sta sad slijedi

vispak:
kako je u Tuzli bona..banshee????
zayebavaj slobodno,vec sam ti rekla da to nisam ja.
a u tuzli ne znam kako je.niti sam bila,niti imam nameru...kao sto nemam nameru ni da krocim u tvoju drzavu i tvoj kraj...dovoljno mi je sto sam na sve strane okruzena tvojim sunarodnicima (kako ti bese volis da kazes,bosnjaci? ) i njihovim lepim manirima.jeste da ne volim da generalizujem ali sve vise mi se stvara taj odbojni stav svaki put kad vidim pojedince kako divljaju po beogradu ko sa lanca pusteni.
i **** off od mene vec jednom sa tvojim glupim tripovima i idejama. :roll:
 
Banshee:
zayebavaj slobodno,vec sam ti rekla da to nisam ja.
a u tuzli ne znam kako je.niti sam bila,niti imam nameru...kao sto nemam nameru ni da krocim u tvoju drzavu i tvoj kraj...dovoljno mi je sto sam na sve strane okruzena tvojim sunarodnicima (kako ti bese volis da kazes,bosnjaci? ) i njihovim lepim manirima.jeste da ne volim da generalizujem ali sve vise mi se stvara taj odbojni stav svaki put kad vidim pojedince kako divljaju po beogradu ko sa lanca pusteni.
i **** off od mene vec jednom sa tvojim glupim tripovima i idejama. :roll:
aaaa!!!sram da ga bude ko ti ukrade..nik..nick..banshee..cista slucajnost,je li bogati,tvog..sad kad si provaljena a tamo na bihforumu.zaris i palis.
drugo,to nijesu moji sto divljaju po bejogradu,to su tvoji i nemoj da ih poturas meni,banshee..spy-unko..
 

Back
Top