Golddigerke
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Golddigerke

Početnik
    Učlanjen
    17.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Golddigerke

Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
    dakle ne mislim na sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
    Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...
    Poslednji put ažurirao/la Nina : 21.04.2015. u 20:29

Veoma poznat latisa (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    303

Podrazumevano Re: Golddigerke

Stavila pasulj, legla, ustala posle sat, dolila casu vose, legla opet.

Domaćin sokvisnja (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    276

Citat Original postavio CrnaRuka Pogledaj poruku
    Šta je u glavi ženama koje ISKLJUČIVO teže da se bogato udaju i da žive neku svoju ideju luskuza i bajke?
    dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
    Primeri: Sara Ferguson, Ivana Tramp, En Nikol Smit, Sandra Meljičenko, Elena Karaman Karić...
    Vole lovu, ali nece da se pomuce da zarade. Nista bolji nisu ni oni od kojih su se iste ovajdile.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio latisa Pogledaj poruku
    hahahaha
    "Yo soy rubia por fuera y por dentro” - La Chiqui

Buduća legenda smokva (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4654

Citat Original postavio latisa Pogledaj poruku
    ti se se bas bogato udala
    ako mracis,mracno je,ako sijas,sjajno je

Poznat
    Učlanjen
    01.07.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dakle ne mislim na raznorazne kurrvetine, sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
    E super kad znas sta je u glavi zenama...

Veoma poznat **Freya** (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

...to sta je njima u glavi mi je jasno Ali sta je u glavi onima iz kojih naglavacke ni pet dinara ne moze da ispadne a koji su btw u najboljim godinama a trose vreme na analizu svetskog dzet seta to vala ne znam...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1652

bleki jel ti to oces da im se pridruzis
    ........
    to ti je bre posao ko i svaki drugi, mora da se zalegne da se zaradi, postuj tudji rad i muku
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

A one ne mogu da se zaljube u te muskarce?

Covek koji je vise video I iskusio mahom nije bas gadno drustvo

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2252

Ne znam. Bas sam se potresla
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6088

cackaju nos?
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

zasto postavljas ovako glupa pitanja??
    kako sta im je u glavama?
    novac i sve sto on sobom nosi
    isto kao i muskarcima koji zele novac
    ovo je samo jos jedan nacin na koji se moze doci do njega i zahteva mukotrpan rad, nas kao i da su kupile celicanu i razradjuju je

Veoma poznat xella (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3058

Šta im je u glavi

Pa ništa bitno, to su ti one hladne, proračunate, emocija bez (a to što se ebu kao štuke nema veze sa emocijama, naravno ). Čini mi se da se najviše plaše da budu same, i tu opet ne mislim ni na želju za prisutvom partnera, dece, porodice, već tu radi glad za pažnjom koju će im kompletno društvo msm narod pružiti. A imaš i one što su bukvalno gladne, pa kao sumanute beže od toga, ne želeći nikada više da se vrate u prošlost. Obično tu jednu želju za novcem i moći koju novac nosi prenose na decu, msm sve što žele je da im pruže taj novac i to opet ne iz ljubavi već sebe radi, da ne bi gledale prošlosti u lice. Nema tu lj od ljubavi, al znaju neke upakovati pa prodavati posle razne priče (bukvalno ). Sve u svemu emocionalno osakaćena bića. Saučešće muževima i potomcima koji će, malo je verovatno al ajde za svaki slučaj biti sušta suprotnost ovoj olupini nakićenoj raznoraznim kompleksima.

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1652

ma di je to zlato...da ga prodamo
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1468

...more Ivana Tramp je zena koja je imala petlju...petlju koju retko ko ima...

86bogomoljka nije na forumu
    Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivljati.
    Elita 86bogomoljka (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2305

dakle ne mislim na sponzoruše koje zavise od dobre volje sponzora, seoske udavače i slično već one koje ozbiljno teže sticanju bogatstva, statusa i moći ISKLJUČIVO preko muškaraca. Dakle udati se, imati socijalnu pravnu i materijalnu sigurnost, živeti bogato, pa kad isisaš jednog pređi na sledećeg itd...
    A zasto je nemoguce da se one zaista zaljube u te muskarce? Bilo da su sami dosli do bogatstva ili odrzavaju nasledjeno (znam neke koji bi koliko god da im das opet sve procerdali za tri dana i ostali na prosjackom stapu) zar je tako tesko poverovati da imaju prave kvalitete kojim su ih privukli. Balansiraju u poslovima, funkcionisu sa raznim ljudima, a kao nisu sposobni da stvarno osvoje i sarmiraju jednu zenu
    To mi je slicno kao ono lepa i glupa. Cim je lepa ne moze biti i pametna. Kako se usudjuje da osim pojave ima jos neki kvalitet!?! Tako i ovo... Ako imaju novac odmah se polazi od toga da su za ostalo osakaceni i uskraceni za prave emocije. Za moj pojam previse ogranicen stav. Mislim, ako pretpostavimo da se radi o normalnim, muskarcima kojima novac nije pomutio razum da ne znaju sta ce pa se izivljavaju. To je druga prica...
    Pre bih se pitala sta je u glavi zene koja trpi svasta, jer joj je ispod casti (smejati se ili plakati?) da se u svoje selo vrati autobusom umesto limuzinom u kojoj je otisla, tj. kojom je odvedena.
    Neko na vratima zvoni. Traze me...
    Sta vredi i da otvaram kada nisam tu!?!
    Ko zna gde sam ja...

Elita Boki (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3508

Citat Original postavio sokvisnja Pogledaj poruku
    Vole lovu, ali nece da se pomuce da zarade. Nista bolji nisu ni oni od kojih su se iste ovajdile.
    Ne razumijem izjavu?
    Kako ovo mislis?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    ma di je to zlato...da ga prodamo
    Moramo pitati Seve de je ...ona je majstor za tu sljaku ...
    Људску глупост треба кажњавати најстрожом казном - Јован Дучић

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio **Freya** Pogledaj poruku
    ...more Ivana Tramp je zena koja je imala petlju...petlju koju retko ko ima...
    kokosh

- - - - - - - - - -

mislim sta reci o zeni od donalda trampa, covjek bolesnik, nekad kad te citam, pravo se zapitam kakva si ti to osoba. mislim cudna si, al nekad baaaas pretjeras

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •