Nikolić: otvoriti prva poglavlja

_niemand_

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.614
34/114 poglavlja:
Nikolić: otvoriti prva poglavlja

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/nikolic-otvoriti-prva-poglavlja/

BEOGRAD - Srbija je dokazala da je apsolutno posvećena putu ka punopravnom članstvu u Evropskoj uniji i bilo bi dobro kada bi Brisel sada pokazao da odlučni koraci Srbije nisu bili uzaludni, tako što će uskoro otvoriti prva poglavlja, rekao je danas predsednik Srbije Tomislav Nikolić u razgovoru sa šefom diplomatije Letonije Edgarsom Rinkevičsom.

To bi, kako je ocenio Nikolić, „ohrabrilo naše ljude, pokazalo im da nas Evropska unija želi u svom sastavu i približilo im cilj koji želimo da dostignemo – normalnu, modernu državu i bolji život za sve naše građane”.

Nikolić je rekao da na putu evrointegracija Srbija ima uslove koje druge države nisu imale i da će zbog toga verovatno biti uspešnija od pojedinih članica Evropske unije, jer će se truditi da na najbolji način ispuni uslove iz 34 standardna poglavlja.

Meni samo jedno nije jasno? Da li mi treba da ispunimo 34, ili 114 poglavlja? Meni se nekako cini ono drugo... :manikir:

A vama? :aha2:

_niemand_
 
Nama ne treba turor niti smo losiji od drugih po tom pitanju,nego nam je to nametano mnogi niz godina,pocev od 90-tih i ovo je samo zadnji stadijum,jednom ovo stanje mora puci jer je vestacko i neodrzivo,kao sto je bila to i Jugoslavija,svaka laz ima svoj rok trajanja tako ce i ovo samo dok se narod podign na ustanak a to je jako blizu.A dovoljno je samo neka varnica.
 

Back
Top