Golddigerke

CrnaRuka

Početnik
Banovan
Poruka
43
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...

Vole lovu, ali nece da se pomuce da zarade. Nista bolji nisu ni oni od kojih su se iste ovajdile.

- - - - - - - - - -

Stavila pasulj, legla, ustala posle sat, dolila casu vose, legla opet.

hahahaha
 
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...

E super kad znas sta je u glavi zenama...:lol:
 
...to sta je njima u glavi mi je jasno Ali sta je u glavi onima iz kojih naglavacke ni pet dinara ne moze da ispadne a koji su btw u najboljim godinama a trose vreme na analizu svetskog dzet seta to vala ne znam...
 
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...

zasto postavljas ovako glupa pitanja??
kako sta im je u glavama?
novac i sve sto on sobom nosi
isto kao i muskarcima koji zele novac
ovo je samo jos jedan nacin na koji se moze doci do njega i zahteva mukotrpan rad, nas kao i da su kupile celicanu i razradjuju je
 
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...

Šta im je u glavi :lol:

Pa ništa bitno, to su ti one hladne, proračunate, emocija bez (a to što se ebu kao štuke nema veze sa emocijama, naravno :mrgreen:). Čini mi se da se najviše plaše da budu same, i tu opet ne mislim ni na želju za prisutvom partnera, dece, porodice, već tu radi glad za pažnjom koju će im kompletno društvo msm narod pružiti. A imaš i one što su bukvalno gladne, pa kao sumanute beže od toga, ne želeći nikada više da se vrate u prošlost. Obično tu jednu želju za novcem i moći koju novac nosi prenose na decu, msm sve što žele je da im pruže taj novac i to opet ne iz ljubavi već sebe radi, da ne bi gledale prošlosti u lice. Nema tu lj od ljubavi, al znaju neke upakovati pa prodavati posle razne priče (bukvalno :mrgreen:). Sve u svemu emocionalno osakaćena bića. Saučešće muževima i potomcima koji će, malo je verovatno al ajde za svaki slučaj :lol: biti sušta suprotnost ovoj olupini nakićenoj raznoraznim kompleksima.
 
Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
dakle ne mislim na sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...

A zasto je nemoguce da se one zaista zaljube u te muskarce? Bilo da su sami dosli do bogatstva ili odrzavaju nasledjeno (znam neke koji bi koliko god da im das opet sve procerdali za tri dana i ostali na prosjackom stapu) zar je tako tesko poverovati da imaju prave kvalitete kojim su ih privukli. Balansiraju u poslovima, funkcionisu sa raznim ljudima, a kao nisu sposobni da stvarno osvoje i sarmiraju jednu zenu :roll:
To mi je slicno kao ono lepa i glupa. Cim je lepa ne moze biti i pametna. Kako se usudjuje da osim pojave ima jos neki kvalitet!?! Tako i ovo... Ako imaju novac odmah se polazi od toga da su za ostalo osakaceni i uskraceni za prave emocije. Za moj pojam previse ogranicen stav. Mislim, ako pretpostavimo da se radi o normalnim, muskarcima kojima novac nije pomutio razum da ne znaju sta ce pa se izivljavaju. To je druga prica...
Pre bih se pitala sta je u glavi zene koja trpi svasta, jer joj je ispod casti (smejati se ili plakati?) da se u svoje selo vrati autobusom umesto limuzinom u kojoj je otisla, tj. kojom je odvedena.
 

Back
Top