Auto i vozači

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Na drumu vlada haos . Sve je više sedih glava iza volana i često voze toliko sigurno da guše saobraćaj .
Prije 2 godine možda i više na jednom parkingu je tako jedan vozač usmrtio majku koja je iza sebe ostavila 7 -ero djece , vozač 85 godina zamijenio je kočnicu i gas.

Često se čuje da uđu i u suprotan smjer.

Posmatram dedu koji novine isključivo čita sa lupom I slova uveliča na veličinu jagode drugačije nemože pročitati . Ima pomagala u ušima da moze da čuje a kad hoda iskrivi se .hvali se kako sa svojim Audiom voza po gradu .

Po meni je to čisti egoisam i totalno neodgovorno u tim godinama biti aktivni vozač.

Šta vi mislite ?
 
Na drumu vlada haos . Sve je više sedih glava iza volana i često voze toliko sigurno da guše saobraćaj .
Prije 2 godine možda i više na jednom parkingu je tako jedan vozač usmrtio majku koja je iza sebe ostavila 7 -ero djece , vozač 85 godina zamijenio je kočnicu i gas.

Često se čuje da uđu i u suprotan smjer.

Posmatram dedu koji novine isključivo čita sa lupom I slova uveliča na veličinu jagode drugačije nemože pročitati . Ima pomagala u ušima da moze da čuje a kad hoda iskrivi se .hvali se kako sa svojim Audiom voza po gradu .

Po meni je to čisti egoisam i totalno neodgovorno u tim godinama biti aktivni vozač.

Šta vi mislite ?
lupas gluposti ,bolje da te zgazi gluv i corav penzos nego cakum pakum neizivljeni klinac,jel da?
 
Na drumu vlada haos . Sve je više sedih glava iza volana i često voze toliko sigurno da guše saobraćaj .
Prije 2 godine možda i više na jednom parkingu je tako jedan vozač usmrtio majku koja je iza sebe ostavila 7 -ero djece , vozač 85 godina zamijenio je kočnicu i gas.

Često se čuje da uđu i u suprotan smjer.

Posmatram dedu koji novine isključivo čita sa lupom I slova uveliča na veličinu jagode drugačije nemože pročitati . Ima pomagala u ušima da moze da čuje a kad hoda iskrivi se .hvali se kako sa svojim Audiom voza po gradu .

Po meni je to čisti egoisam i totalno neodgovorno u tim godinama biti aktivni vozač.

Šta vi mislite ?

mislim da svima preko 70 godina ne treba da se dozvoli upravljanje motornim vozilom...kakvi vanredni lekarski kakve pitchke materine
 
Dugo sam na cesti ali se ne sjećam da sam vidio nekog matorog da pravi problem u saobraćaju .
Daleko veći problem su mladi i bijesni šiljokurani kojima su očevi kupili kola i plaćaju im benzin .
 

Back
Top