I ovo se dešava

To jeste, ali je unistavanje tudje imovine krivicno delo.
Razumem i ja da je razocarana, povredjena, ali mogla je da mu zapali stan, ili isece kocnice na autu.

Da se razumemo, ne branim ga, samo smatram da ne zasluzuje da je nesto sto je kupio i stekao svojim radom bude unisteno.

Kada bi okrenuli situaciju, da je ona njega prevarila i da joj je on upao u stan sa bejzbolkom i razbio TV, DVD i stvari u vrednosti od 2000+ EUR pa ne sumnjam da bi pala krivicna prijava.
Mozda ja sticem pogresan utisak ovde, ali cini mi se da je situacija "au, kreten jedan, (sto i jeste), i treba da mu razbije kada vara". Jednostavno, tolerise se ovakav neracionalni ispad jer je ona zena, ali da je muskarac bio u pitanju, pa ne verujem da bi drustvo bilo ovako tolerantno.
 
To jeste, ali je unistavanje tudje imovine krivicno delo.
Razumem i ja da je razocarana, povredjena, ali mogla je da mu zapali stan, ili isece kocnice na autu.

Da se razumemo, ne branim ga, samo smatram da ne zasluzuje da je nesto sto je kupio i stekao svojim radom bude unisteno.

Kada bi okrenuli situaciju, da je ona njega prevarila i da joj je on upao u stan sa bejzbolkom i razbio TV, DVD i stvari u vrednosti od 2000+ EUR pa ne sumnjam da bi pala krivicna prijava.
Mozda ja sticem pogresan utisak ovde, ali cini mi se da je situacija "au, kreten jedan, (sto i jeste), i treba da mu razbije kada vara". Jednostavno, tolerise se ovakav neracionalni ispad jer je ona zena, ali da je muskarac bio u pitanju, pa ne verujem da bi drustvo bilo ovako tolerantno.

Mislim da si ti i dalje pod uticajem slika na kojima se vidi da je Apple prplivao :)

Takodje smatram da dvoje koji skupa žive itekako znaju sa kim žive i do koje granice mogu ići a sta postaje nepodnosljivo za partnera .

Smatram da njegove električne naprave nemaju istu vrednost kao što ima njena emotivna strana i shvatanje morala i ljubavi što znači ja se iskreno nadam da će sudsko veće postaviti kadu u sudnici i da on kao kaznu mota sam da potopi sve naprave koje je opet nabavio ! Samo tako će naučiti kako treba da se ponaša u vezi .
 
Doživeo sam deja vu što se tiče ove teme... Reinkarnacija i ludila.

Samo sam to došao da napišem, ostalo me ne zanima. :)

nestala lepa djeva ili lepa tehnika?:lol:zasto imam osecajda ti je ovog dr zalije:lol:

- - - - - - - - - -

on u jednom trenutku kaze - moja pisha. izgleda da nije samo doope zalepio. zato ga tolko i bolelo. :zcepanje:

ovo je jos kraci snimak,mrzelo me da trazim..imas i nastavak..XD
 

Back
Top