Trčao nag za prostitutkom koja mu je ukrala tašnu

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.268
TULUZ, 22. aprila 2015. (Beta-AFP) - Muškarac star 36 godina uhapšen je u sredu u Tuluzu dok je trčao nag ulicom za prostitutkom koja mu je ukrala tašnu iz jednog hotela, saopštila je policija na jugozapadu Francuske.

Scena se dogodila u sredu ujutro u 6 sati u železničkoj stanici u Tuluzu, navela je policija dodajući da se u početku mislilo da je reč o seksualnom napadu jer se nagi muškarac bacio na ženu kako bi joj oteo tašnu.

Uhapšeni je odmah rekao da je u pitanju kradja njegove tašne i da je zbog toga istrčao nag iz hotela.

"Žena koju ste pustili da ode je prostitutka koja mi je ukrala tašnu sa svim mojim dokumentima", rekao je neimenovani muškarac.

Policija je kasnije uhapsila ženu i pronašla tašnu u kojoj je bilo 500 evra.
 
Policija je kasnije uhapsila ženu i pronašla tašnu u kojoj je bilo 500 evra.

Naša policija bi ga vezala za kombi ko onog Bugarina i čekali šta dalje
U medjuvremenu bi prolaznici vadili mobilne da imaju selfi za fejsbuk
Kojih 500 evra? Samo tašnu našli...
A sad da platite kaznu što imate telo...

- - - - - - - - - -

Iskreno i ja bih trcao , doduse postoje nacini da u letu pokrijes golotinju..

prošlo je ono srednjovekovno vreme kad muškarci nisu trčali goli jer tada žene nisu znale šta muško ima...
zahvaljujući modernom internetu žene su saznale šta muško ima i mi možemo slobodno da trebujemo svojih 500 evra
 
trcci-go.jpg
TULUZ, 22. aprila 2015. (Beta-AFP) - Muškarac star 36 godina uhapšen je u sredu u Tuluzu dok je trčao nag ulicom za prostitutkom koja mu je ukrala tašnu iz jednog hotela, saopštila je policija na jugozapadu Francuske.

Scena se dogodila u sredu ujutro u 6 sati u železničkoj stanici u Tuluzu, navela je policija dodajući da se u početku mislilo da je reč o seksualnom napadu jer se nagi muškarac bacio na ženu kako bi joj oteo tašnu.

Uhapšeni je odmah rekao da je u pitanju kradja njegove tašne i da je zbog toga istrčao nag iz hotela.

"Žena koju ste pustili da ode je prostitutka koja mi je ukrala tašnu sa svim mojim dokumentima", rekao je neimenovani muškarac.

Policija je kasnije uhapsila ženu i pronašla tašnu u kojoj je bilo 500 evra.
A pazi murijake, kao inspektor Kluzo kad je ono napao zrtvu pljacke, a lopovima pomogao da pobegnu. :lol:
 

Back
Top