Mail adresa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Kolko mail adresa imate ?

Imam dvije jedna je real (ime prezime) jedna je no real za bezvezna dopisivanja i što trebaš imati kad se registruješ tu i tamo .

Kolko ih vi imate ? Al iskreno

I za šta vam služe
 
3,4 koje sam otvorio kad je sajt na kojem sam želeo da se registrujem to tražio
a inače imam jedan koji koristim za mejl sa poznatima, a inače to je reda veličine jedan mejl u 2,3 godine

a što te to zanima ?
 
bilo bi dovoljno imati dva mejla...jedan za takve stvari, drugi ovaj regularan...međutim meni je problem što nigde ne zapišem mejl i šifru pa kasnije zaboravim kako beše i onda moram nov da otvaram
 
ja i dalje ne mogu da skontam što bi to nekoga zanimalo baš toliko da insistira na broju mejlova...
što je to bitno ?
misim ne treba mi odgovor, ali eto naglas razmišljam
 
pa skoro da je tako...postoje dva tri sajta gde sam registrovan a koristio sam isti mejl

ja koristim jedna mejl za vise sajtova, ali to su sjatovi giweaway tjah oni sajtovi koji daju bespaltne softvere, pa ako mi je nesto zanimljivo skinem licencirani softver. i oni imaju svoj mail. pa onda imam jedna za ovaj nalog. pa za neka placanja, pa ako mi treba za rezervacije i tako...
 
Imam tri e-meil adrese, ali manje više samo jednu aktivno koristim. Jedna je moje ime i prezime i ona je u yahuu. Druga je moj porodični nadimak ona je u gmailu, treća je u mail.com, isto porodični nadimak.
Ako ti bude trebala neka od njih pošalji privatnu poruku :D
 
realno imao bih dve, kako trazili neke potvrde a ja jednu otvorio pre sto godina pa ne znam vise nista i jos zbog smartphona moro na googlemail
sad jedno 4, u koristi dve
jedna bez imena druga sa, te koristim
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top