Zasto je ovo na naslovnoj strani? Kraljica silikona...

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
DANAS U KURIRU Kraljica silikona uhapšena zbog otmice! - Kurir
http://www.kurir.rs/crna-hronika/kraljica-silikona-uhapsena-zbog-otmice-clanak-1753165
Sent from Maxthon Cloud Browser

DANAS U KURIRU Kraljica silikona uhapšena zbog otmice!

Starleta se sumnjiči da je sa troje prijatelja kidnapovala, brutalno pretukla i maltretirala Jelenu M. i ukrala joj oko 50 evra, mobilne telefone i zlatni lančić

3758855f94ccaa99ade93b2a5d7e00e0.jpg


Da je srpsko drustvo prslo to je veoma jasno. Ovakve kreature dobijaju naslovnu stranu. Ocigledno se radi na menjanju svesti kao sto je vodja najavio. Potpuno sve obesmisliti. Samo kakve generacije rastu? Ove ***** se nazivaju starletama. Daje im se ogroman medijski prostor. Pretpostavljam da uspesni ljudi od profesora, pravih biznismena, djaka koji su pobedili na nekom takmicenju... Nisu zanimljivi. Ko je odredio da nisu zanimljivi? Nemo posmatram sta rade mom narodu. Svaki pokusaj da se nesto uradi dobro je u startu osujecen.
 
Da je srpsko drustvo prslo to je veoma jasno. Ovakve kreature dobijaju naslovnu stranu. Ocigledno se radi na menjanju svesti kao sto je vodja najavio. Potpuno sve obesmisliti. Samo kakve generacije rastu? Ove ***** se nazivaju starletama. Daje im se ogroman medijski prostor. Pretpostavljam da uspesni ljudi od profesora, pravih biznismena, djaka koji su pobedili na nekom takmicenju... Nisu zanimljivi. Ko je odredio da nisu zanimljivi? Nemo posmatram sta rade mom narodu. Svaki pokusaj da se nesto uradi dobro je u startu osujecen.

Ne znam da li se Orvel grohotom smeje ili je do srzi razocaran. Sve sto je predvideo mi sada zivimo.
Istina je da te budalastine dolaze sa zapada, ali se tamo tabloidi barem znaju svoje mesto. Kod nas tabloidi zamenjuju ozbiljne novine, sto je veoma veliki problem.
 
Ne znam da li se Orvel grohotom smeje ili je do srzi razocaran. Sve sto je predvideo mi sada zivimo.
Istina je da te budalastine dolaze sa zapada, ali se tamo tabloidi barem znaju svoje mesto. Kod nas tabloidi zamenjuju ozbiljne novine, sto je veoma veliki problem.

Mislim da je Politika bila i ostala ozbiljna novina. Da se ove sarene budalastine ne citaju ne bi ih ni bilo .Svako vidi ono sto zeli da vidi.
 
Ne znam da li se Orvel grohotom smeje ili je do srzi razocaran. Sve sto je predvideo mi sada zivimo.
Istina je da te budalastine dolaze sa zapada, ali se tamo tabloidi barem znaju svoje mesto. Kod nas tabloidi zamenjuju ozbiljne novine, sto je veoma veliki problem.

Meni se najviše svidja što se sve štampane stvari koji sebe nazivaju novinama ponašaju kao tabloidi
a onda u ogledalo stilu, zajebanicje radi, ozbiljne novine koje nam objašnjavaju otkud problemi nazovu sebe "TABLOID"

Iako zbog "TABLOID"-a mnogi pomenuti trpe "duševnu bol, narušavanje ugleda sticanog godinama (???) kao i porodične probleme "
ipak jedino ih je Marko Milošević dobio na sudu.

Svi ostali nisu mogli da dokažu kakav to ugled i kako su ga sticali, koliko ih boli što kradu i zašto su nastai porodični problemi?
Često se dešava da u porodici nastane problem kad ti žena pročita koliko si keširao a njoj nisi dao za šoping...

- - - - - - - - - -

Tužno ali istinito izgleda da većina u Srbiji ne shvata da neodgovorno ponašanje nije standard kom se teži, možda se nameće spolja pa deluje kao lakše...
 

Ne znam ali mislim da je Kurir imao udarne vesti i sa lepšim slikama
http://www.kurir.rs/komentari/lepota-poroka-seksala-se-cela-plaza-clanak-112466
u želji da nam jave da se neko prcno često zaborave na decu, pogotovu žensku
(ajd muško i nekako, al žensko...)

