Cvijanović na strani SNS-a

Dobri Vilaš

Primećen član
Poruka
969
Vučić sve više oko sebe okuplja viđenije novinare i analitičare. Jedan od poslednjih pristalica SNS politike je Željko Cvijanović a koji je do juče bio redovni kritičar Vlade i njenih poteza. Šta se to promenilo pa da ovaj viđeni novinar i analitičar stane na stranu SNSa? Čak štaviše, on se okreće protiv DSSa i SRI čiji je bio savetnik.

http://www.standard.rs/politika/31508-туђа-шоља-чаја-или-шта-дсс-мора-да-разуме

Ovde je i odgovor Maršičanina Cvijanoviću:

http://www.standard.rs/politika/31519-ко-кува-чај
 
Мрзи ме да читам те спинове, а овај баш воли да се распише. Занимљиво је да има људи који су тврди патриоти а подржавају ове на власти зато што се плаше да би ови НВО болесници и ДС олош могао да се докопа власти и зато ћуте. Баш се плаше.
 
Мрзи ме да читам те спинове, а овај баш воли да се распише. Занимљиво је да има људи који су тврди патриоти а подржавају ове на власти зато што се плаше да би ови НВО болесници и ДС олош могао да се докопа власти и зато ћуте. Баш се плаше.

Није то Маре, у питању.

Недостатак интелектуалног интегритета, срце зеца, по кој шушка, аплауз од страног дипломате и ето ти сваког на страни власти. Једноставније је, немаш бриге, све ти иде како треба...

Данашња политика власти се ни у чему не разликује од разних НВО и осталих НАТО инсталација у држави. Па знамо добро како су и они инсталирани...
 
Мојне ми Маршићанина, лик је ретко одвратан.

He, he, pa ne biramo ga za mis.

- - - - - - - - - -

Није то Маре, у питању.

Недостатак интелектуалног интегритета, срце зеца, по кој шушка, аплауз од страног дипломате и ето ти сваког на страни власти. Једноставније је, немаш бриге, све ти иде како треба...

Данашња политика власти се ни у чему не разликује од разних НВО и осталих НАТО инсталација у држави. Па знамо добро како су и они инсталирани...

u redu je da se promeni mišljenje, ali ne ovako drastično i ne bez valjanog razloga. Pretpostavljam da si naveo dobre razloge.
Šteta, znao je pponekada nešto smisleno da napiše.
 
Приметићете да Запад игра савршену игру, тактиком тројанских коња. Слабије упућен гледалац, грађанин, никада не би приметио неке појаве и нагле промене које праве корисни идиоти. Ево и ја сам се пре неког времена зачудио за Лазанског, али оних неколико емисија о хеликоптеру открило је много тога. Цвијановић ми је увек био сумњив. Сад се и то потврдило. О анђелковићу и Радуну, не бих ни трошио речи.

Даље, погледајмо развојни пут, на пример Дрецуна, па Мартиновића, па Шормаза, на пример. Ове највеће носиоце промене свести, такође нећу да истичем.

На локалу је то још масовније.

Сви ти ликови, или су инструисани директно са запада или преко домаћих ,,просвећених" снага. И, шта онда добијемо? Добијемо то да је окупација тотална, и да они који ,,играју" опозицију, нису ништа друго до вешто навођени глумци, као у Домановићевој сатири. Када је ситуација тако наопака и болесна, онда је све могуће. Онда истина постаје лаж, а искривљено огледало делује на масе, дајући искривљену слику и о другима и о њима самима.
 
Приметићете да Запад игра савршену игру, тактиком тројанских коња. Слабије упућен гледалац, грађанин, никада не би приметио неке појаве и нагле промене које праве корисни идиоти. Ево и ја сам се пре неког времена зачудио за Лазанског, али оних неколико емисија о хеликоптеру открило је много тога. Цвијановић ми је увек био сумњив. Сад се и то потврдило. О анђелковићу и Радуну, не бих ни трошио речи.

Даље, погледајмо развојни пут, на пример Дрецуна, па Мартиновића, па Шормаза, на пример. Ове највеће носиоце промене свести, такође нећу да истичем.

На локалу је то још масовније.

Сви ти ликови, или су инструисани директно са запада или преко домаћих ,,просвећених" снага. И, шта онда добијемо? Добијемо то да је окупација тотална, и да они који ,,играју" опозицију, нису ништа друго до вешто навођени глумци, као у Домановићевој сатири. Када је ситуација тако наопака и болесна, онда је све могуће. Онда истина постаје лаж, а искривљено огледало делује на масе, дајући искривљену слику и о другима и о њима самима.

