Kog kandidata smatrate ozbiljnim za brak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
46.319
Onog koji je imao jednu dve, neuspele veze,ili ni jednu ;ili onog koji je imao 15-20?

Vazi i za muskarce i zene.

U globalu ja utoliko ozbiljnije smatram kandidatkinju sto je manje imala veza.Dakle najozbiljnije shvatam devojku bez iskustva.
Zenu sa 15-20 neuspelih veza u startu uopste ne shvatam ozbiljno.
Tesko da je to zena za u kucu, tim pre ako se skolovala po strip tiz barovima i zadimljenim kafancinama.

Takva da mi palamudi o braku i porodici - ne dolazi u obzir!
Pokajnice mogu samo da slusaju a ne da drze predavanje.Pa tek kad se dokazu u svom pokajanju onda mogu da daju svoje misljenje.
 
Poslednja izmena:
Onog koji je imao jednu dve, neuspele veze,ili ni jednu ;ili onog koji je imao 15-20?

Vazi i za muskarce i zene.

U globalu ja utoliko ozbiljnije smatram kandidatkinju sto je manje imala veza.Dakle najozbiljnije shvatam devojku bez iskustva.
Zenu sa 15-20 neuspelih veza u startu uopste ne shvatam ozbiljno.
Tesko da je to zena za u kucu, tim pre ako se skolovala po strip tiz barovima i zadimljenim kafancinama.

Takva da mi palamudi o braku i porodici - ne dolazi u obzir!
Pokajnice mogu samo da slusaju a ne da drze predavanje.Pa tek kad se dokazu u svom pokajanju onda mogu da daju svoje misljenje.

Ali pokajnice :zcepanje:

Dobar kandidat je onaj ko ima slicne poglede na zivot kao ti i na slican nacin vidi instituciju braka u trenutku kada ste se sreli...sta je prethodilo tome i nije mnogo bitno osim ako se ne radi o ekstremima.
 
Onog koji je imao jednu dve, neuspele veze,ili ni jednu ;ili onog koji je imao 15-20?

Vazi i za muskarce i zene.

U globalu ja utoliko ozbiljnije smatram kandidatkinju sto je manje imala veza.Dakle najozbiljnije shvatam devojku bez iskustva.
Zenu sa 15-20 neuspelih veza u startu uopste ne shvatam ozbiljno.
Tesko da je to zena za u kucu, tim pre ako se skolovala po strip tiz barovima i zadimljenim kafancinama.

Takva da mi palamudi o braku i porodici - ne dolazi u obzir!
Pokajnice mogu samo da slusaju a ne da drze predavanje.Pa tek kad se dokazu u svom pokajanju onda mogu da daju svoje misljenje.
Onog ko mi odgovara kao covek... izmedju nogu ne gledam nikoga, ne degradiram tako ni sebe ni njega...
 
Кандидат за брак је мушкарац који те је видео и болесну и уплакану и бесну и ружну и ипак остао поред тебе.

meni se o desilo u trenu
sline mi idu na nos, oči suze kolko je navalio
bes me obuzeo čekajući ga da svrši, ružnoža mi je dnevni autfit.
brak nije pominjao.
stoka, jelda?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top