i opet grudi...
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: i opet grudi...

gdjica
    Guest

Podrazumevano i opet grudi...

Zdravo
    Muskarci,zanima me koja je vasa prva misao(ili reakcija),kada zavucete ruku u njen brushalter i zakljucite da su joj grudi bas manje nego izgledom ocekivane jer nosi neki tamo mega brus...? Hvala na iskrenosti

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa nisam bas imao mnogo prilika da dozivim tako nesto... generalno, prvo bih bio iznenadjen, onda malo razocaran, ali ne zbog velicine grudi, vec zato sto se ona stidi toga i pokusava da zavara sebe i druge (a ja veoma mnogo cenim prirodnost i iskrenost) da ima velike grudi... Ali ne bi mi smetalo uopste...

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: i opet grudi...

Citat Original postavio gdjica
    Zdravo
    Muskarci,zanima me koja je vasa prva misao(ili reakcija),kada zavucete ruku u njen brushalter i zakljucite da su joj grudi bas manje nego izgledom ocekivane jer nosi neki tamo mega brus...? Hvala na iskrenosti
    Isuvise lepo da bi bilo istinito.
    ili
    Ma nama veze daj sta das.

gdjica
    Guest

Podrazumevano he

vazno da je ruka tamo... je li?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: he

vazno da je ruka tamo... je li?
    Upravo tako... ni sam to bolje ne bih rekao...

gdjica
    Guest

Podrazumevano zaboravih...

incognito,zasto bi bio razocaran njenim stidom...pa vi ste nametnuli kriterijume da je velicina bitna...setite se samo koliko ste vi osetljivi na isto pitanje (moram,a ne zelim da zvucim vec ispricano)...ali ok

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: zaboravih...

incognito,zasto bi bio razocaran njenim stidom...pa vi ste nametnuli kriterijume da je velicina bitna...setite se samo koliko ste vi osetljivi na isto pitanje (moram,a ne zelim da zvucim vec ispricano)...ali ok
    Bio bih razocaran zato sto izuzetno mnogo cenim osobe koje su se oslobodile kompleksa, i koje se ne stide sebe... Koje nemaju predrasuda i na koje drustvo ne moze negativno da utice... Znam da smo 'mi' nabili te komplekse zenama, ali trebaju one da znaju da nismo svi mi isti... I znam ja koliko su i muskarci osetljivi na pitanje duzine, ali to su sve predrasude i kompleksi, na koje se nikad nisam obazirao, niti cu ikad...

Doduse, ja bih sve ucinio da dragu mi osobu oslobodim kompleksa... Samo ovo pitanje pokazuje da se radi o nerealnom kompleksu, jer veruj mi, samo provokatori, kromanjonci, dinaroidi i ostale nerazvijene vrste homo-erektusa ce se javiti ovde i reci 'fuuuuuuj... ish u persun'... tako da je taj kompleks mnogo vise u vasim glavama... Ako mene neka osoba toliko zainteresuje da 'stignemo dotle' (jest' nije nesto, ali ipak se zna sta je logican nastavak price), sta god da joj 'fali' bi bilo irelevantno... niko nije savrsen!

Kapris
    Guest

pa vi ste nametnuli kriterijume da je velicina bitna...setite se samo koliko ste vi osetljivi na isto pitanje
    Ali oni ne nose mega.. mega... mega-whatever (uloske?)

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio Kapris
    pa vi ste nametnuli kriterijume da je velicina bitna...setite se samo koliko ste vi osetljivi na isto pitanje
    Pa da... mi savijemo carapu i resen problem...

a kad vec krene da istrazuje tamo dole, i sami se iznenadimo koliko dobije na velicini... a ako ne dobije dovoljno, uvek mozemo da se vadimo na uzbudjenost i sl.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Citat Original postavio Incognito
    Citat Original postavio Kapris
    Pa da... mi savijemo carapu i resen problem...

a kad vec krene da istrazuje tamo dole, i sami se iznenadimo koliko dobije na velicini... a ako ne dobije dovoljno, uvek mozemo da se vadimo na uzbudjenost i sl.
    nego inco, nesto mi ti previse dobro znas te fore....................

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio JOVANA77
    Pa naravno... ja znam sve mracne forumske tajne, pa mi se ljudi cesto poveravaju... a ja pamtim pa sirim iskustva

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Pa naravno... ja znam sve mracne forumske tajne, pa mi se ljudi cesto poveravaju... a ja pamtim pa sirim iskustva
    da, da. sad se setih da znas i da pustas na forum neke sitne lapsuse koje pijani ljudi prave................ ops: ops:

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

da, da. sad se setih da znas i da pustas na forum neke sitne lapsuse koje pijani ljudi prave................ ops: ops:
    Pa i ti pozivas na linc... ja moram da se branim

Ma sve dok osobe o kojima smo pricali te pijane veceri ne znaju, sve je u redu... Ma nije strasno ni da saznaju... Ja ne krijem nista... Bar ne svesno... E kad smo se 'zarakijali' shvatio ja da imam mnogo toga podsvesnog

Nego, da ne privatizujemo mi previse temu?

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Zdravo
    ah, da, desilo mi se to, al tako me nesto tada bilo briga ........

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Meni to ne smeta. Ali, ja zapravo jos sa 100 metara mogu da provalim mega brus. Pa tako i znam sta mogu da ocekujem ...