U pravu si. Baš Lazanski je bio ono kao cool tip. A onda se samo usmrdeo i to na naše oči. Martinovićeva transformacija mi je nešto najodvratnije što pamtim da sam video. Kakve i kolike cifre su u pitanju, ko zna.
Ali da smo nadrljali jesmo. Svako ko se istakne, oni ga jednostavno kupe.
 
u redu je da se promeni mišljenje, ali ne ovako drastično i ne bez valjanog razloga. Pretpostavljam da si naveo dobre razloge.
Šteta, znao je pponekada nešto smisleno da napiše.

Тачно је да је промена мишљења најнормалнија ствар на свету. Али, промена мишљења јесте последица процеса сазревања. То сазревање је дуготрајан процес, и њиме се, наравно, не може урушити фундус, него мишљење може само да добија неке благо нове квалитете, али се у нормалном начину сазревања, основа никад не губи. То је темељ и ако изгубиш темељ, кућа се урушава. Дакле, драстичне, муњевите промене мишљења могуће је извести само код човека који полуди, па изгуби ту неку психолошки схваћену целину.

У осталим случајевима којим ми сведочимо, на политичкој сцени, нема правог сазревања и постепене промене мишљења, јер је она на такав начин незамислива нормалном човеку. Ту може постоји само глуматање због неких екстерних услова(интерес, уцена, претња) ии да си једноставно пола живота глумио, односно ,,спавао" како би то рекли у обавештајним круговима и онда се активирао као носилац нових идеја и процеса.
 
Izgleda da je Vučićeva promocija promene svesti, donela blic rezultate.
Strašno je to, da sve ono što bi trebalo da bude inteligencija, da je to najspremnije na prostituciju svake vrste. A kako ovom narodu da bude boljle, kada su nam "najbolji" krš i lom.
Pročitajte ovaj tekst. Evo kako su se prodavale drtine iz SANU.
http://srpskaakcija.com/2014-04-12-22-33-52/1446-s-nu-r-c-n-vi-lis-3-h-din-sun-vr-i-s-nu

Када дође овакво време, деградира и црква и школство и здравство и сану и све.

али, пази, то је била дугорочна стратегија запада коју он ради пре свега приватизацијом националног блага. Слоба није, дао, ево вам милосрдни. И, онда је почело руинирање српске државе са свим пропратним нуспојавама. Финализација тоталне пропасти српске државе долази нам продајом ПКБ, ЕПС и Телеком. То ће бити тачка на и, те више нећемо у свом власништву имати нити једно национално благо.

Либерално капиталистичка формула са транснационалним компанијама већ нас је учинила робовима у сопственој земљи. Када се прода и ово што је остало, окупација ће затворити круг.
 
Vučić sve više oko sebe okuplja viđenije novinare i analitičare. Jedan od poslednjih pristalica SNS politike je Željko Cvijanović a koji je do juče bio redovni kritičar Vlade i njenih poteza. Šta se to promenilo pa da ovaj viđeni novinar i analitičar stane na stranu SNSa? Čak štaviše, on se okreće protiv DSSa i SRI čiji je bio savetnik.

http://www.standard.rs/politika/31508-туђа-шоља-чаја-или-шта-дсс-мора-да-разуме

Ovde je i odgovor Maršičanina Cvijanoviću:

http://www.standard.rs/politika/31519-ко-кува-чај

Progledao čovek. :)
 
Vučić sve više oko sebe okuplja viđenije novinare i analitičare. Jedan od poslednjih pristalica SNS politike je Željko Cvijanović a koji je do juče bio redovni kritičar Vlade i njenih poteza. Šta se to promenilo pa da ovaj viđeni novinar i analitičar stane na stranu SNSa? Čak štaviše, on se okreće protiv DSSa i SRI čiji je bio savetnik.

http://www.standard.rs/politika/31508-туђа-шоља-чаја-или-шта-дсс-мора-да-разуме

Ovde je i odgovor Maršičanina Cvijanoviću:

http://www.standard.rs/politika/31519-ко-кува-чај

Промијенио је свјест.:mrgreen: Нови нараштаји за свјетлу будућност.
 
Koga pitaš?
Evo ima i odgovor Maršićanina Cvijanoviću, iz čega je još jasnije da se radi o sukobu.

http://www.standard.rs/politika/31519-ко-кува-чај

Nego čudno je da se čovek, eto tako, iz čista mira, doseti da on podržava tu politiku, a pre toga je godinama kritikuje.

01.05.2012.

