Super muve

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
Trco vezbo u kosutnjaku i odjednom vidim sletela mi malecna muva tipa 2-3mm i ja je uhvatim sa dva prsta i bacim, nastavim da radim propadanja kad ono pogledam kapljica krvi mi tu gde je bila....

posle pola sata sat
Pogledajte prilog 350938

i evo nestalo mi posle nedelju dana al mi ostalo ko krasta u sredini to ce valjda da nestane isto inace capile su me i po nogama
 
Trco vezbo u kosutnjaku i odjednom vidim sletela mi malecna muva tipa 2-3mm i ja je uhvatim sa dva prsta i bacim, nastavim da radim propadanja kad ono pogledam kapljica krvi mi tu gde je bila....

posle pola sata sat
Pogledajte prilog 350938

i evo nestalo mi posle nedelju dana al mi ostalo ko krasta u sredini to ce valjda da nestane isto inace capile su me i po nogama

kud te ne ujedose vislje :aha:
 
To su po svoj prilici "Klintonke" kako je meni rekao dermatolog.
Crne muve nešto krupnije od ovih naših šumskih koje ti se konstantno vrzmaju oko očiju.

Ujedaju za kožu slično običnoj kućnoj muvi. Napadaju u manjim rojevima i ostavljaju kružne crvene pečate na koži, koji ne nestaju baš tako brzo.

Ja sam izbrojao tridesetak ujeda na licu i rukama. Pitam doktora, da nisam postao alergičan, ili da mi nije imunitet u deficitu?
Ujedalo me je sve i svašta, ( po desetak pčela odjednom, ose, bumbari, čak 3 stršljena za glavu odjednom) ali mi crvenilo nikada nije trajalo duže od 2-3 dana.

Ne, kaže on meni, ti si izuzetno dobro prošao, mnogi bi sa toliko ujeda ostali u bolnici.
Ostao sam bez teksta.

Čim je ovog insekta nazvao Klintonka, verujem da je neka GMO vrsta koju su nam Bilovi Milosrdni anđeli prosuli po Srbiji 1999 -te.
Guglao sam po internetu i pronašao da se ovaj insekt prvi put pojavio u Evropi 1998 god.

Uglavnom je se treba čuvati, naročito osobe koje su sklone alergijama. Ishod može biti fatalan.
 
kud te ne ujedose vislje :aha:
Sto vislje? ovo je Ruka ne Noga ako si mislio nesto bezobrazno

a sta tie weegrl:think:
Odgovorio sam vam vec "pozajmio sam akaunt da bi okacio ovo cudo"
Zanci nije moj akaunt sa koga postujem nego mi je jedna osoba dala svoj username password da okacim neznam sta je tu komplikovano

Zato sto je to put sirenja infekcije. Ako se ne smiruje trebalo da bi da posetis lekara.
Ma nestalo mi je posle 2-3 dana pa mi je jedan dan bilo crveno malo svuda kad sam namazao hepalpan pa se smaljivalo i sad nemam vise nista sem sto mi je tu gde me je ujla ostalo malo retardirana koza
 
Poslednja izmena:

Back
Top