TDI

minon

Legenda
Poruka
59.497
'Žene tokom jednog dana u proseku izgovore oko 20.000 reči, dok muškarci "potroše" svega 7.000.'

...čitam malopre komentare na ovaj text... a siguran sam da forumaši mogu da budu mnogo originalniji...:lol:
 
'Žene tokom jednog dana u proseku izgovore oko 20.000 reči, dok muškarci "potroše" svega 7.000.'

...čitam malopre komentare na ovaj text... a siguran sam da forumaši mogu da budu mnogo originalniji...:lol:

Nisi dobro shvatio.
Muškarci više brbljaju od žena, ali im je fond reči 7 000, dok je leksički fond žena 20 000.
Dakle, ne govori se o kvantitetu, već o kvalitetu leksike u korist žena.
 
E pa hebiga, ja trtljam bar 20 puta manje od vecine muskaraca koje sam srela, nesto ne bih rekla da je tako. I cemu tolike generalizacije svega i svacega?
 
Nisi dobro shvatio.
Muškarci više brbljaju od žena, ali im je fond reči 7 000, dok je leksički fond žena 20 000.
Dakle, ne govori se o kvantitetu, već o kvalitetu leksike u korist žena.

Slaga ni da trepnes!

Pre bi se reklo obrnuto, da u tih 7000 reci stoji veci leksicki fond nego u 20 000 reci iz turskih serija.

Cuj leksicki fond zena 20 000 reci! Imas li blage veze o tome sta si odvalila?
 
Dvaes` ilade je malo ,covece...:lol:

a da to istrazivanje nije tacno, dokaz ti je premijer Srbije..svaki dan na po dva tri mesta po par sati pricanja ..pa ti vidi..:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
E pa hebiga, ja trtljam bar 20 puta manje od vecine muskaraca koje sam srela, nesto ne bih rekla da je tako. I cemu tolike generalizacije svega i svacega?

Upravo tako, nema mesta tim uopstavanjima, recimo ja brbljam znatno vise od zene, cak mi zbog toga i ljubavni zivot trpi, treba me ucutkivati pre, za vreme i nakon seksa, od mene se ne moze doci do reci, bla, bla, bla, samo meljem, usta ne zatvaram.
 

Back
Top