Da li je ovo najveci smeker u Srbiji? Covek koji ima zvaku za svaku zenu.

Ovo je ili bru zli ili je sugenzi, ali ako bi morao da se kladim, kladio bih se da je alfa dominator sa monda nas forumas shugenzi!

Ako nije šugi, onda mu je šugi guru :lol:
Kakav vokabular...Dominator, napucajte se i sl :lol: da su devedesete pomisila bih da je neki dizelaš u pitanju :lol:
Zaista sam se potrudila da pročitam, nego od tih hvalospeva samom sebi nikada hebača. Pametan ne trabunja vazda o istom, nego dela na tom polju :zper:
Vrhunac mi je ono uokvireno, gde savetuje muškarce da u sexu ne dozvole nikada devojci da bude gore :zcepanje: kakav je to trip i kompleks, pardon-to je Momirov tajni recept za uspešan sex.
 
Konacno zena. Sa kojim delovima se slazes? Mene intresuje i to za pozu gore zasto pravi dominantan momak to ne sme da dopusti? I sta kazes za ostale savete? Imam problema sa nalazenjem devojke a njega svi poznaju i iako nema para sve uspeva.

Nešto posebno ne mogu da se složim sa osobom koja tupi guposti. Iz tog izmišljenog teksta vrcaju kompleksi. Msm još gore ako tekst nije izmišjen, jer verovatno ima takvih primeraka, ali super- ako je njima super.
Kako uopšte neko može biti pun samopuzdanja, a da navodi profesije žena-devojaka koje je kresao? Očigedno da nema samopuzdanja, jer leči se rečenicama da je laf ako je kresnuo neku profesorku, direktorku, neku elitu. Muškarce koji je tako preforsirani hebač (što postoji u praksi) ne unižava sebe na taj način.
Plus ne deli glupe savete koji pozu muškarac ne sme ni slučajno da praktikuje kako ne bi postao nikogović. Savet bi više trebao ići u pravcu da ne stavljaju sebi neke amove, već da praktikuju ono što žele.
Ustvari, grozim se kvazi psihića, koji misle da su neka viša instanca. Lepo je ako kara, ali nije po tome specifičan, zar ne? Specifičan je po otužnom slengu i strahu od toga da ga zaskoči devojka :lol:
 
Alter slazem se. Ali ovo oko poze u seksu. Zar nije u pravu? Vise puta sam cuo od tih "muskarcina" da ne smeju dati da ih zena zaskoci jer onda gube svoju muskost. Sta kazes ti na to?

User, to vec nema veze. Mnogi su se preporodili kad im je nesto kvrcnulo u glavi i promenili se potpuno. Ne kazem da nije kompleksas ali jbg ovi Novosadjani sto se dopisuju sa njim u mejl i devojke koje su spavale sa njim sve potvrdjuju posto pratim Mondo godinama.
 
Alter slazem se. Ali ovo oko poze u seksu. Zar nije u pravu? Vise puta sam cuo od tih "muskarcina" da ne smeju dati da ih zena zaskoci jer onda gube svoju muskost. Sta kazes ti na to?

User, to vec nema veze. Mnogi su se preporodili kad im je nesto kvrcnulo u glavi i promenili se potpuno. Ne kazem da nije kompleksas ali jbg ovi Novosadjani sto se dopisuju sa njim u mejl i devojke koje su spavale sa njim sve potvrdjuju posto pratim Mondo godinama.
Samo ti njih slušaj. Nećeš pogrešiti :lol:
 
Alter imam dosta godina pronasao sam se u onome 30+ a nemam srece sa devojkama odnosno ne ide mi. Zensko si jedina ovde izgleda pa mi kazi sta mislis o tome stvarno, sve skratis u jednu recenicu :D
Meni je fascinantno to sto lik stvarno postoji posto je ostavljao broj telefona, mejl itd i desetine devojaka tu potvrdjuje da su radili svasta. Zasto otkidaju na takve dominantne momke i one pune sebe? Ja nisam takav i pronasao sam se u onom dobrica, dobre sam naravi, nisam previse intresantan devojkama, nisam opasan, nisam glavni u drustvu itd.
 
Alter imam dosta godina pronasao sam se u onome 30+ a nemam srece sa devojkama odnosno ne ide mi. Zensko si jedina ovde izgleda pa mi kazi sta mislis o tome stvarno, sve skratis u jednu recenicu :D
Meni je fascinantno to sto lik stvarno postoji posto je ostavljao broj telefona, mejl itd i desetine devojaka tu potvrdjuje da su radili svasta. Zasto otkidaju na takve dominantne momke i one pune sebe? Ja nisam takav i pronasao sam se u onom dobrica, dobre sam naravi, nisam previse intresantan devojkama, nisam opasan, nisam glavni u drustvu itd.
Čini mi se da sam ti odgovorila.
Ako je preopširno, pročitaj neki drugi put :lol:
Kako ćeš mi napisati da sam preopširna, a onaj ,,Momirov" monolog objavljen u 10 tomova, kao intervju sa preCenikom.

- - - - - - - - - -

Po onome što znam iz medija, najveći šmeker je Vlada Mandić

:eek:
A, šta ti čitaš?:think:
 
Davnih devedesetih na trecem kanalu bila je emisija u kojoj su gostovali dva beogradska lika. Pripadali su nekom malom krugu muskaraca koji su se takmicili koliko ce zena da kresnu, Neverovatne cifre od preko 400 zena godisnje. Svaki ima tefter sa imenima, adresama, telefonima... tih zena. U to vreme nije bilo interneta, Monda... gde svako moze da dozivi svojih 5 minuta slave. Svakoj su morali licno da pridju na ulici, kaficu, restoranu...

I nisu spominjali teretanu i dominantnost. Doduse videlo se odmah da su pravi "igraci"
 
Pa Vlada Mandic moze da ima koju pozeli a ja ni jednu zasto ga ne bih slusao? Doduse on ima para a ja cepam drva za 20-30 hiljada. Nebitno. Ovaj Momir je sirotinja i fizikalac a i pored toga moze da ima svaku devojku koju pozeli. Navodno devojke vole da se osecaju inferiorno pored muskarca i samo ih to lozi, tako isto i u krevetu i ne sme da ona bude gore.
 

Back
Top