Цвијановић је и члан снс-а, зар не? Мада и да није званично, довољно је што је члан њиховог маркетиншког тима и аутор и водитељ политичких емисије на напредњачкој Свет инфо ТВ.

http://forum.krstarica.com/showthre...i-Nikolića?p=21492741&viewfull=1#post21492741
 
Ne vidim čemu čudjenje , imamo tu čitav niz likova sa javne scene koji su srpski nacionalisti po ubedjenju , al im je najbitnije svoje dupe i pare , Cvijanović , Drecun , Antić , Ljuši,Lazanski , Radun ,Andjelković , Vučela i cela ta Pečat ekipa,one budale iz Treće Srbije ... i još brdo sličnih pojava koji su u vreme žutog režima u svojim nastupima žestoko sprovodili istagu poturica i izdajnika ,prizivali narodne revoliucije i preke sudove za izdajnike. A onda kada je došao SNS koji čini iste ili čak i gore stvari u toj tzv. nacionalnoj politici , oni su zarad lukrativnih funkcija i poslova naglo zaćutali ,ili pokušavaju da opravdaju SNS izdaju koja je suštinski mnogo dalje otišla od žute za koju su tvrdili da je najgora u istoriji . Cvijanović je jedan od najtipičnijih primera .
 
Ne vidim čemu čudjenje , imamo tu čitav niz likova sa javne scene koji su srpski nacionalisti po ubedjenju , al im je najbitnije svoje dupe i pare , Cvijanović , Drecun , Antić , Ljuši,Lazanski , Radun ,Andjelković , Vučela i cela ta Pečat ekipa,one budale iz Treće Srbije ... i još brdo sličnih pojava koji su u vreme žutog režima u svojim nastupima žestoko sprovodili istagu poturica i izdajnika ,prizivali narodne revoliucije i preke sudove za izdajnike. A onda kada je došao SNS koji čini iste ili čak i gore stvari u toj tzv. nacionalnoj politici , oni su zarad lukrativnih funkcija i poslova naglo zaćutali ,ili pokušavaju da opravdaju SNS izdaju koja je suštinski mnogo dalje otišla od žute za koju su tvrdili da je najgora u istoriji . Cvijanović je jedan od najtipičnijih primera .

Istina je da su mnogo gori od žute ekipe, mada je to onda izgledalo nemoguće. Bogami ovo miriše na tešku propast Srbije, jer ako su nam nacionalisti ovakve prostitutke, šta li tek očekivati od drugih. Ili su ovi ipak najgori?
 
Proctah polemiku Cvijanovica i Marsicanina i ne videh nista strasno. U nekim stvarima se razmisljanje Cvjanovica moze razumeti. Makar ja sam shvatio da on gleda na glasace SNS a ne na SNS kao one kojima se treba pribliziti. Ja to sve vreme ovde pisem. Najveci broj glasaca SNS (i SPS) su patriote koje zbog medijskog spina misle da su i partije za koje su glasali to isto ali da moraju malo da budu "mudri". Osvecivanje takvih glasaca bi morao biti prioritet DSS (i SRS i Dveri) i ako je sve usmereno ka tome onda se slazem sa Cvijanovicem. Sa druge strane, slazem se i sa Marsicaninom da to ne podrazumeva da se na greske koje cini vlast a koje napadaju ovi otvoren NATO zastupnici (DS, LDP, i brojne NVO sa spiska Sorosa) zmuri samo zato sto ih i oni napadaju.
 
Proctah polemiku Cvijanovica i Marsicanina i ne videh nista strasno. U nekim stvarima se razmisljanje Cvjanovica moze razumeti. Makar ja sam shvatio da on gleda na glasace SNS a ne na SNS kao one kojima se treba pribliziti. Ja to sve vreme ovde pisem. Najveci broj glasaca SNS (i SPS) su patriote koje zbog medijskog spina misle da su i partije za koje su glasali to isto ali da moraju malo da budu "mudri". Osvecivanje takvih glasaca bi morao biti prioritet DSS (i SRS i Dveri) i ako je sve usmereno ka tome onda se slazem sa Cvijanovicem. Sa druge strane, slazem se i sa Marsicaninom da to ne podrazumeva da se na greske koje cini vlast a koje napadaju ovi otvoren NATO zastupnici (DS, LDP, i brojne NVO sa spiska Sorosa) zmuri samo zato sto ih i oni napadaju.
Glasači SNS-a nemaju nikakvu idelogiju osim da oni ili neko njima blizak dobije radno mesto ili ne ku drugu indirektnu privilegiju , makar i smetlara ili konduktera u gsp za 20-30 iljada (takvih je i najviše ) i tu se svaka priča o istima završava,kakva Evropa , Rusija , NATO ,Kosovo ,EU...nemojmo biti smešni .
 

Back
Top