МУП објавио документе у вези са Сашом Јанковићем

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
Колико сам схватио, јуче је рекао да је пиштољ добио од оца, у исказу полицији на лицу места каже да га је купио у "Застави" а касније прилаже документ којим га је добио у замену са неким ликом.

- - - - - - - - - -

Наравно, цела прича је веома интересантна, личи на "самоубиство из заседе"
 
zapisnik-velika-3.jpg


Posteno, pa uz zatvor. :lol:

_niemand_
 
Ovaj Jankovic bas stao na zulj ovim naprednim smradovima

Кад неко ко има сумњив пиштољ, пендрек , нунчаке,бомбу и двоглед у стану изазива толико поверење да га треба изабрати за повереника за целу Европу.

zapisnik-o-uv-velika-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ово није за обичан сендвич, ово је за "Foa gra" у "Клубу књижевника"!

Саша Јанковић је одавно продана душа, али вам је био симпатичан све док није кренуо на самог Господара. Сада је један од највећих серијских убица у историји.

Ја сам само за горчу кафу, све докле год се кидате између себе.
 
Мито, имаш ли ти пендрек и нунчаке у стану поред пиштоља?

Немам ништа од наведеног...... имао сам раније пиштољ и пошто се десила нека глупа ситуација да ми је неко ноћу око 03:00 лупао на врата викендице и хтео да провали врата али није успео а да је успео ја бих га убио на месту када сам сутрадан постао свестан тога да бих убио човека - ја сам отуђио пиштољ (испоставило се сутра да су тог лика белог Циганина јурили црни Цигани и да су га пошто није успео код мене да провали стигли и убили)....... јбг.........

п.с. имам само онај електро-шокер.......
 
Мито, имаш ли ти пендрек и нунчаке у стану поред пиштоља?

Позваше ли те у "Клуб књижевника"? Или су то твоји претпостављени себи наменили, а тебе потапшали по рамену?

- - - - - - - - - -

"Најбоље обожавам" када се издајници српства дохвате између себе, а ми ваљда треба да навијамо за једне или друге од њих. Да бирамо грану на коју ћемо да будемо обешени.

Лично навијам и за једне и друге, докле год су у конфликту.
 
Колико сам схватио, јуче је рекао да је пиштољ добио од оца, у исказу полицији на лицу места каже да га је купио у "Застави" а касније прилаже документ којим га је добио у замену са неким ликом.

- - - - - - - - - -

Наравно, цела прича је веома интересантна, личи на "самоубиство из заседе"

Ima MUP i priču o mladalačkim nestašlucima voljenog Premijera
Mada me zabole za oba - i za ovaj objavljeni i za zataškani
Razlozi za bol su čisto egzistencijalnog narodnog karaktera

- - - - - - - - - -

mada iz muškog ugla poštenije je imati pištolj u ruci nego metak u ljubi
što se dobija kada bi se oba izveštaja obelodanila i izvela fuzija

- - - - - - - - - -

Немам ништа од наведеног...... имао сам раније пиштољ и пошто се десила нека глупа ситуација да ми је неко ноћу око 03:00 лупао на врата викендице и хтео да провали врата али није успео а да је успео ја бих га убио на месту када сам сутрадан постао свестан тога да бих убио човека - ја сам отуђио пиштољ (испоставило се сутра да су тог лика белог Циганина јурили црни Цигани и да су га пошто није успео код мене да провали стигли и убили)....... јбг.........

п.с. имам само онај електро-шокер.......

to je za ribice u minićima
koje su se obukle (u nadi da nadju tupavog bogatuna) ali se predomislile (bila ekpia domaćih sa pivom ispred dragstora)...
 
ЧИМЕ СЕ СВЕ ПОЛИЦИЈА БАВИ...КАДА ЗАТРЕБА...:roll:

Nije ni Nemačka bolja ne boj se:

3. POLICIJA PRATILA NLO!

Neindentifikovan leteći objetak primećen je 6. januara u popodnevnim časovima iznad stadiona Fudbalskog kluba Verder iz Bremena, a da se nešto zaista čudno dešavalo potvrdila je i tamošnja policija.Nemački mediji prenose da su policajci pratili NLO helikopteromi patrolnim kolima, a sve je zabeleženo i video kamerom.

- - - - - - - - - -

au dokle svet došao...

9. SEKS SA VANZEMALJCEM!

Džez pevačica Pamela Stounbruk kaže da je imala strastvenu vezu sa reptilom ljubavnikom tokom tri godine.

"Moje prvo seksualno iskustvo sa vanzemaljcem bilo je potpuno nestvarno. Bilo je tako prijatno i snažno, a da ne bih suviše ulazila u detalje, reći ću da je veći od većine muškaraca. Ona je rekla da se probudila pored tri metra visokog vanzemaljca koji je izgledao "kao grčko božanstvo".

"Prvo sam pomislila da je reč o vrlo lucidnom snu. Međutim, seks je bio tako dobar, da sam znala da sam sa nekim bićem s druge planete. Sledeći put kad sam otvorila oči, on se transformisao u reptila sa kožom koja podseća na zmijsku. Tada sam shvatila da vodim ljubav sa vanzemaljcem koji menja oblik".

- - - - - - - - - -

mislim da imamo ozbiljnija posla od Saleta i Ace bez bedja...
ovi nam skidaju ribe...
 
Ljudi ajde da malo povucemo rucnu. Jankovic je dosmanlijska smradina. Ne mogu da budem na njegovoj strani samo sto se sada setio da pljune na SNS i to posle 3 godine kada mu je dupe postalo ugrozeno. I on je strani placenik. Tu je tacka.

Пази, ја у 99% ставова не подржавам тог Јанковића - али ово што раде СНС-овцЕ је испод сваког људског нивоа..... па јбт ОНИ СУ ГА БИРАЛИ У ПАРЛАМЕНТУ ------- па јбт..... ШТО ОНДА НИСУ ГЛЕДАЛИ ЊЕГОВУ БИОГРАФИЈУ НЕГО САДА КАДА ЈЕ ЊИХ "ОПАЛИО"...... то је проблем - ако тим џукцима данас ово прође сутра ће сваком од нас да раде такве ствари без пардона....... алооооооооо...........
 
Пази, ја у 99% ставова не подржавам тог Јанковића - али ово што раде СНС-овцЕ је испод сваког људског нивоа..... па јбт ОНИ СУ ГА БИРАЛИ У ПАРЛАМЕНТУ ------- па јбт..... ШТО ОНДА НИСУ ГЛЕДАЛИ ЊЕГОВУ БИОГРАФИЈУ НЕГО САДА КАДА ЈЕ ЊИХ "ОПАЛИО"...... то је проблем - ако тим џукцима данас ово прође сутра ће сваком од нас да раде такве ствари без пардона....... алооооооооо...........

e mito, ima još pazi

Domaćica Džejn Marfi tvrdi da se onesvestila kada je videla vanzemaljce pored svog kreveta. Probudila se u NLO i primetila da pored nje stoji neki humanoid.

"Pogledala sam u njegove velike crne oči i znala sam šta će se desiti. Bilo je kao san. Kada mi je prišao, primetila sam njegov miris, koji uopšte nije ljudski. Bio je to najbolji seks koji sam imala".

Kako je rekla autorima Karlu Nagaitisu i Filipu Mentlu, koji su prema njenom svedočanstvu napisali knjigu "Bez pristanka" (Without Consent), vanzemaljci su je vratili kući gde je ona primetila trag uboda na vratu. Ona veruje da su joj ubrizgali neku injekciju kada su je odveli sa zemlje.
 

Back
Top