TRAŽIMO ODGOVORE "Blic" pokvario veče Gašiću i Dikoviću

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
TRAŽIMO ODGOVORE "Blic" pokvario veče Gašiću i Dikoviću http://blic.rs/i/553078

TRAŽIMO ODGOVORE "Blic" pokvario veče Gašiću i Dikoviću

23.04.2015. - 07:10
- Znam ja dobro ko ste vi, ali nećemo kvariti ovaj dan - rekao je Bratislav Gašić novinarki "Blica" na svečanosti koja je preksinoć organizovana povodom Dana Vojske Srbije u Domu garde u Topčideru.
ŠIROK OSMEH: Gašić sa novinarkom „Blica“

Nismo želeli da kvarimo raspoloženje ministra, ali s obzirom na to da javnost ni mesec i po dana posle pada vojnog helikoptera i pogibije sedam osoba ne zna ko je odgovoran za tu tragediju, morali smo i na ovaj svečani dan da prekinemo Gašića u uživanju blagodeti državne funkcije.


Kako nismo dobili priliku da popričamo s njim, uputili smo se ka generalu Dikoviću.


- Znam ja ko ste vi - uzvratio je Diković kao po komandi, nakon čega je počeo da se udaljava od naše novinarke.


Na konstataciju da je logično da se napokon nađu oči u oči i popričaju o nekim temama, on je kratko, uz osmeh, kako gosti ne bi primetili, više puta uz klimanje glavom, ponovio: „Dosta smo mi pričali. Dosta.“


U Domu garde preksinoć se jelo i pilo, u veselju i pesmi. Gosti su pristizali sa svih strana, od predsednika Tomislava Nikolića, preko ministara, diplomata, gostiju iz inostranstva... Domaćin Gašić, međutim, u svom govoru nije ni spomenuo pripadnike Vojske Srbije stradale u helikopterskoj nesreći.
.............
Kakva bahatost!!!
 
Taj nesposbni žuti general Diković još dodatno mutirao pod ovim naprednim aždajama , ko gremlini metataziraju ... :eek:

Ne bih baš rekao da je Diković nesposoban.

Imao sam priliku da učestvujem u njegovom načinu rada tamo neke 95-te...

Ali, dospeo je na najvišu vojnu funkciju u državi u kojoj je politika sve, a profesionalizam ništa...

I taj sistem u kojem je politika sve, je pod ovim sadašnjim režimom dostigao vrh...

Tu je teško plivati...kada je tebi kao profesionalcu nadređen keramičar, iza koga stoji sva moć ove nazovi države...

Na žalost, sve se videlo kada je helikopter bao i ljudi poginuli...
 

Back
Top