E sad ova vest nije ni prva ni poslednja u Kurirovom arsenalu redakcijske neyebitze,
ali spada u najludje sa ono malo komentara koji idu jedan za drugim
od patrijahalnih žena koje su došle da osude nakon gledanja, preko onih što vide sebe kao aktere
a biće ima i srpskih naprednih komentara koji predlažu i neke druge kombinacije
 
Nije stvar u Kururu i starletama.
Mada bi voleo da mi neko objasni pojam starleta.

šta je starleta?
to ti je bolan žena koja bi ha živjet nako fino kako njoj povolji
često tako šta postigne preko seksualnih usluga dok ne naidje mladje

jel neko video matoru starletu?
e tu je problem - to je dakle stil života sa ogranićenim vremenom
čista filozofija

Svaka novina se štampa da bi se prodala.
Tu je mnogo dublji problem:
Kakav je taj mentalni sklop koji daje
pare da bi ovakve stvari čitao.

Nažalost novine se štampaju namenski, izvori prihoda ne očekuju profit
Oni svoj profit tj budžet pune preko drugih kanala najmanje preko reklamnog prostora
 
DANAS U KURIRU Kraljica silikona uhapšena zbog otmice!

Starleta se sumnjiči da je sa troje prijatelja kidnapovala, brutalno pretukla i maltretirala Jelenu M. i ukrala joj oko 50 evra, mobilne telefone i zlatni lančić.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/kraljica-silikona-uhapsena-zbog-otmice-clanak-1753165

Каква је разлика између наших старлета и политичара? НИКАКВА! Спремни су на све због моћи, славе и новца и купују дипломе.
 
DANAS U KURIRU Kraljica silikona uhapšena zbog otmice! - Kurir
http://www.kurir.rs/crna-hronika/kraljica-silikona-uhapsena-zbog-otmice-clanak-1753165
Sent from Maxthon Cloud Browser

DANAS U KURIRU Kraljica silikona uhapšena zbog otmice!

Starleta se sumnjiči da je sa troje prijatelja kidnapovala, brutalno pretukla i maltretirala Jelenu M. i ukrala joj oko 50 evra, mobilne telefone i zlatni lančić

3758855f94ccaa99ade93b2a5d7e00e0.jpg


Da je srpsko drustvo prslo to je veoma jasno. Ovakve kreature dobijaju naslovnu stranu. Ocigledno se radi na menjanju svesti kao sto je vodja najavio. Potpuno sve obesmisliti. Samo kakve generacije rastu? Ove ***** se nazivaju starletama. Daje im se ogroman medijski prostor. Pretpostavljam da uspesni ljudi od profesora, pravih biznismena, djaka koji su pobedili na nekom takmicenju... Nisu zanimljivi. Ko je odredio da nisu zanimljivi? Nemo posmatram sta rade mom narodu. Svaki pokusaj da se nesto uradi dobro je u startu osujecen.
e znas da sam i ja to gledala danas isto nesto za nju pisali,a pored si imao neki tekst o pusenju...onda sledece novine dinastija krkobabica...
stampano_116_zzz.jpg

nase_novine-2015-04-23-korica-400.jpg

advokat...

- - - - - - - - - -

Sta je uopste starleta?

to su tete koje lete na ivicama zvezda,onako sednu na njih i lete,lete..i tako je nastala prvastarleta;)

- - - - - - - - - -

Nije stvar u Kururu i starletama.
Mada bi voleo da mi neko objasni pojam starleta.

Svaka novina se štampa da bi se prodala.
Tu je mnogo dublji problem:
Kakav je taj mentalni sklop koji daje
pare da bi ovakve stvari čitao.

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5838192.htm][/URL]

pa ako kupi plejboj zena ce se nervira kad ga uvati,ako ga sakrije u novinama opet je cim,al ako kupi novie moze da kaze da cita politicka desavanja,kulturna uzdizanja..i tako srce srce kvadrat kocka:heart:

- - - - - - - - - -

znaci na naslovnoj str koja je kome pusila znaci :roll:

- - - - - - - - - -

Nenad Canak je dao odlicno objasnjenje za taj pojam

rodjaka:rotf:

- - - - - - - - - -

tacnije 2 bratanice:lol:
 

Back
Top