Zašto se tinejdžerke sve provokativnije slikaju?

Poruka
18.895
Mislim pogledajte samo ovo ispod. Da nije žalosno, bilo bi smešno. Zašto ovo rade? Zar celom svetu pokazuju zadnjicu i grudi, zarad lajkova? Jel im to stvarno važnije od obraza? Mislim, no comment.
11055401_847178685376279_5758691616803066893_n.png
 
pfffff

da li ti znas koliko tih malolet. imaju dozvolu od svojih roditelja?

ona ima 14 god,on 20 npr.koji specijalci?

Onda ih sve treba pohapsiti. Hapsi milicijo, hapsi...

- - - - - - - - - -

pa ako je maloletna sto se nije slikala kako pravi palacinke
domacica, lepo kucno vaspitanje i tako

Videlo dete od mame...
 
Mladi ljudi su skloni tome da kopiraju svoje idole. I ja sam furao dugu kosu, starke, kosulje i sl. i radio razne gluposti, jbg, bio sam glupi klinac.
A i druga stvar je ta sto mladi ljudi zele da skrenu paznju na sebe, treba im paznja. Fora je uvek bila medju mladima da se naprave "zrelijim" nego sto jesu, da se upuste u veze, napijaju, krenu da puse ili sta ti ja znam, bilo koji nacin da se istaknu i skrenu paznju na sebe.

Jeste, mozes ti i da se istaknes i kao sampion u matematici u regionu, ali nikome to nije bitno, jer ti je za strebere, nego lepo da se napijes u kafani, da te pijanog dovedu kuci, to se ceni.

A tinejdzerke, pa ko su im idoli? Pevacice, a u poslednje vreme i starlete, osobe koje imaju paznju muskog roda i vaze za "ribe". A kako to biva, majmun sta vidi, to majmun i radi, kao sto rekoh u prvom recenici.
A sa ovakvim idolima, sta ocekujemo?

 
"Bili čiku" nije pedofil, jer to nije stvar individualne procene, već zakona. U Krivičnom zakonu Srbije je nedozvoljeno imati seksualne odnose sa osobama mlađim od 14 godina, u Krivičnom zakonu Hrvatske je ta granica malo iznad i iznosi 15 godina, a u Republici Srpskoj je bilo do pre mesec dana 18 godina, a onda je posle izmena određeno da to bude 16 godina. Dakle, devojka od 17 godina nije dete, tako da je Bili matori perverznjak, ali ne i pedofil.

A što se tiče golišavih slika, takvo je vreme došlo. Te devojke ne rade ništa neobično, već žive u skladu sa sveopštim sistemom vrednosti današnjice. Deca imitiraju ono što vide na televiziji, počevši od Stanije i Soraje pa do holivudskih ratnih filmova. Tako je mnogim devojkama uzor Kim Kardejšn pa se slikaju golišave, kao što je mnogim dečacima uzor Švarceneger, pa se igraju rata, idealizuju ratna stradanja i tako dalje.
 
Mladi ljudi su skloni tome da kopiraju svoje idole. I ja sam furao dugu kosu, starke, kosulje i sl. i radio razne gluposti, jbg, bio sam glupi klinac.
A i druga stvar je ta sto mladi ljudi zele da skrenu paznju na sebe, treba im paznja. Fora je uvek bila medju mladima da se naprave "zrelijim" nego sto jesu, da se upuste u veze, napijaju, krenu da puse ili sta ti ja znam, bilo koji nacin da se istaknu i skrenu paznju na sebe.

Jeste, mozes ti i da se istaknes i kao sampion u matematici u regionu, ali nikome to nije bitno, jer ti je za strebere, nego lepo da se napijes u kafani, da te pijanog dovedu kuci, to se ceni.

A tinejdzerke, pa ko su im idoli? Pevacice, a u poslednje vreme i starlete, osobe koje imaju paznju muskog roda i vaze za "ribe". A kako to biva, majmun sta vidi, to majmun i radi, kao sto rekoh u prvom recenici.
A sa ovakvim idolima, sta ocekujemo?

]


kakvi bre idoli? kome idoli?
prostitutke?
 
"Bili čiku" nije pedofil, jer to nije stvar individualne procene, već zakona. U Krivičnom zakonu Srbije je nedozvoljeno imati seksualne odnose sa osobama mlađim od 14 godina, u Krivičnom zakonu Hrvatske je ta granica malo iznad i iznosi 15 godina, a u Republici Srpskoj je bilo do pre mesec dana 18 godina, a onda je posle izmena određeno da to bude 16 godina. Dakle, devojka od 17 godina nije dete, tako da je Bili matori perverznjak, ali ne i pedofil.

A što se tiče golišavih slika, takvo je vreme došlo. Te devojke ne rade ništa neobično, već žive u skladu sa sveopštim sistemom vrednosti današnjice. Deca imitiraju ono što vide na televiziji, počevši od Stanije i Soraje pa do holivudskih ratnih filmova. Tako je mnogim devojkama uzor Kim Kardejšn pa se slikaju golišave, kao što je mnogim dečacima uzor Švarceneger, pa se igraju rata, idealizuju ratna stradanja i tako dalje.

Fjodor, opet me prozivas za tekst. Raspravljacemo o tome drugi put, sad se drzi ovoga ;)
 
kakvi bre idoli? kome idoli?
prostitutke?

Svi smo kao klinci imali idole. Nekome je bio Jim Morrison, nekome JK.
Neki su oponasali Morrison-a, bili buntovnici u rok fazonu, a neki nosile stikle i slikaju se polugole kao i svoj idol.

A nisu one prostitutke, one su starlete :mrgreen:. Ne vidim sta je tu za uzor u tim ljudima, ali verovatno sto su popularne, poznate, vecina muskaraca balavi za njima, ima njihovu paznju, svako bi da ih izvede, proseta.
E tako onaj sto je hteo da bude cool kao Morrison je uzeo je uzeo da svira giraru, pusta kosu, pije, tako ce i ona osoba kojoj su starlete uzor oponasati takve osobe, nacin izrazavanja, ponasanja.

Ima izuzetaka naravno, nisu svi robovi i ne oponasaju svi svoje idole, ali u nekoj meri nasi idoli uticu na nase formiranje.
 
Mislim pogledajte samo ovo ispod. Da nije žalosno, bilo bi smešno. Zašto ovo rade? Zar celom svetu pokazuju zadnjicu i grudi, zarad lajkova? Jel im to stvarno važnije od obraza? Mislim, no comment.
11055401_847178685376279_5758691616803066893_n.png

Skrecu paznju na sebe.

Vreme se menja a sto je drzava u vecoj krizi da bi se vlast odrzala treba joj nesto da narodu skrene paznju.
Uglavnom se na TV-u vide polugole pevaljke i raznorazne devojke i momci diskutabilne inteligencije i profesije ali imaju pare.
Svi mi sanjamo lepsi zivot i tezimo ka njemu samo nam se putevi do cilja razlikuju.
Neko ce zasukati rukave i da ti sve od sebe a neko ce izigravati budalu i prodavati svoje telo.
 

Back
Top