serbia is a country without trumpet!!
 
Direktor Međunarodne krizne grupe Džejms Lajon kaže da se neki krugovi u međunarodnoj zajednici protive nezavisnosti Crne Gore.

Komentarišući mišljenja da bi Crnoj Gori bilo bolje u zajednici sa Srbijom, Lajon kaže da je reč o ljudima koji malo poznaju prilike u regionu. „Postoje neki koji se plaše nezavisnosti Crne Gore, ali oni nisu u toku s događajima u regionu i nisu svesni da bi nezavisnost Crne Gore Srbiji dala šansu da se posveti svojim problemima i konačno postane faktor stabilnosti u regionu”, kaže Lajon.

„Srbija danas nije faktor stabilnosti, već nestabilnosti. Smatram da će Evropska unija i međunarodna zajednica postepeno promeniti stavove i mišljenje prema Crnoj Gori i njenoj nezavisnosti. Mislim da neće biti preterano oduševljeni, ali se neće ni protiviti. Oni znaju da nema razloga za to i da bi Crna Gora mogla brže u EU bez Srbije, ali i da bi možda Srbija mogla brže bez Crne Gore”, zaključuje Lajon.
 
veKsla:
cekaj pa kakve veze srbija ima sa prijemom hrvatina u eu
sta to srbija treba rascistiti sa hrvatima pre prijema
koliko je meni poznato srbija i hrvatska imaju malu
zajebanciju oko granice na dunavu mislim hrvatske
teritorije sa leve obale i to je sve
ostali odnosi nemaju veze sa prijemom
niti je srbiji u interesu da se nesto kaci
sa hrvatinama koji ce za desetak petnaest
godinica odlucivati o prijemu ostatka srbije

to bi bilo baš zanimljivo: Mnogi Hrvati bi bili protiv ulaska Srbije u EU, ali će MORATI reći DA, šta bi bilo kad bi bilo, Srbija ide u savet sa Rusima, hebeš EU...JASNO!!
 
ma sad taj prijem je stvar tehnike
ali tvoje pitanje da srbija sa hrvatskom
treba razresiti neka pitanjca
mislim u cemu je stvar
sta to po tebi ima nerazjasnjeno
osim granice i mozda sitnih
imovinsko pravnih pitanja
ali to se resava
 
veKsla:
ma sad taj prijem je stvar tehnike
ali tvoje pitanje da srbija sa hrvatskom
treba razresiti neka pitanjca
mislim u cemu je stvar
sta to po tebi ima nerazjasnjeno
osim granice i mozda sitnih
imovinsko pravnih pitanja
ali to se resava

recimo:
1 - mogli bi Hrvati priznati/apsolvirati ISTINU o 'četničkom' pokretu Draže....a ne one bljuvotine kojima ih je kljukao onaj njihov debil JeBoTito....
2 - ne misliš valjda i narednih 50 godina slušati od Hrvata kako su Srbi nakon 90-tih ponovo agresori, genocidni zločinci i bla, bla.....a oni nedužne ovce i anđeli....
 
fosilvaso:
recimo:
1 - mogli bi Hrvati priznati/apsolvirati ISTINU o 'četničkom' pokretu Draže....a ne one bljuvotine kojima ih je kljukao onaj njihov debil JeBoTito....
2 - ne misliš valjda i narednih 50 godina slušati od Hrvata kako su Srbi nakon 90-tih ponovo agresori, genocidni zločinci i bla, bla.....a oni nedužne ovce i anđeli....

3- A tužba RH za agresiju i san o isplati štete? Zar ne bi bilo poštenije da Hrvati sami apsolviraju gradivo i sami povuku tužbu, nego da im to natura neka svetska 'demokratija'!!?? Ako im se to naturi, uvek će se naći neka grupica koji će smatrati da su prevareni, da je to neka urota i da zato tu i tamo prebiti nekog Srbina ili ga okačiti na prvu vrbu!!???
 
1) Uzmimo u obzir, da EU nije obicma mafija, a da je Balkan u Tursku, pa da se Srbija "trudi da je EU prizna kao Evropa"...E, onda bi, po mome imalo smisla da se Srbija trudi takvom ulasku u EU, ovako dok Hrvatska i Slovenija, ne plate Srbiji,za dvara rata ostetu sto su ih oslobadjali, oni nemaju sanse da ih "postena" Evropa, kao drzave, "prizna" ili primi u njihove redove, ovako (EU) se moze karakterise kao obicna Ma*ija..
2) Danasnja Evropa je jedna vrsete (domine naredjane u stojecem stavu) pa kad ih malo do taknes, BRRRRRRRRR , jedna za drugim se sruse!!!!
 
fosilvaso:
3- A tužba RH za agresiju i san o isplati štete? Zar ne bi bilo poštenije da Hrvati sami apsolviraju gradivo i sami povuku tužbu, nego da im to natura neka svetska 'demokratija'!!?? Ako im se to naturi, uvek će se naći neka grupica koji će smatrati da su prevareni, da je to neka urota i da zato tu i tamo prebiti nekog Srbina ili ga okačiti na prvu vrbu!!???
tvoj nekakav prvi uslov oko
priznanja cetnickog statusa
mislim da
nema veze
sa prijemom
druga i treca tacka idu zajedno
pojam agresija i svi elementi
tuzbe su
made in
beograd
u kojem
autori
toga i
danas
stoluju
 
veKsla:
tvoj nekakav prvi uslov oko
priznanja cetnickog statusa
mislim da
nema veze
sa prijemom
druga i treca tacka idu zajedno
pojam agresija i svi elementi
tuzbe su
made in
beograd
u kojem
autori
toga i
danas
stoluju

Prvi uslov chetnickog statusa je najbitniji jer se odnosi i NA SVE ČLANICE EU! Buduća Srbija će više ličiti na Dražinu nego tiletovu odvratnost, a kako će to onda izgledati: Primiće u EU članicu koja je ustvari tekovina po njima 'zločinačke' tvorevine...bullshet, ukratko...
 

Back
Top