Medjutim, mnogo intrigantnija mi je za komentar opaska da su muskarci nametnuli kriterijum velicine grudi. Mislim da se tu grdno varas. Mi muskarci, ovakvi kakvi smo, nemamo ni snage ni volje ni znanja da vama zenama namecemo kriterijume lepog izgleda. Svi kriterijumi lepog zenskog izgleda su zapravo zenski. Mi muskarci sve to posmatramo cutke, sa strane i prihvatamo onako kako nam se servira. Tek kasnije kad to postane medju zenama opste prihvacena stvar, onda se nesto busamo u grudi, komentarisemo i vrednujemo:
    "Seljanka, nije izdepilirala podlaktice !" (A do juce nije znao da se i to radi)
    ili
    "Glupaca, obukla obicne gacice, pa joj se iscrtavaju preko pantalona" (A to mu je do pre godinu dana bilo seksi i privlacno)
    ili nesto drugo, jednako glupo.
    Ljubi te Milojko.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Meni to ne smeta. Ali, ja zapravo jos sa 100 metara mogu da provalim mega brus. Pa tako i znam sta mogu da ocekujem ...

Medjutim, mnogo intrigantnija mi je za komentar opaska da su muskarci nametnuli kriterijum velicine grudi. Mislim da se tu grdno varas. Mi muskarci, ovakvi kakvi smo, nemamo ni snage ni volje ni znanja da vama zenama namecemo kriterijume lepog izgleda. Svi kriterijumi lepog zenskog izgleda su zapravo zenski. Mi muskarci sve to posmatramo cutke, sa strane i prihvatamo onako kako nam se servira. Tek kasnije kad to postane medju zenama opste prihvacena stvar, onda se nesto busamo u grudi, komentarisemo i vrednujemo:
    "Seljanka, nije izdepilirala podlaktice !" (A do juce nije znao da se i to radi)
    ili
    "Glupaca, obukla obicne gacice, pa joj se iscrtavaju preko pantalona" (A to mu je do pre godinu dana bilo seksi i privlacno)
    ili nesto drugo, jednako glupo.
    Ljubi te Milojko.
    e ovaj covek je genije...............

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

e ovaj covek je genije...
    Jesam li ti rekao koliko te volim ?

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    e ovaj covek je genije...
    Jesam li ti rekao koliko te volim ?
    jesi....................... ops: ops: :wink:

duma@bankerinter.net
    Guest

Podrazumevano

momentalno se razocaram,doduse ne obozavam ni prevelike grudi ali one koje su tvrde i ne prelivaju iz saka po meni su najbolje.
    P.S. Zato ako imas slicne opisu ja sam zainteresovan za njih!

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Citat Original postavio duma@bankerinter.net
    momentalno se razocaram,doduse ne obozavam ni prevelike grudi ali one koje su tvrde i ne prelivaju iz saka po meni su najbolje.
    P.S. Zato ako imas slicne opisu ja sam zainteresovan za njih!
    ..... ..... "prelivaju" ... o my goooood
    ko da pricamo o pudingu ...... 8)

gdjica
    Guest

Podrazumevano ha

hvala svima na iskrenosti,a i bas ste me nasmejali...znam da su zenske grudi citava filozofija ,i ocekivala sam otprilike ovakve odgovore ...a slazem se u vezi onog sala...dok vam se ne javim sa novim pitanjem u vezi dr dela tela,ljubim vas i uzivajte u zenskim grudima

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano Re: ha

hvala svima na iskrenosti,a i bas ste me nasmejali...znam da su zenske grudi citava filozofija ,i ocekivala sam otprilike ovakve odgovore ...a slazem se u vezi onog sala...dok vam se ne javim sa novim pitanjem u vezi dr dela tela,ljubim vas i uzivajte u zenskim grudima
    ... ma to ne moras ni da govoris 8)

mazzan
    Guest

To zavisi od muskarca, ne od grudi, meni recimo nije vazno dali su manje ili vece, pogotovo mi nije vazno dali nosi brus sa povecavanje i sl gluposti, Bitno je da je "natural" bez silikona i sl.

Guest

Bio bih razocaran zato sto izuzetno mnogo cenim osobe koje su se oslobodile kompleksa, i koje se ne stide sebe... Koje nemaju predrasuda i na koje drustvo ne moze negativno da utice... Znam da smo 'mi' nabili te komplekse zenama, ali trebaju one da znaju da nismo svi mi isti... I znam ja koliko su i muskarci osetljivi na pitanje duzine, ali to su sve predrasude i kompleksi, na koje se nikad nisam obazirao, niti cu ikad...

Doduse, ja bih sve ucinio da dragu mi osobu oslobodim kompleksa... Samo ovo pitanje pokazuje da se radi o nerealnom kompleksu, jer veruj mi, samo provokatori, kromanjonci, dinaroidi i ostale nerazvijene vrste homo-erektusa ce se javiti ovde i reci 'fuuuuuuj... ish u persun'... tako da je taj kompleks mnogo vise u vasim glavama... Ako mene neka osoba toliko zainteresuje da 'stignemo dotle' (jest' nije nesto, ali ipak se zna sta je logican nastavak price), sta god da joj 'fali' bi bilo irelevantno... niko nije savrsen!
    He he Incogmito, ulivas nadu da niste potpuno svi vi izumrli...Pozdrav lepo srocen tekst

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tuzno je sto muskarci mogu imaju vece od zenskih,a kada se kaze grudi uvek se misli na zene. ;D
    Hahahah

Slične teme

1. Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 26.07.2013., 00:55
  2. Grudi
    Autor gost133745 u forumu Žene
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 03.10.2008., 22:17
  3. opet, opet i opet Charli Braun...
    Autor crow u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 23:10