Problem sa FPS om MSI R9 270x 4gb v.

^|Wolf|^

Zainteresovan član
Poruka
248
Opis problema se nalazi ovde u Pogledajte prilog Video hardware problem.txt to mi je dao windows-ov Active Center i to izgleda
Screenshot_1.png
.
E sad ovako moje specifikacije se nalaze takodje u Pogledajte prilog TUFINSIDE-PC.txt
To je pocelo mnog ranije ali sam ja tek sad video da mi je windows registrovao taj problem. Naime graficka je super MSI R9 270x 4gb verzija. Racunar je naravno prikladan tome sto mozete videti gore u detaljnom opisu mog racunara. Ja konkretno imam problem sa igricom League of Legends. Nekad mi je fps veoma dobar od 250 do 320 a nekad je los( za dati racunar) od80do120. To je sve bez vertical synca a kada njega ukljucmi fps je lokovan na 60 i cak u teamfightu(Kada svih 10 heroja krenu da se tuku) ume da padne i na 50fps-a na neki kratak period doduse. Ja mislim da to ne bi trebalo tako da bude. Takodje driver mi
Screenshot_2.jpg
Updatovan na poslednju verziju naravno.HVala unapred.
 
Opis problema se nalazi ovde u Pogledajte prilog 350955 to mi je dao windows-ov Active Center i to izgleda Pogledajte prilog 350956.
E sad ovako moje specifikacije se nalaze takodje u Pogledajte prilog 350957
To je pocelo mnog ranije ali sam ja tek sad video da mi je windows registrovao taj problem. Naime graficka je super MSI R9 270x 4gb verzija. Racunar je naravno prikladan tome sto mozete videti gore u detaljnom opisu mog racunara. Ja konkretno imam problem sa igricom League of Legends. Nekad mi je fps veoma dobar od 250 do 320 a nekad je los( za dati racunar) od80do120. To je sve bez vertical synca a kada njega ukljucmi fps je lokovan na 60 i cak u teamfightu(Kada svih 10 heroja krenu da se tuku) ume da padne i na 50fps-a na neki kratak period doduse. Ja mislim da to ne bi trebalo tako da bude. Takodje driver mi Pogledajte prilog 350958 Updatovan na poslednju verziju naravno.HVala unapred.

ja ne znam koji je tvoj problem .ako je refresh rate tvog monitor 60 , mozes da imas fps i 5000000000 miliona i opet ces da vidis 60 fps ,jer je tvoj monitor jedino to u stanju da prikaze
 

Back
Top